FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 827 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
I ty mozesz zarobic rzez internet 
[powiadom znajomego]    
Autor "I ty mozesz zarobic rzez internet"   

Kakarott
 Wysłana - 9 wrzesień 2006 21:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chcialbym prosik forumowiczow o rejestracje w serwisie aukcyjnym Ebay.Rejestracja tam jest calkowicie darmowa, a jesli zarejestruje sie 22 osoby dostane za to 200zl !!!Jestem tam w programie partnerskim i kazdy kto zarejestruej sie poprzez moja witryne ( [www.kakarott180.cba.pl] ) zapewni mi dochod w formie 5zl od osoby ( po przekroczeniu 20 rejestracji dostane 10 zl od osoby ).Wystarczy ze wejdziesz na adres wczesniej podanej strony i kliknij w banerek z czerwonym samochodem, ktory znajduje sie po prawej stronie w kolumnie Info, a on odesle cie do Ebaya.Tylko rejestracja w taki sposob zapewni mi zysk.Jesli nie masz 18 lat wpisz odpowiednia date urodzenia ktora wskazalaby ze masz je masz .Podaj rownierz prawidolowy adres mail poniewarz trzeba bedzie odebrac maila potwierdzajacego rejestracje.Za kazda rejestracje dam soga.

Patrzac z perspektywy forum 22 osoby to bardzo malo, a pieniadze sa naprawde realne.Zainteresowanym moge udzielić informacji o tym programie i kazdy bedzie mogl sam zarobic.Zapraszam wszystkich do rejestracji

stroficzka
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

"Jesli nie masz 18 lat wpisz odpowiednia date urodzenia ktora wskazalaby ze masz je masz" namawianie do oszustwa...liczne bledy ortograficzne...a poza tym troche mi to podpada pod punkt 2 i 6 regulaminu...

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

Predrag
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 11:07       [zgłoszenie naruszenia]

szukaj frajerów gdze indziej

"I'm always aware." %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

I ty mozesz zarobic rzez internet

Warto przeczytać: Karta graficzna GeForce 7300GT !!!! TANIO !!! PILNIE !!! NOWA !!! | [sprzedam]Dvd samochodowe, felgi omega | BILETY SUNRISE Festival | [sprzedam] bilety Liga Światowa 4-5 lipca Katowice Spodek | Sprzedam worek treningowy EVERLAST !! okazja !! | perfumy armani za 50% ceny | Kupię kartę graficzną | sprzedam tusze do drukarek EPSON | Sprzedam BMW e39 | siemens do sprzedania | sprzedam zestaw do aeoeeaoaoerobiku %-) i cos tam jeszcze | SUNRISE FESTIVAL 2008 -- BILETY | Kurtka skórzana Armani Jeans | Poszukuję stancji w Sopocie | La Roche Posay HYDRAPHASE XL | Zamienie Nokia 6680 | Bartek1 | ketonal | matura 1999 | tapet | wymowa napisana po angielska czasownik?w nieregularnych | wymowa angielska czasownik?w nieregularnych | rudzi | wzór o nie rozliczaniu sie | vengin | bas91 | Dalin | nie podniecam jej | pstroki | automapa | chamsko | barry | se6astian | zapach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.