FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3527 razy ¬

ROZRYWKA | Gry
Insomnia Racing Team! Reaktywacja? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Insomnia Racing Team! Reaktywacja?"   

v_c_t_r
 Wysłana - 13 czerwiec 2016 12:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemacie, ostatnio wzięło mnie na pogranie w live for speed, w wersji demo. Zagadałem do jednego kumpla, powiedział, że jest możliwość odblokowania i jazdy po sieci!
Stąd rodzi się pytanie - ktoś jeszcze to pamięta/gra/chce pograć? Posiadam wiedzę i linki, którymi się tutaj podzielę i mam nadzieję na pozytywny odzew z Waszej strony!

Krótka instrukcja co i jak:

1. Z tego linka pobieramy grę w wersji demo: [http://www.lfs.net/file_main.php?id=0]

2. Wchodzimy na lfsp.pereulok.net.ru i tworzymy tam konto. Serwis jest dwujęzyczny - ENG/RUS - zapamiętaj dane do logowania!

-w prawym górnym rogu jest przycisk LOGIN
-może wystąpić problem, że ktoś ma już taką nazwę lub z tego ip, obecnie logujemy się facebookiem lub vk, jak się uda wrócić do poprzedniego skryptu to zalogujemy się formularzem
-po zrobieniu konta w tym samym miejscu będziemy mieli naszą nazwę usera, tam a się przełączyć na angielski lub rosyjski, wedle upodobań

3. Pobieramy plik lfsp.exe [bit.ly/1U3Fd8e] HASŁO : lfsp - WAŻNE! TO NIE JEST WIRUS, MOŻE BYĆ WYKRYTY PRZEZ OPROGRAMOWANIE!

4. Kopiujemy lfsp.exe do katalogu z grą, którą odpalamy TYLKO PRZEZ TEN PLIK! *(1) w razie posiadania systemu 64 bitowego na dole tego posta jest dodatkowy krok!

5. Konfigurujemy lfs pod siebie i klikamy ODBLOKUJ - wpisujemy dane z rejestracji na pereuloku i BOOM! MAMY S3!

ja sam

LFS się zmienił, jeśli ktoś grał z nami dawniej to zrobi wielkie oczy do czego wyewoluował z jakiej popierdółki, chodzi głównie o konfigi torów :)

Głównie jeżdżę na SCS Cruise City S3, ten serwer wymaga dodatkowego opisu, to takie małe RPG z NPC, policją itp, znajdzie sie tam cała mieszanka narodów, od naszych, przez rusów aż do turasów i brazili. Na szczęście MODERACJA I ADMINISTRATORZY DZIAŁAJĄ SPRAWNIE! Tak więc hacki, tweaki, nieuczciwcy i cyka blyaty są wyrzucani z serwera, język angielski wymagany na poziomie "sorry", gdy w kogoś uderzymy z naszej winy :)

Jeśli chodzi o ściganie się, osobiście preferuję wolniejsze auta (od XFG do FXO), najlepiej w konfiguracji rallycrossowej, chociaż jazdą torową nie pogardzę :)
Wyrosłem już z drifowania! Jeśli ktoś, kto to czyta, grał ze mną - to już nie to samo, nie robię już takich kątów, ale dalej mnie ciut wynosi

Może udałoby się nam rozkręcić jakąś ligę LFS, coś na kształt wypokowej ACL, tylko lepszą Uczciwie przyznam - potrzebowałbym osoby, która doinformuje mnie w technikaliach komunikacji głosowej w jakimś zewnętrznym programie, nie wiem na co postawić po prostu, kiedyś był vent i TS a teraz się tego namnożyło, od biedy nawet skajpaj czy hangout możnaby używać

Ja ze swojej strony mogę wykonywać skiny, zarówno drużynowe jak i osobiste, ewentualnie na osobistych klepiemy logo IRT.
Posiadam doświadczenie w postaci bycia adminem serwerów za czasów pierwszych prób LFS na inso.
Służę pomocą w organizacji eventów, być może da się ogarnąć nagrania i filmy na YT, chociaż komputery mam o mocy kalkulatora...
Dlaczego nie Asetto Corsa? - no... mi nie pójdzie LFS jest też przystępniejszy dla nowych użytkowników

Z chęcią przeczytam sugestie, uwagi, cenne informacje - cokolwiek!

ja z bratem na scs cruise city s3

---------------------------------------------------------------------------------------------------
#informacja dla moderatorów - jeśli temat się nie przyjmie, można go wywalić.
Doskonale zdaję sobie sprawę, że są już takie dwa, bardzo przeterminowane, nie chcę być archeologiem
Pereulok to nie crack a swoista modyfikacja pozwalająca używać trybów s3 dla multiplayera, w dalszym ciągu nie ma możliwości łamania trybu online i dostępu do lfs world.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

*(1)
1. Start > Wszystkie programy > Akcesoria > Uruchom - Wpisujemy : regedit ( lub start > uruchom, ewentualnie logo windows+r )
2. Otwieramy : HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows NT > CurrentVersion
3. Po prawej stronie ramki widzimy ikonkę ProductID, klikamy w nią dwa razy, wyskakuje okienko skąd kopiujemy klucz
4. Teraz otwieramy HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Wow6432Node > Microsoft > Windows NT > CurrentVersion
5. Po prawej stronie ramki klikamy gdzieś prawym przyciskiem myszy, następnie Nowy > Wartość Ciągu
6. Jako nazwę utworzonego pliku dajemy ProductID, klikamy dwukrotnie ikonkę i wklejamy tam wcześniej skopiowany klucz
7. GRAMY

TL:DR
szukam osób do crackowanego lfs po pereuloku
najlepiej rallycross, cruise ale torem nie pogardzę
fajnie by stworzyć team jak za dawnych lat tylko taki, który przetrwa
służę pomocą w lfs

Zmieniony przez - v_c_t_r w dniu 2016-06-13 12:34:31

INSOMNIA RACING CLUB! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Insomnia Racing Team! Reaktywacja?