FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4099 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
I wyobrazcie sobie 
[powiadom znajomego]    
Autor "I wyobrazcie sobie"   

b3h
 Wysłana - 16 lipiec 2009 00:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ze po dwoch latach wspolnych nieraz milych nieraz chvjowych chwilach rozstalismy sie a ona po miesiacu oznajmia ze jest z chlopem z klasy i zarzeka sie ze nie z jego powodu bylo rozstanie.
Nosz ****a!!

Chvj frajerom na drogę plus środkowy światu.

Znawca -

wilosx
 Wysłana - 16 lipiec 2009 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

zycie..
Fakt faktem, przeyebane, masz soga na pocieszenie

Kiedyś żeby zobaczyć dupe trzeba było rozchylać majtki...
Teraz żeby zobaczyć majtki trzeba rozchylać dupe...

faramka
 Wysłana - 16 lipiec 2009 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja w ogóle nie kumam, jak w tak krótkim czasie po rozstaniu można znaleźć sobie kogoś nowego. Trzymaj się i nie myśl o byłej. Wakacje są, flirtuj i zarywaj

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

b3h
 Wysłana - 16 lipiec 2009 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki. Fakt faktem boli troche to olewam, chwilami nie moge tego zrozumiec a z drugiej strony ja ten juz mam okazje byc z kims, ale ciagle mysle o tej ****zie, musze chyba lepszymi chwilami zamaskowac jej fakt ze kiedykolwiek istniala.

Znawca -

faramka
 Wysłana - 16 lipiec 2009 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ale to po co wracać do tego, co było? Po co po miesiącu wypominać powody rozstania, skoro oboje zaczęliście 'nowe życie'?

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

b3h
 Wysłana - 16 lipiec 2009 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsza milosc dlatego tak boli i nie spodziewalem sie w zyciu ze mnie to spotka mimo ze wielkokrotnie widzialem takie sytuacje stojac z boku. Moze wierzylem cos absrakcyjnego co zbudowali moi rodzice - po dwoch tygodniach oswiadczyny i 24 lata szczeliwie razem.

Znawca -

phobeus
 Wysłana - 16 lipiec 2009 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

trzymaj sie ramy, to sie nie posramy

po hcuj ja tak rozpamietujesz skoro jest glupiom pisdom, w ogole czemu utrzymujesz z nia kontak po rozstaniu ?

Kordecki
 Wysłana - 16 lipiec 2009 00:43      [zgłoszenie naruszenia]

B3h wtedy były inne czasy, moja matka miała 15 lat ojciec 18 jak się poznali, dziś są po 50 ;)
Teraz mamy amerykanizacje, komputery - internet - wszystko jest udostępnione - mentalność ludzi się zmieniła przede wszystkim. Będzie boleć teraz w***** - wiem po sobie, ale z czasem przejdzie i zostanie wielka ulga ;)

Właśnie - nie rozmawiaj z nią w ogóle, po tym wszystkim wasz kontakt powinien się ograniczyć do "cześć" na ulicy.

Zmieniony przez - Kordecki w dniu 2009-07-16 00:44:37

Specjalista -

vimario
 Wysłana - 16 lipiec 2009 01:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ja w ogóle nie kumam, jak w tak krótkim czasie po rozstaniu można znaleźć sobie kogoś nowego.

to coś na zasadzie Era: Granie na czekanie, lub Plus: Czasoumilacz

a jeszcze 2 tygodnie wcześniej zarzeka się, że nikogo tak nie kocha i z nikim innym nie będzie tak szczęśliwa Autopsja.

Życie...

Kobiety są zaprzeczeniem samych siebie.
Ale skorzystaj z kujawskiego, zero kontaktu i będziesz szczęśliwszy niż wcześniej, kiedy byłeś w związku

mich4s
 Wysłana - 16 lipiec 2009 01:02      [zgłoszenie naruszenia]

baby to chvje, napewno nie możesz tego zbyt rozpamiętywać, zresztą po co? Ona ma to w dvpie.

Trzymaj się

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 16 lipiec 2009 01:53      [zgłoszenie naruszenia]

Oj ja rozumiem jak mozna po rozstaniu szybko, wiec nie zgodze sie z Faramka.. Ech, ale to trzeba samemu przezyc, a nie oceniac
Chociaz sytuacja smutna i bardzo Ci wspolczuje, ale nic innego niz olanie Ci nie zostaje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

I wyobrazcie sobie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: niedoceniona kochanka | "kocham cie" | Przyjaciolka mojej kobiety wykozystuje ich przyjazn jak jej to wytlumaczyc | zdrada czy nie ? wybaczyć czy nie? POMOCY | jak zdobyć ją ponownie | "Taki jestem" - a ona na to poleciala... | Zbiór tekstów w stylu "zostańmy przyjaciółmi" %-) | gadu -gadu | problem..... | Czy to ma jakiś sens? | Znajdz sobie lepszą - ocb? | Sesyjny spampost singli vol. 23 by deberr%-) | Spampost singli 23 by Mason! | Kocha innego, ale nie daje mi spokoju pomimo tego, że wie, że ją kocham. | były mojej dziewczyny jej przyjacielem:/ | (HUMOR) 20 rzeczy, ktorych nie nalezy mowic kobiecie | sowie | skurcze odbytu | bpd | nie mysleć | wrzuta | kopia świadectwa maturalnego | rajstopy rajstopach | sim lock nokia 6303 clasic | opowiadanie palcówka | zakup nowego mieszkania | imprezy na mazurach | kastet | paypal | młodsza kobieta | sex camerki nupel | czym zajmuje sie szeregowy | zapomnialem loginu | playboy pictorial to yes napad | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.