FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 655 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Ile się czeka... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ile się czeka..."   

raptille
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 10:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam!
sprawa wygląda tak: mialem postawione dwa zarzuty, nic mi nie udowodniono bo nie było takiej opcji wogle. dostałem pismo z prokuratury o "postanowieniu o umorzeniu dochodzenia" z datą 25.06.2009. i stąd moje zapytanie ile się czeka na uprawomocnienie tego umorzenia? czy coś mi jeszcze mogą zrobic?
dzieki za odp i pozdro
ps. daje sogi

"Przeklinam każdą minutę treningu. Mówię sobie jednak nie poddawaj się..."

mlkv
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 12:44       [zgłoszenie naruszenia]

Strona postępowania może skarżyć do sądu rejonowego postanowienie o umorzeniu. Wtedy się czeka aż do rozstrzygnięcia sprawy.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ile się czeka...

Warto przeczytać: prawo rodzinne | kupno poprzez telefon, niezgodność zamówienia i zwrot. Co zrobić? | Zaświadczenie o dochodach | Służba zdrowotna - nie dla każdego obywatela? | Praca bez umowy, zwolnienie bez powodu (moze i mobbing?%) ) | Ustalenie miejsca pobytu dziecka | Zakłucanie ciszy nocnej | Zdane prawo jazdy - brak dokumentu a jazda | "wynajem mieszkania" | kiedy dziedziczenie? | Muszę sprzedać 100 przedmiotów. Jak się rozliczyć? | Alimenty | Pchły w piwnicy | Szkoła a odliczenie od podatku? | pobieraczek.pl | zajęcia pozalekcyjne obowiązkowe? | httpwwwyoutubecomwatchv=07J7Mp4AnYs | Judasz | weekend | ona tańczy | suwałki | suwałk | maxigra | funkcjonowanie motywu walki dobra ze złem | nipple | świerszce | polki uk | czerwone oczy | oliho | książka angielski | anna powierza | planeswalkers | test białej rękawiczki | trojwnowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.