FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 553 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Instalowanie Win7 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Instalowanie Win7"   

Revan17
Jedi
 Wysłana - 13 listopad 2010 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam Win7 w postaci pliku iso (wersja z MSDNAA), chciałem zrobić format, skopiowałem obraz na dysk, wypaliłem najniższą prędkością 4x, ustawiłem w BIOSie bootowanie z CD-ROM. Odpalam kompa, daje żeby bootował z płyty, włącza się pasek: Windows is loading files, potem Starting Windows, pojawia się niebieskie tło z kwiatkiem, jak jest przy instalatorze i dalej nic się nie dzieje. Komputer nic nie robi, płyta się zatrzymuje, nie startuje instalator. Co może być źle?

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

Specjalista -

NoName90
 Wysłana - 13 listopad 2010 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

moze cos zle nagrane
ja nagrywalem 2x(tez msdna aa) i wszystko smiga elegancko

Ekspert -

Revan17
Jedi
 Wysłana - 13 listopad 2010 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie najniższa wartość to 4x, na necie piszą żeby poczekać nawet 10 minut aż załapie ten instalator, spróbuje i dam znać.

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

Specjalista -

Revan17
Jedi
 Wysłana - 13 listopad 2010 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ok, poczekałem 10 minut i się odpalił i zainstalował, ale mam dwa problemy, pierwszy to nie widzi karty muzycznej, wyłączyłem zintegrowaną w Biosie, przy poprzednim formacie automatycznie wszystko działało teraz lipa. Druga sprawa to po restarcie zniknął mi napęd DVD, ani w biosie, ani w mój komputer, go nie ma. Instalowałem z niego system i swój zbiór programów, a teraz nagle zniknął, jakieś pomysły?

Specjalista -

PanParowka
 Wysłana - 13 listopad 2010 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

To chyba każdy tak ma jak instaluje WINDOWS 7 na czysty dysk :) Ja muszę się przyznać, że za pierwszym razem zrezygnowałem po 10 minutach i przerwałem instalacje :) Myślałem że płyta uszkodzona czy coś. Dopiero po pół roku odkopałem starego płytkę i postanowiłem dłużej poczekać i po 15 minutach przestoju instalator ruszył.

Znawca -

Revan17
Jedi
 Wysłana - 13 listopad 2010 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

Dysk nie był czysty miałem poprzednią instalację i z poziomu instalatora formatowałem, tylko teraz nie mam dźwięku ani napędu DVD czego się nie spodziewałem...

Specjalista -

ddav
 Wysłana - 13 listopad 2010 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Podłączę się nijak do tematu:

Kupiłem laptopa z oryginalna 7, Mam gdzieś plik instalacyjny na komputerze w razie gdybym chciał zrobić format ?

[uciec-do-legii].************/

[http://www.facebook.com/Daje.cynk.Tanie.alko]

Revan17
Jedi
 Wysłana - 13 listopad 2010 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

masz partycję recovery, zapewne ukrytą

Specjalista -

ddav
 Wysłana - 13 listopad 2010 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

HDDRecovery - folder

[uciec-do-legii].************/

[http://www.facebook.com/Daje.cynk.Tanie.alko]

xxx320
BUKA
 Wysłana - 13 listopad 2010 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

yep.

poczytaj instrukcję to mechanizm uruchamiania recovery różni się zależnie od marki/typu/modelu

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

Revan17
Jedi
 Wysłana - 13 listopad 2010 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dźwięk już mam, w opcjonalnych aktualizacjach wyskoczyła moja karta muzyczna, ale nadal nie wiem co z napędem DVD, wyłączyłem zintegrowaną kartę dźwiękową i zniknęła mi nagrywarka DVD

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Instalowanie Win7

Strony: 1 2

Warto przeczytać: MIKROSLUCHAWKA I PETLA INDYKCYJNA | Wentylator od GF8600M GT w lapie | Bufor 8 a 16 MB w dyskach twardych? | .img jak to otworzyc | lcd 20 czy 22 cale? | Aparat Cyfrowy | Serwery Rekrutujące w Call of Duty 2 | Problem z BITCOMET | Pomocy | pomocy !!!!!!! | Bluetooth | sterowniki do ati radeon hd 2300 | Tłumacz | Słownik ang-pol/pol-ang na SE k510i | Jak sprawdzić swój numer? t610 | film w PowerPoint | PUMA XELERATE DUCATI | skok stewczyka | dom | równouprawnienie gejów | kai greene | disco girls | opus dei | Sharingan | crey | konkurencyjne forum | dziadek 80 lat rapuje | optimus | stalker | seat ibiza II fl | lord | AIR MAX | przerywany dni płodne | rulettka | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.