FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1895 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Incydent w Shag Harbour - Nowe Roswell 
[powiadom znajomego]    
Autor "Incydent w Shag Harbour - Nowe Roswell"   

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 20 styczeń 2009 13:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Incydent w Shag Harbour - niewyjaśnione zdarzenie związane z uderzeniem dużego obiektu w ocean w pobliżu Shag Harbour w Nowej Szkocji (Kanada) nocą 4/5 października 1967

Przed północą kilkunastu mieszkańców wioski, niezależnie od siebie, zauważyło na niebie światła, które zniknęły w oceanie. Myśląc, że są świadkami katastrofy lotniczej, poinformowali Królewską Policję Konną. Pomimo braku informacji potwierdzających jakiekolwiek zdarzenia lub awarie w powietrzu i na wodzie piętnaście minut po zdarzeniu rozpoczęto akcję poszukiwawczą z udziałem łodzi ratowniczych i kutrów rybackich[2].

Przebieg zdarzenia wg Departamentu Obrony Narodowej

Według Biblioteki i Archiwum Kanady (ang. Library and Archives Canada)[3] jedyną do tej pory zachowaną oryginalną oficjalną relacją z tego wydarzenia jest notatka sporządzona w Departamencie Obrony Narodowej (ang. Department of National Defence)[4].

Autor notatki raportował, że 4 października 1967 r. kapral Królewskiej Policji Konnej oraz sześciu innych świadków zaobserwowało niezidentyfikowany obiekt latający, który gwałtownie obniżył lot, a następnie wpadł do oceanu. Po tym zdarzeniu na powierzchni wody utrzymywało się białe światło. Funkcjonariusz policji podjął próbę dotarcia do obiektu, ten jednak zatonął, zanim policjant dotarł na miejsce. Podjęta akcja poszukiwawcza w powietrzu i na wodzie nie przyniosła żadnych rezultatów, które mogłyby pomóc w identyfikacji obiektu.

Akcja ratunkowa
Akcja ratunkowa nie przyniosła żadnych efektów, więc na zlecenie Dowództwa Sił Zbrojnych w Ottawie do poszukiwań włączyła się marynarka wojenna. 9 października 1967 r. zakończono akcję poszukiwawczą. Rząd Kanady wydał komunikat, oświadczając, że pochodzenie poszukiwanego samolotu nie jest znane, nieznana jest również przyczyna jego awarii oraz niewyjaśniony jest przebieg jego katastrofy
za Wikipedia [pl.wikipedia.org/wiki/Incydent_w_Shag_Harbour]

Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -

szowar
 Wysłana - 21 styczeń 2009 01:57       [zgłoszenie naruszenia]

Strasznie naciągane szczególnie ten niby " top sekret" dokumenty. W takich bajkach jest zawsze taki sam motyw: Im więcej szukają bohaterowie o tym tym więcej świadków znajdują , scisle strzeżone dokumenty które "przeciekły" , zdjęcia nagrania filmowe i moje ulubione pracownik wojskowy który przerywa z mowę milczenia :P. Nie twierdze że nie ale naciągane się wydaje.

Wolę umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Warto przeczytać: | | opieka nad chora na cukrzyce | katowice | two | reggie | w twojej szkole powstał pomysł | mensah | poranny | kuzynka | Sunny_Boy | californication | katarzyna cichopek | cytaty biblijne | cytaty z bibli | Morf-eush | audi a4 | Morf eush | dolce | durex little devil | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.