FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13268 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Ile wynosi stażowe 2013r 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ile wynosi stażowe 2013r"   

kuba491
 Wysłana - 22 maj 2013 18:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wie ktoś ile wynosi obecnie stażowe z PUP? Dostałem dziś propozycję stażu na 6mc z możliwością zatrudnienia. Jutro mam się zgłosić do pracodawcy. Kiedyś siostra była to dostawała około 600zł. Jeżeli nic się nie zmieniło to musiałabym wydać polowe na dojazd samochodem bo PKSy już u mnie nie jeżdżą...

mitek168
 Wysłana - 22 maj 2013 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez z tego co wiem zwracaja kase za dojazd

kuba491
 Wysłana - 22 maj 2013 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie w tym roku już tego nie ma.. bynajmniej u mnie w PUP

batmandio
 Wysłana - 23 maj 2013 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

Na stronie Wrocławskiego PUP ale nie wiem czy to brutto czy na łape

Stypendia dla bezrobotnych w okresie odbywania:

szkolenia - 120 % zasiłku 953,10

przygotowania zawodowego dorosłych - 120 % zasiłku 953,10

stażu - 120 % zasiłku 953,10

kontynuowania nauki - 100% zasiłku 794,20

studiów podyplomowych - 20% zasiłku 158,84

batmandio
 Wysłana - 23 maj 2013 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

kolega dwa lata temu dostawał 800 zł na łape to chyba to jest netto co podałem na łape

blublaty
 Wysłana - 23 maj 2013 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

tak koło 800

Typowy Janóż

Heroz
 Wysłana - 23 maj 2013 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

816,00 zł

"Człowiek rodzi się po to aby żyć, następnie umrzeć" - Paulo Coelho

kuba491
 Wysłana - 23 maj 2013 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

podziękował

kuba491
 Wysłana - 27 maj 2013 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tu. Dostałem się na staż. Idę od 1czerwca, jutro mam się zgłosić po odbiór skierowania które dał mi urząd pracy. Wie ktoś jak to się odbywa dalej? Mam na myśli sprawy formalne. Słyszałem że trzeba jakieś badania robić. Stanowisko magazynier/kierowca wózka widłowego. Badania na wózek mam aktualne bo świeżo po kursie.

Heroz
 Wysłana - 27 maj 2013 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie wyglądało to tak: Podanie o staż w docelowym miejscu pracy -> Pracodawca kieruje sprawę do PUP o zapotrzebowanie na danego osobnika na staż -> PUP dzwoni do mnie, że wpłynęło podanie (zostało rozpatrzone pozytywnie) i dostarczyć badania lekarskie -> Po oddaniu badań podpisanie umowy -> Zgłoszenie się na miejsce stażu zgodnie z datą na umowie.

Zmieniony przez - Heroz w dniu 2013-05-27 13:09:45

"Człowiek rodzi się po to aby żyć, następnie umrzeć" - Paulo Coelho

kuba491
 Wysłana - 27 maj 2013 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Więc z tego co rozumiem sam znalazłeś sobie staż. Mnie skierowali z PUP. Zgłosiłem się do pracodawcy, dziś oddzwonił że chce mnie na stanowisko i żeby się jutro zgłosić po odbiór skierowania z PUP. Wiem że to skierowanie wypełnione przez pracodawce mam odnieść do PUP. No i czy to PUP czy pracodawca ma mnie skierować na badania o ile takie będzie trzeba zrobić? A może sam je będę musiał zrobić na własny koszt?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ile wynosi stażowe 2013r

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Aktor głosowy | Umowa współpracy | Dochodowy biznes ??? – Agencja towarzyska. | Przewozy osób w kraju | Doradca finanowy | flavon i akuna - kolejne piękne mlm-y ? | Praca w salonie orange | Praca w Kanadzie | Ochroniarz w galeriach handlowych | FM GROUP uwolnij zmysły | Praca na umowę, a własna działalność w tle. | szukam pracy! pilne:/ | Jak zrobic reklame dla MojAlbum.com.pl | Ostatnie dni na złożenie wniosków abolicyjnych... | Praca nad morzem 2009 | Praca Tymczasowa - która najlepsza? | Kamilbtm | jak uciec przed czarną śmiercią | wiek | wypłaty Solid | jak usun konto | sperma na bieli . nie | od sprzedawcy kunte bez adnej | tryptamina | johnnyc | sztuka rozbierania | showuptvbismart | 18 tiry | tetris72 | szewc | regresja hipnotyczna | skyn unimil | antyplagiat | blabla90 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.