FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5258 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Imprezowiczka.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Imprezowiczka.."   

FOG_
 Wysłana - 4 styczeń 2010 00:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Mam problem.. ostatnio moja Panna coraz częściej chodzi na balety. Byłem z nią pare razy niby wszystko ok.. ale chvj mnie trafia jak lata 3x w tygodniu na balety nawet bez mojej zgody, kłótnie i te sprawy. Przyznam się , że 2 x ją śledziłem , tańczyła z koleżankami, jakimiś żółwiami ale tak była grzeczna. Fakt, faktem kvrwicy dostaje, gdy ja robie co innego a ona siedzi na imprezie beze mnie.

Myślicie, że postawienie jej ultimatum byłoby dobrym rozwiązaniem ?

Fresja
 Wysłana - 4 styczeń 2010 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nie stawiaj ultimatum. Nie jesteś jej matką ani ojcem żeby jej zakazywać czegokolwiek. Chodzenie na balety 3 razy w tyg to może lekkie przegięcie ale nie możesz jej niczego zabraniać. Znajdź sobie sam jakieś zajęcie, jak bedzie Cię chciała zdradzić to zrobi to gdziekolwiek nawet u siebie w domu

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -

LOCKE8848
 Wysłana - 4 styczeń 2010 01:01      [zgłoszenie naruszenia]

owned... jak chce chodzić to niech chodzi ... przecież jej nie zabronisz... ona w pełni za siebie odpowiada ... musisz pozostawić to własnemu biegowi... a po drugie ładnie zje bany jesteś że ją śledzisz... widać że mało wiesz o relacjach damsko męskich... życzę powodzenia ;)

FOG_
 Wysłana - 4 styczeń 2010 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

^
Trzeba dobrze interpretować :) ( czyt. wpadłem ze znajomymi, z niezapowiedzianą wizytą do klubu )

Fresja mam rozumieć, że gdyby Twój facet wychodził parę razy w tygodniu, na jakieś balety , do pubu czy gdziekolwiek.. zostawiłabyś to bez żadnego ALE ? Nie sądzę.

Zmieniony przez - FOG_ w dniu 2010-01-04 01:05:12

Fresja
 Wysłana - 4 styczeń 2010 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie to nie stanowi problemu gdzie i jakimi drogami chodzi mój facet. Nie uznaje kontrolowania i nie boje się zdrady. Nie będe pilnować dorosłego faceta. Każdy ma się sam pilnować i wiedzieć gdzie są pewne granice

Ekspert -

FOG_
 Wysłana - 4 styczeń 2010 01:17      [zgłoszenie naruszenia]

Może i masz trochę racji.

Czyli wychodzi na to , że ze mną jest coś nie tak ?

Zmieniony przez - FOG_ w dniu 2010-01-04 01:18:54

Angel...
 Wysłana - 4 styczeń 2010 01:21      [zgłoszenie naruszenia]

poniekad Cie rozumiem
chociaz opcja ze sledzeniem - daj pan spokoj

ja mam taka metode
jak mam jakies niedorzeczne "ale"
i wiem, ze to jest calkowicie z dupy i nie wporzadku
to zaciskam zeby i sama wypycham lubego na impreze/spotkanie ze znajomymi
a przynajmniej staram sie nie dyskutowac
po prostu przyzwyczaisz sie takim sposobem

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 4 styczeń 2010 01:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

grun1410
 Wysłana - 4 styczeń 2010 06:44      [zgłoszenie naruszenia]

ha ha, cokolwiek byś na tym forum nie przeczytał, twa laska robi Cię w hvja. To jest imprezowiczka a nie dziewczyna na stały związek.

FU
 Wysłana - 4 styczeń 2010 07:21      [zgłoszenie naruszenia]

ja mysle naiwnie jak fresja
po przypadkach kolegow wiem, ze jest jak mowi grun1410

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Znawca -

Fresja
 Wysłana - 4 styczeń 2010 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

Bo widzisz FU jak ktoś chce Cię zdradzić to zdradzi. Ważne żeby chodząc na te imprezy laska nie robiła tego kosztem związku i czasu spędzonego razem.

Jak widzisz że zamiast posiedzieć z Tobą i jakoś fajnie spędzić czas woli pójść gdzieś sama i zaznacza żebyś nie szedł z nią, wtedy coś jest na rzeczy. Rozumiem raz na jakiś czas chce się wyrwać z koleżankami na impreze, taki babski wieczór, ale nie 3 razy w tygodniu olewając faceta.

Jeśli poświęca Ci tyle samo czasu co imprezom nie widzę problemu

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Imprezowiczka..

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Wiersz dla Ukochanej pisać czy wydrukować ?? | oświadczyny | Nie moge sie zakochac !!! | jak wyznać miłość dziewczynie? | Walczyć czy nie... | Co robić? | "Lof song" %-) Czyli przez uszy do serca.... | Rozstania i powroty | I co teraz ??? Dlaczego tak sie stało. | Łzy mężczyzny | co począć?? | Dziwny przypadek | End of my story… | tematy rozmów z laskami... | następne kroki | Miłość i zdrada | ????????? ????? | | duA a warszawianka | nieśmiała | akt oskarA enia wniesiony przez prokuratora | klaudia | klaudie | skręcony nadgarstek | pozycjoner | materac | wydzielina z penisa | imprezowiaczka | analizy kasownicka | funkcjonowanie motywu walki dobra ze zA,em | pamiA"Ttniki z wakacji | nie umie robiAfAc loda | wiertel | teoria strun | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.