FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 681 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Ile się czeka... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ile się czeka..."   

raptille
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 10:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam!
sprawa wygląda tak: mialem postawione dwa zarzuty, nic mi nie udowodniono bo nie było takiej opcji wogle. dostałem pismo z prokuratury o "postanowieniu o umorzeniu dochodzenia" z datą 25.06.2009. i stąd moje zapytanie ile się czeka na uprawomocnienie tego umorzenia? czy coś mi jeszcze mogą zrobic?
dzieki za odp i pozdro
ps. daje sogi

"Przeklinam każdą minutę treningu. Mówię sobie jednak nie poddawaj się..."

mlkv
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 12:44       [zgłoszenie naruszenia]

Strona postępowania może skarżyć do sądu rejonowego postanowienie o umorzeniu. Wtedy się czeka aż do rozstrzygnięcia sprawy.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ile się czeka...

Warto przeczytać: Rodziny patologiczne. Jak rozwiązać dany problem? | Milczący prezydent | studia prawnicze a mandat karny | Warunki importu art. chemicznych z niemiec | mieszkanie po babci | Numer NIP | UCZELNIA WYZSZA OSZUKALA(??)!!!!!! | mandat - sciganie | Państwo a Kościół | wiecej urlopu dla zaocznych?? | Napasc na policjanta | TK i tryb ustawodawczy | Dwa pytania - moze ktos pomoze?? | Reklamacja obuwia | ubezpieczenia pojazdow. | nauki penalne | zbiornikcom | Boruta | 3 wojna A>wiatowa | golden teacher | elo elo | bimbol | 4TheMoment | rybnik | crack dsj3 | wyższa szkoła gospodarki bydgoszcz | savater | platon | alchemik | peugeot 406 | Nazwa | brzydki burak | niniewska ela | niniewska-ela | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.