FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 60970 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Instruktor nauki jazdy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Instruktor nauki jazdy"   

Baybus
 Wysłana - 9 lipiec 2008 21:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Orientuje sie moze ktos z was ile taki instruktor, w normalnej firmie moze zarobic? Oplaci sie robic taki kurs, bo kosztuje cos ponad 2k ?

Konio
 Wysłana - 9 lipiec 2008 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

Moj przyjaciel byl. Oplaci sie i mniej wiecej tyle miesiecznie sie zarabia (2k). Prace znalazl od razu po kursie. Rzucil to jednak, bo bylo to dla niego zbyt niebezpieczne, trzeba byc ciagle skupionym, takze jezdzac z zaawansowanymi kursantami, bo ci zaawansowani tez od czasu do czasu zrobia cos bardzo zlego, wiec trza ciagle wyczekiwac takich chwil. Dodatkowe plusy to to, ze nikt Cie nie zagnie w kodeksie, szansa, ze samochod bedziesz mial do dyspozycji po pracy, w czasie pracy mozesz sobie ustawic kursantow tak, ze w srodku dnia pozalatwiasz sprawy w urzedach itp (a w zwyklej pracy musialbys brac pewnie wolne). Mial kilka skrajnych sytuacji, ze zycie mu sie przewinelo przed oczami i dal sobie spokoj.

Zmieniony przez - Konio w dniu 2008-07-09 21:22:43

Baybus
 Wysłana - 9 lipiec 2008 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

No to dość dość ciekawa praca. Mysle ze zaraz po kursie nie bylo by problemu, bo chyba brakuje takich ludzi:>

mich4s
 Wysłana - 9 lipiec 2008 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Moi rodzice mają ośrodek szkolenia kierowców. Wg mnie praca bardzo wporządku, zapisujesz sobie kursantów kiedy chcesz, godziny pracy masz od 7 do 21 i sam sobie ustalasz ile jezdzisz i w jakich godzinach. U mnie dostają po 14 zł/h. Oprócz tego zyskujesz wiele znajomości (mój ojciec za więcej ludzi niż ja mniej więcej w moim wieku ). Oprócz tego masz do dyspozycji samochód (ale to nie wszystkie ośrodki )

Żaden instruktor się jeszcze nie skarżył że życie mu przeleciało przed oczami czy coś takiego, takie gadanie to jedna wielka głupota. Generalnie praca dosyć przyjemna. I jest wielki niedobór instruktorów, my szukamy od 3 miesięcy dwóch i nic.

A mój ojciec wyciąga na miesiąc do 5k nawet z samych jazd

Zmieniony przez - mich4s w dniu 2008-07-09 22:49:52

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 9 lipiec 2008 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Rób, na pewno 2k dostaniesz

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

renika
ARTYSTKA
 Wysłana - 9 lipiec 2008 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ponad 2k na pewno zarobisz <yes>
Całkiem fajne zajęcie. Choć trzeba mieć przy tym mocne nerwy. Niektórych kursantów nic tylko głową o ścianę tłuc

Zmieniony przez - renika w dniu 2008-07-09 23:52:21

Tłumaczenia na priv.

Znawca -

kwiatula16
 Wysłana - 10 lipiec 2008 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

a jakie są warunki takiego kursu?

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

Duncanlove
 Wysłana - 10 lipiec 2008 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sporo gadałem ze swoim instruktorem. Przeważnie robią wałki bo jeżdża 10h dziennie a mogą tylko 8h a te dwie to na inne dni przepisują. Twierdził że zarabia gdzieś 2k-2,5k zależy od miesiąca i ciągle mysli o zmianie roboty. Moim zdaniem to lepiej zrobić kurs na egzaminatora w WORDzie, tam są sporo lepsze pieniadze.

kwiatula16
 Wysłana - 10 lipiec 2008 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktoś wie to niech napisze jakie kryteria nalezy spelnic aby moc ukonczyc tkai kurs, lub w ogole na niego przystapic.
Do wordu zeby isc to trzeba chyba wczesniej byc instruktorem. Tak mi się wydaje bynajmniej.

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

Kukułek
 Wysłana - 10 lipiec 2008 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

moi instruktorzy ze mna prawie zawału serca dostają, więc pracy nie polecam cioram nimi po tym samochodzie jak szmatami

Baybus
 Wysłana - 10 lipiec 2008 06:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jednym z kryteriow jest posiadanie conajmniej 3 lata prawo jazdy.

Zmieniony przez - Baybus w dniu 2008-07-10 06:21:51

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 24 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Instruktor nauki jazdy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24