FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12092 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Ile można poswiecic dla niego/niej? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ile można poswiecic dla niego/niej?"   

Lady_A
 Wysłana - 25 luty 2007 09:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Od razu mowie, ze historia jak najbardziej autentyczna, dzialo sie to na przestrzeni ostatnich miesiecy.
Moj super ex ach och byly od jakiegos roku ma laseczke. On - prosta kanalia z zawodowki, ona - chodzila do jednego z lepszych liceow w miescie. Poznali sie w jeden z najgorszych sposobow. Po imprezie ona szla z kolezanka, a grupa podpitych kumpli, w tym ON zaczeli je gonic tak dla jaj. Ale nie w tym sedno.
Ona byla w klasie maturalnej. Ich milosc porywajaco rozwijala sie . Tylko ze stopniowo przeradzalo sie to w paranoje. Rodzice zalatwili jej korki do matury, a ona w tym czasie, kiedy powinna siedziec u nauczycieli, szlajala sie z nim gdzies, nie mowiac nic starszym. Oni w tym czasie byli dumni, ze ich corcia tak solidnie sie do egzaminu dojrzalosci. Przyszedl maj, kwitna kasztany, Dominisia, do tej pory dobra uczennica klasy humanistycznej, spie.rdolila mature rowno. Kolejny problem. Studia. Dostala sie na jakas prywatna filozofie w Lublinie. Bobi byl dumny, ze Dominiczka przyjezdza do niego juz w srode, bo tak ojoj teskni, ze nie moze doczekac weekendu. Trwalo to gdzies do grudnia.

Dom mojego kumpla, dzwonek do drzwi. Za nimi Bobek w poszukiwaniu 40 zl aby mu pozyczyc. Co sie okazalo. Dominisia rzucila studia z tesknoty, nie mogla juz dluzej wytrzymac 100 km od niego. A kasa mu byla po to, bo jej matka nie chciala dac pieniedzy na zwiezienie rzeczy.

Moze i gowno mnie to powinno obchodzic, ale do tej pory tego nie moge zrozumiec. Jak mozna miec tak zryty beret, zeby spiepryc sobie zycie przez debila, ktory kolejny raz okazal sie chu.jem. Normalny czlowiek by ja zatrzymal na tych studiach.

Ja nie czaje. Stad pytanie:

Do jakiego stopnia bylibyscie sklonni poswiecic sie dla swojej polowki?

Deckso
 Wysłana - 25 luty 2007 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

Czysty debilizm. Żeby dla niego studia rzucać paranoja.
Dla swojej półówki był bym skłonny wiele zrobić

Zmieniony przez - Deckso w dniu 2007-02-25 09:25:06

"Krew ziemi sól,solą ziemi krew. Gniew rodzi ból tak jak ból rodzi gniew..."

michal446
Psycho
 Wysłana - 25 luty 2007 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

Do jakiego stopnia bylibyscie sklonni poswiecic sie dla swojej polowki?

napewno nie do takiego

ZZZZZUUUUUUOOOOOO!!!!!!!

minner
SZPIEG
 Wysłana - 25 luty 2007 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

z racji ze jestem jedynakiem, jestem też egoista, napewno nie rzuciłbym studiów dla połówki, wogóle priorytetowych dla mnie spraw nie odsuwam na bok choćby niewiem kto chciał mieć na to wpływ....

a dziewczyna z tej historyjki.... hmmm za pare lat obudzi się z ręką w nocniku i zrozumie jak była głupia...

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Dj Tiesto
 Wysłana - 25 luty 2007 09:34      [zgłoszenie naruszenia]

gratulujemy głupoty
a co do pytania to nic.

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 luty 2007 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

Historyjka btw skoro był takim debilem dlaczego się z nim ?
Tak wiem miłość jest ślepa

Nie warto wg mnie nic poświęcać. Można czasem ustępować, pomagać dać coś od siebie. Ale na pewno nie tak,że samemu się na tym traci.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Saida
 Wysłana - 25 luty 2007 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

uuu...potem dziewczyna będzie ostro żałować. Chłopak,jakby był normalny,to by ją trzymał siłą na tych studiach.

Moim zdaniem nie można tak drastycznie zmieniać planów życiowych dla drugiej osoby. Chociaż ja np. chciałam iśc kiedyś na studia do gdańska, poznania lub zostać u mnie w mieście. a teraz wiem,że raczej zostanę u mnie,bo mojego chłopaka nie będzie stać na utrzymanie się w innym mieście. Tylko że nie zmieniłam planów życiowych,tylko trochę je nagięłam. a Tu jest różnica. Można powiedzieć,że poszliśmy na kompromis, bo sobie nie wyobrażam związku,kiedy moglibyśmy spotykać się tylko raz na tydzień.

No ale co tam komu pasuje. W każdym razie moim zdaniem ta parka z historyjki przegięła.

"kobiety nie kłamią,tylko szminkują trochę prawdę.."

Daer
 Wysłana - 25 luty 2007 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ja poświęciłem więcej, a jaka nagroda mnie spotkała, to moje

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 25 luty 2007 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

Po imprezie ona szla z kolezanka, a grupa podpitych kumpli, w tym ON zaczeli je gonic tak dla ja

****a najlepsze
przecież to przykład z dupy, bo ta małolata to typowa pusta idiotka
co z tego że chodziła do jednego z lepszych liceów jak w głowie miała***** ??

a co do poświęceń to jest to modne w czasach licealnych, później takie związki zaczynają nie wypalać - bo człowiek sie zmienia i nie potrzebuje ciągłego przydupasa przy sobie

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 25 luty 2007 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ile można poświęcić, to tylko zależy jak się "kocha"... Dziewcze tutaj opisywane jest po prostu prymitywem w normalnych związkach jest odwrotnie

%-)

Specjalista -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 25 luty 2007 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie częściej jest odwrotnie, to facet chce coś poświęcić, zrezygnować z czegoś w imię "miłości", poświęca przyjaciół...a koniec końców zostaje sam jak palec
to nie jest jak dla mnie zaślepienie z "miłości", to brak odpowiedzialności, słaby charakter, osoba nie ma na tyle siły (albo jej się nie chce), żeby wziąć życie w swoje ręce, partner "ciągnie" ją za sobą, jest łatwa do ustawienia, kuleje zdolność przewidywania konsekwencji swoich czynów, ograniczone spojrzenie na świat
związki z natury są egoistyczne, przecież to NAM jest dobrze z kimś i dlatego z nim jesteśmy, a tłumaczenia w stylu "chcę uczynić partnera szczęśliwym" można o dupę potłuc, to się dzieje niejako "przy okazji", analogicznie powinniśmy myśleć najpierw o własnym szczęściu, ale w takich kategoriach, żeby jednocześnie nie zranić drugiego człowieka, znaleźć jakiś kompromis, złoty środek, chociaż to cholernie trudne poświęcanie wszystkiego dowodzi głupoty, zawsze trzeba sobie zostawić jakąś wolną furtkę

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ile można poswiecic dla niego/niej?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Warto przeczytać: Dziewczyny mają łatwiej | Współżycie - wrzaski krzyki. | Niesprawiedliwa ocena | Pierwsze razy | Seks jako materiał przetargowy?? heh, czy jak? | pęknięta prezerwatywa | Krwawienia, skutki uboczne tabletek... | spóźniający się okres | 50 błędów popełnianych przez kobiety podczas seksu | Po co facetowi dziewczyna? | głupie pytanie:D | niemały problem | raport z ostatniego miesiaca | Diagnoza przedwczesnego wytrysku | Masturbacja_pytanie | Masakra... | zmierzch | koksów | Roland_GT | przybylska nago | GIllian Anderson | jelena jensen | nude | wędzikowska | aktorki i piosenkarki polskie w playboyu | gorniak | formatowanie dysku | opel tigra | jeep | nauczycielka | portfel marilyn monroe | Biała Kiełbasa | MrMojo | Pitrekkk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.