FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 838 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Incydent na allegro 
[powiadom znajomego]    
Autor "Incydent na allegro"   

maciekk_dg
 Wysłana - 6 listopad 2013 21:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ok, sprawa wygląda tak.
W niedzielę 27.10 wymieniłem ze sprzedającym email dotyczący przedmiotu, zaraz potem wybrałem opcję "Kup teraz".
W poniedziałek 28.10 przelałem pieniądze.
Po tygodniu, w poniedziałek 4.11 pierwszy email "co z przesyłką, bla bla bla". Cisza.
Wczoraj, we wtorek 5.11 kolejny mail. Cisza.
Dziś do gościa dzwonię - "Abonent jest czasowo niedostępny".

Przedmiot na kwotę 79,99 + 14 zł przesyłka. Kasa wpłacona przez PayU.

Facet ma 100% pozytywów, z czego otrzymanych 360. Wszystko - gwiazdki na maks.

Czekać? Zgłaszać sprawę do allegro? Ścigać gościa w jakikolwiek sposób?

Zmieniony przez - maciekk_dg w dniu 2013-11-06 21:52:09

maciekk_dg
 Wysłana - 7 listopad 2013 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nadmienię, że kontakt przed zakupem przedmiotu był błyskawiczny, gdy pytałem o stan i o możliwość zrobienia zdjęć.

Zmieniony przez - maciekk_dg w dniu 2013-11-07 13:02:56

supsox
 Wysłana - 7 listopad 2013 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

poczekaj jeszcze 2-3 dni

xDDDD

maciekk_dg
 Wysłana - 7 listopad 2013 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Tak zrobię. Jak wygląda rozwiązywanie sporów przez allegro?

Mopss
 Wysłana - 7 listopad 2013 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

nie wygląda
piszesz już teraz do gościa, że czekasz do końca końca tygodnia/poniedziałku/dowolna data a potem udajesz się na najbliższy posterunek policji
ewentualnie już dzisiaj idziesz złożyć zawiadomienie

worldwar
 Wysłana - 7 listopad 2013 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Spór a nie ***** łażenie po mendowniach. Dla 85zł to nie ma sensu. Allegro samo powinno załatwić sprawę. Dla tych kilku złotych gość nie zaryzykuje konta z dobrą opinią.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Mopss
 Wysłana - 7 listopad 2013 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli ktoś uważa, że pieniądze rosną na drzewach to faktycznie, nie ma sensu szarpać się o 80 zł
niestety, dla lwiej części społeczeństwa to cała dniówka

a tak poza tym: gość wyłączył telefon i niby przestraszy się sporu na allegro , który w dodatku może trwać nawet 3 miesiące, po czym zakończyć się bez rozstrzygnięcia
good luck

p.s.
jakiś człowiek w "mendowni", w wydziale zajmującymi się przestępstwami internetowymi właśnie huśta się na fotelu bo nie ma nic lepszego do roboty. właśnie przez nadgorliwych obywateli, którzy postanowili wziąć sprawy we własne ręce

Zmieniony przez - Mopss w dniu 2013-11-07 15:37:08

traken
 Wysłana - 7 listopad 2013 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym Ci radził zaczekać jeszcze te kilka dni, wątpię w to aby chciał Ci wała wyj.ebać. Może po prostu jest w jakiejś trudnej sytuacji, że nie ma dostępu do komputera lub/i telefonu. Tym bardziej przekonuje mnie do tego Twój opis jego konta na allegro. A kwota nie jest duża.

maciekk_dg
 Wysłana - 7 listopad 2013 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Do tego w dniu gdy "kupiłem teraz" dostał pozytywa

Bejn
 Wysłana - 7 listopad 2013 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jak powyżej - sam miałem kiedyś przypadek, że z kolesiem kontakt sie urwał na dwa tygodnie po przelaniu siana i z miejsca mnie przeprosił ponieważ z powodów XY nie miał możliwości odebrania telefonu ani kontaktu internetowego.

klusek88
 Wysłana - 7 listopad 2013 17:28       [zgłoszenie naruszenia]

zgłaszasz spór
zawiadomienie na policje, dostajesz kwit
wysyłasz kwit do allegro
oddają Ci hajs
sprawa zostaje umorzona

tak to było u mnie

Jak chciałbyś umrzeć, Tyrionie? W wieku osiemdziesięciu lat, we własnym łóżku,
z brzuchem pełnym wina i kutasem w ustach dziwki.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Incydent na allegro

Warto przeczytać: Posiadane wykształcenie, a wysokość wynagrodzenia. | odszkodowanie za wypadek w niemczech nie z mojej winy | Renta | Alimenty od Matki? | Dotacja z uni-na co mogę przeznaczyć pieniądze | Pracodawca mnie oszukał | Fundusz Alimentacyjny | Jak uprzykrzyć życie pracodawcy | Jak to jest z mandatem za jazde bez biletu i sciaganiem pieniedzy .. | Kancelarie prawne - sprawy medyczne | studia-problem | zgubilem prawko, co zrobic? | Czy to prawda? | Jaka odprawa po zwolnieniu, a następnie uzyskaniu prawa do renty? | Działalność Gosp. a sposób opodatkowania!!!! | Zatarcie skazania | wpływ czekolady na cerę | tatuaze poznan | gdzie zrobic | mentalnosc polakow | największe polskie przeboje | największe przeboje | największe przeboje | paco rabanne black xs | getin bank | gdzie poznać | seba | kupno mieszkania | awf praca sport | httpwwwlolshockcom | stres | julia | agnesvoi | bibi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.