FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 4761 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Imprezy w zwi您ku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Imprezy w zwi您ku"   

Xspeed08
 Wys豉na - 30 marzec 2008 22:55        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Jak to jest? je瞠li oboje chc byc ze soba (na dana chwile) zawsze, to na imprezy je瞠li jedna osoba nie moze to drugiej raczej nie wypada p鎩嗆 ze wzgl璠u na partnera/partnerke ?? chodzi mi o takie imprezy jak z soboty na niedziele w klubach, lub 18stki..

Desertdog
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:00      [zg這szenie naruszenia]

wypada czy nie, moja wczoraj balowa豉 na prywatce beze mnie i chvj mnie strzela do teraz nie wiem co robi豉 i z kim, nie ufaj jej na tyle- dlatego si martwi...

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

bf_stan
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:01      [zg這szenie naruszenia]

wypadac to wypada, ale najlepiej jak sie chodzi razem
zalezy od sytuacji, jak na moj gust to zbyt czesto nie mozna, ale od czasu do czasu sa okolicznosci kiedy jest taka potrzeba, np spotkanie w starym gronie, do ktorego partner niebardzo pasuje, lub meski wypad raz na jakis czas ale raczej tylko na piwo.
Ja uwazam ze skoro ktos sie pakuje w zwiazek i chce go brac na powaznie i tego samego oczekuje od partnerki, to nie polega on tylko na przyjemnosciach ale i obowiazkach wobec drugiej osoby.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Lechu_com
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:06      [zg這szenie naruszenia]

Ja tam ciagle jestem takiego samego zdania jak Vidal.

Puszczanie laski samej na impreze to proszenie sie o k這poty.

...

Xspeed08
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:08      [zg這szenie naruszenia]

Moja wczoraj by豉 na 18stce.. ten co zaprasza niby przeprasza j, ze bez osoby towarzysz帷ej.. no i posz豉, mia貫m z貫 przeczucia no i teraz sie spe軟i造.. sprawa wygl康a豉 tak, 瞠 (jestesmy ze soba 2 lata) zawsze m闚ili鄉y, 瞠 nigdy nie bedziemy pali i w og鏊e, a u niej to sie zacze這 gdzies w pazdzierniku tamtego roku, i tak do grudnia, obiecywa豉, ze ten pierwszy to by jedyny i ostatni, wybacyzlem, potem znow sie dowiedzialem, ze pali, oszukiwa豉, 瞠 to naprawde tylko kilka by這 (nie dawno sie dowiedzia貫m, ze codziennie po jednym), ale obieca豉, ze juz nie bedzie, na sylwestrze znow zapalila, na szczescie przed polnoca, nie wiem czemu, ale przytulilem wybaczylem i w og鏊e i powiedzialem, ze to stary rok, zeby w nowym nie pali豉 i przed chwila sie dowiedzialem, ze wczoraj na tej imprezie ok. 10 papieros闚 spali豉 :-/ co mam zrobic? szlak mnie trafia, juz jestem ubrany i chyba wychodze na miasto sie przejsc pomy郵e, odpiszcie szybko jezeli mozecie, zebym mia ja郾iejsze my郵i ..

Puszczanie laski samej na impreze to proszenie sie o k這poty.
dobre s這wa, powiem jej to..

Zmieniony przez - Xspeed08 w dniu 2008-03-30 23:09:35

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:14      [zg這szenie naruszenia]

albo fajki, albo ja. Tyle powiedz

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

Gosia_p
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:16      [zg這szenie naruszenia]

z tym paleniem to
je郵i faktycznie wpad豉 w na堯g to sama musi chcie przesta a nie, 瞠 Ty jej ka瞠sz

po za tym je郵i jedynym zmartwieniem z wczorajszego wieczoru jest to, 瞠 wypali豉 10 papieros闚 to gratuluje

Znawca -

Lechu_com
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:17      [zg這szenie naruszenia]

Ja osobiscie mam wstr皻 do laski kt鏎a pali.

Jak sie dowiaduje 瞠 pali to odrazu u mnie jest skre郵ona. To taki ma造 off''

...

Xspeed08
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:19      [zg這szenie naruszenia]

Tyle powiedz ?? to nie takie 豉twe.. ja to wszystko opisa貫m w skr鏂ie (tamten rok z fajkami).. przeciez mi to by ci篹ko by這 powiedziec, ja takie cos dawa貫m jej tylko do zrozumienia innymi czynami i s這wami, ale zawsze sie zawiod貫m.. boje si, 瞠 teraz zerw, a potem b璠 瘸這wa, 瞠 za tak b豉ch spraw, ze na imprezie.. ale to nie by這 raz tylko kilka razy z豉mana obietnica.. nie wiem co robic..

Gosia_p w豉snie teraz pzeczyta貫m posta Twojego, wiec jeszcze raz podkre郵am, 瞠 to chodzi o z豉mywanie obietnic, nie pamietam, czy to by這 3 czy 5 razy w tamtym roku i to tak na powa積ie, bo powa積ie sie deklarowa豉 i w og鏊e, bardzo du穎 o tym m闚ili鄉y ..

Zmieniony przez - Xspeed08 w dniu 2008-03-30 23:20:58

Gosia_p
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:23      [zg這szenie naruszenia]

ale zrozum, 瞠 to na堯g (je郵i faktycznie w nim jest)

jak j pozna喚 to pali豉 ju papierosy?
sam palisz?

moim zdaniem troszeczk si czepiasz
je郵i nie zluzujesz to b璠ziecie mieli ci庵貫 haje w zwi您ku
dopuki ona sama nie dojdzie do tego, 瞠 przestaje pali

Zmieniony przez - Gosia_p w dniu 2008-03-30 23:27:46

Znawca -

Desertdog
 Wys豉na - 30 marzec 2008 23:32      [zg這szenie naruszenia]

"przed chwila sie dowiedzialem, ze wczoraj na tej imprezie ok. 10 papieros闚 spali豉 :-/ co mam zrobic?"

TRAGEDIA!!! Jutro napisz o tym w Fakcie

My郵a貫m 瞠 na serio masz problem, nie wkr璚aj sobie takich faz bo wyjdziesz na idiot.

btw- Co zrobisz jak zostawi ci dla paczki fajek?

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Imprezy w zwi您ku

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczyta: chyba panna mnie wykorzystala | 10 zasad higienicznego / psychicznie / bycia z kobiet... | Jak to jest z kobietami? | M篹czy幡i, ogarnijcie si!! | MIΜ汎 (problem) | GayPost - tylko dla chomik闚:) | Piramida potrzeb kobiety i m篹czyzny | need help | Pierwszy prawdziwy zwi您ek... mega kryzys-->Ma sens? | Spos鏏 na te軼iow- pomocy | kobiety, dla kt鏎ych faceci trac g這wy ;) | Pocieszcie mnie :( | Po czym poznac, ze wpad豉 chlopakowi w oko? | Kiedy si spotkac? | Jak zdobyc 豉dnego ch這paka z zasadami? | Niewybaczalne..;] | marketign wielopoziomowy | robi豉 loda | trzewiowy | uprawia豉 sex oralny z by造m | olsztyn | Eska | kibice | wi rach inso | aniolek | wyznaczy 鈔ednic wa逝 | chomik | soczewki | konick | Evo | skarpetki | ponton | dowcipy o 這tewskich ch這pach | kosmetyki samochodowe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.