FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 5676 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Idealny wiek na sta造 zwi您ek... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Idealny wiek na sta造 zwi您ek..."   

saldat
 Wys豉na - 11 stycze 2010 17:18        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Pytanie takie jak w temacie jak my郵icie kiedy najlepiej poszuka dziewczyny na sta貫 ? Dodam, 瞠 mam 20 lat obecnie ko鎍z szko喚 鈔ednia i wbrew pozor czuje si staro...

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 11 stycze 2010 17:19      [zg這szenie naruszenia]

Wszystko zale積y od tego czy dla Ciebie sta造 zwiazek ma si ko鎍zy ma鹵e雟twem czy tylko sobie trwa do naturalnego lub nie ko鎍a

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

fredens
 Wys豉na - 11 stycze 2010 17:30      [zg這szenie naruszenia]

ja mam 20 lat i nie wyobra瘸m sobie sta貫go zwi您ku. Tym bardziej ma鹵e雟twa. Takze kwestia podej軼ia do 篡cia.

Nigdy nie jest tak 幢e, 瞠by nie mog這 by gorzej.!;)

Ekspert -

S3venpl
 Wys豉na - 11 stycze 2010 17:32      [zg這szenie naruszenia]

wg mnie nie ma czego takiego jak limitu od kiedy, wszystko zale篡 od twojego rozwoju emocjonalnego, czy uwazasz ze ta 2 polowa jest tego warta z瑿y sp璠zi zni te 50 lat 篡cia( d逝瞠j ni 70 nie po篡jesz przy dzisiejszym trybie 篡cia) pami皻aj wybieraj m康rze, zeby nie spapra sobie 篡cia po 5 latach ma鹵e雟twa czy narzecze雟twa, latka leca

Ka盥y dostanie to na co zaloguje
1. ola (wykonane)
2. zwi瘯szy mas (w toku)
3 nowa dupa ( oczekiwanie )

saldat
 Wys豉na - 11 stycze 2010 17:35      [zg這szenie naruszenia]

akurat jestem w takiej g逝piej sytuacji... Policja zabra豉 mi prawo jazdy za jazd po alkoholu (0.22 promila) oddaj mi je w czerwcu ale nie o to chodzi poprostu czuje si teraz jaki pusty i przyda豉 by mi si taka druga po堯wka tylko chodzi o to czy nie jestem za m這dy 瞠by bra 篡cie tak na powa積ie... troch to zakr璚i貫m ale mam nadzieje, 瞠 ogarniecie :)

iLight
鈍ietlisty
 Wys豉na - 11 stycze 2010 17:37      [zg這szenie naruszenia]

Jak fredens.
Cho interesuje si kobietami, nie widz Siebie w roli partnera. Nie chce byc kontrolowany, robi to na co mam ochot w ka盥ej chwili

Ps. Po 30 pomy郵e

Znawca -

S3venpl
 Wys豉na - 11 stycze 2010 17:39      [zg這szenie naruszenia]

ja mia貫m taka osob ze chcia貫m by z ni do ko鎍a 篡cia, i mia貫m ju pier軼ionek zar璚zynowy i obr帷zki od babci(rodziny spadek xD ) ale powiedzia貫m sobie ze o鈍iadcz si jak zamieszkamy ze sob, nie moglem znale潭 pracy tak ci庵le i si sko鎍zy zwi您ek po 3 latach a bylem pewny jej, ale to jest nowy rozdzia dla mojego 篡cia

Ka盥y dostanie to na co zaloguje
1. ola (wykonane)
2. zwi瘯szy mas (w toku)
3 nowa dupa ( oczekiwanie )

baruch
 Wys豉na - 11 stycze 2010 17:41      [zg這szenie naruszenia]

W wieku 22 lat z hukiem zako鎍zy si m鎩 pi璚ioletni zwi您ek, wi璚 np. 16/17 w naszym przypadku to nie by ten 'idealny' czas na sta陰 relacj. Teraz chyba te nie, bo dopiero zaczynam korzysta z 篡cia

brak czasu

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 11 stycze 2010 17:57      [zg這szenie naruszenia]

W tym roku (mamy po 26 lat) w mojego rocznika jest 8 郵ub闚 Z czego ka盥y po min 2-4 latach (poza moimzwi您ku. Wiec ok 20 kilka to w sam raz 瞠by si wi您a na d逝瞠j wg mnie. Zako鎍zony proces nauki, w g這wie ju nieco pouk豉dane. Mo積a pomy郵e o za這瞠niu rodzinki.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2010-01-11 17:58:37

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

iLight
鈍ietlisty
 Wys豉na - 11 stycze 2010 18:09      [zg這szenie naruszenia]

奸ub to powo豉nie czy jeden z element闚 bytu / narzuconych oczywiscie /? Jak my郵icie?

Zmieniony przez - iLight w dniu 2010-01-11 18:09:54

Znawca -

Kordecki
 Wys豉na - 11 stycze 2010 18:31      [zg這szenie naruszenia]

S3venpl - czytam posty - patrz帷 na avatara my郵 "kvrwa co ja za bzdury wypisywa貫m, musia貫m przyj嗆 pijany chyba do domu" Ale nie KVRWA! Kto Avatara nie umie sobie znale潭 i kradnie!

Zmieniony przez - Kordecki w dniu 2010-01-11 18:32:37

Specjalista -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Idealny wiek na sta造 zwi您ek...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczyta: rozstanie :-( | zdradzi豉m, jak ratowa zwi您ek??? | Wielki problem i nie wiem jak go rozwi您a | Ci庵貫 problemy | Dziwne? | ? | Zczaj to | urodziny ch這paka | Lunarek :* | ej wypada sie spotykac z by豉 kumpla? | przeczytajcie;) ostrzezenie dla reszty;) | problem z dziewczyn | Aaa! Chce ucieka! | Jak zmienic jego zachowanie???? :( | co zrobic | mam g逝pi problem... | modlitwa do szatana | Jak nam闚i dziewczyn do stosunku | zulu gula | fruit of the loom | showup podobne | on nie chce si kocha | bonus bgc | co to jest sog | jak odzyskac e meil i haslo do google | Co robic gdy ona potrzebuje czasu | pije krew krowy | st鏕ki | lod闚ka | bi簑teria dla faceta | e30 | S這wik | zone | moja beta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.