FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1203 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Kulinaria
Impreza z cateringiem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Impreza z cateringiem"   

biteko
 Wysłana - 31 marzec 2019 01:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

Organizuje imprezę integracyjną dla moich pracowników. Będą różne atrakcje, konkursy, występy. Chcemy to zrobić z pompą! Ale moje pytanie firma [http://www.piknik-event.pl/] która ma być odpowiedzialna za całą organizację, zajmuje się również cateringiem. Uważacie, że należy zostawić to wszystko na ich głowie, czy może zając się czymś samemu.

biteko

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Impreza z cateringiem

Warto przeczytać: Twoje śniadanie w pracy | ryz Basmati | CHICKEN BALLS! czyli kurczak w cieście ;-)) | Przepis na domowy serek :) | Nie lubisz obierać ziemniaków? | Zaje**ście śmieszne foty z żarłem w roli głównej | Dobre filmy o gotowaniu | Napoje Fermentowane potrzebuje informacji!!! | Figa! | Przypalony blat w kuchni | Konkurs Kulinarny | Szybko, łatwo - danie dla dwojga :-) | dobry przepis na lososia | ZIMNA KAWA | Pyszna sałatka z kurczakiem i selerem naciowym | jaki shaker najlepszy? | pilates | fiat 126p | wokulski | strony z ogłoszeniami dziewczyn do towarzystwa w niemczech | piwo z kolegami | ckm styczen 2018 | opowiadania erotyczne | opowiadania erotyczne mama | starsze | wpadłem | miss mokrego podkoszulka wroclaw | kochanek | monotonia w zwiazku | better call saul | łęcka | ukraine rossja granica | seks matki z synem | siostra opowiadanie erotyczne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.