FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13904 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Ile zarabia barman? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ile zarabia barman?"   

Mkt21
 Wysłana - 2 styczeń 2012 21:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Chciałbym się Was zapytać jakie są zarobki dla barmanów? Wiem, że to zależy od obrotów, baru itp. ale czy 1000 zł dla kogoś, kto nic nie umie, na początek to dobre pieniądze? Menadżer zaproponował na początek 1000 zł a później jak już się nauczę, jak mi się ta praca spodoba, jak będę się rozwijał to większa stawka.

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2012 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

zależy ile w miesiącu pracujesz
bo jak to jest praca weekendowa to nie jest źle, jak pełen etat to tak trochę ubogo wg mnie, chyba że napiwki dochodzą

rik_o
 Wysłana - 2 styczeń 2012 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę, że tutaj głównie napiwki mogą wchodzić w grę.

Mkt21
 Wysłana - 2 styczeń 2012 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

Na razie będę się uczył, nic nie umiem, i na początek pracodawca da 1000 zł. Praca jest w systemie 2na 2. Czyli 2 dni się pracuje, 2 dni wolnego w godz od 11.00 do godz ok 01.00 w nocy. Dopiero jak się okaże, że ta praca jest dla mnie, jeśli będę chciał się uczyć i rozwijać to da już więcej. Czyli po jakimś czasie dopiero, jak już pewnie będę się dobrze znał na robicie jako barman. Nie wiem, ile później mogę zarabiać, na razie muszę się skupić na nauce. Więc jak sądzicie? Czy to nie za małe zarobki, nawet na początek? 1000 zł to nie wiele.
Sogi dla Was

Zmieniony przez - Mkt21 w dniu 2012-01-02 22:37:46

Zmieniony przez - Mkt21 w dniu 2012-01-02 22:40:53

Young2
 Wysłana - 2 styczeń 2012 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

kumpel 8zl/h
z napiwkow roznie od 50 do 200zl/noc

ale widze ze jakies dziwne te godziny masz
w klubach sie zaczyna gdzies o 20 do rana

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2012-01-02 22:48:27

these niggas broke, these niggas lazy

dżiajdżo
 Wysłana - 2 styczeń 2012 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

pracowalem za 80 zl + napiwki/noc, raz wyszedlem 640 zl, przewaznie bylo ok 100-110, szlo zarobic ale praca momentami bardzo w****iajaca i meczaca

damyrade11
 Wysłana - 2 styczeń 2012 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

Koleżka bramke teraz dobrą wyrwał w mieście, nie na jakiejś wiosce gdzie z siekierami 10 typa podjeżdza w kadecie

45zł za godzine, umowa o pracę

siedzisz, ru-chasz dupeczki na szatni, wyrzucisz kogos za morde czasem - zgłoś się do działu "Popraw nature", tam Ci przyjacielu chłopaki powiedzą co i jak. Za 3 miesiące trzymasz za jaja całe miasto

Zmieniony przez - damyrade11 w dniu 2012-01-02 23:51:22

PRAWNIK < ADMISTRZ
HÓJ W DVPE TYM BOHATEROM
CHARAKTERNYM JAK CVELA DVPA POD CELĄ

Znawca -

kulikuluku
 Wysłana - 2 styczeń 2012 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy od profilu kanjpy itp - czy to tania pijalnia piwa, czy dobry pub.
Od tego ile bedzie z napiwków i w jaki sposob beda dzielone.
Ale to tak troche poza twoim pytaniem.

1000 zł za pracę na takich warunkach, jak napisałeś, to brałbym z pocałowaniem ręki.
Nie wiem czy coś ci się nie pokręciło, ale pracując 4 dni tygodniu po 2h - to jest 1000zł za 32h pracy - Nie licząc napiwków - nawet jakbyś musiał je oddawać, to jest to zaje8isty układ.

Szczerze mówiąc, to nie spotkałem się z takimi godzinami pracy. Jak to jakiś pub/klub, to zaczynałbyś z 3h wcześniej niż napisałeś i pracował gdzies do 04.00 rano.

Zapytaj się ile daje na godzine i jak jest z napiwkami. Ja mniej wiecej orientuje sie ile dawli u mnie w miescie dziewczynom - zarowno w pubach, restauracjach jak i dyskotekach - i nierzadko była to stawka 6zł/h + napiwki. Właściciele knajp jak zobaczyli ze czasem dziewczyny zbiora sporo z napiwkow, to albo im jescze stawke za godzine obnizali, albo sciagali z napikow pensje dla barmana itp.

damyrade11
 Wysłana - 3 styczeń 2012 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

mysle ze chodzilo mu od 11 A.M.

PRAWNIK < ADMISTRZ
HÓJ W DVPE TYM BOHATEROM
CHARAKTERNYM JAK CVELA DVPA POD CELĄ

Znawca -

Fana
 Wysłana - 3 styczeń 2012 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

^
hahahaha

Zmieniony przez - Fana w dniu 2012-01-03 00:10:44

Specjalista -

kulikuluku
 Wysłana - 3 styczeń 2012 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

mysle ze chodzilo mu od 11 A.M.
a to spoko
Kurvva, to troche obóz - ja bym nie poszedł, bo tyle godzin to ja bym spać nie potrafił

wychodzi gdzieś 4.50zł/h, czyli nawet troche ponizej standardu - czyli wszystko zalezy do napiwkow.

Damyrade - dobra bramka nie jest zła, ale przeważnie tyle nie płacą. U mnie w mniejszych klubach mają po 120-150-200zł za nocke. Nie dziwie sie, bo czasem klub mały jak chói, a przed nim 8 bramkarzy - sporo kasy na to idzie. W sumie, to oni tam raczej nie sa po to zeby wynosic awanturnikow, bo to sie rzadko zdarza i 3-4 by wystarczylo.
Czemu ty nie pojdziesz na taka bramke?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ile zarabia barman?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8