FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1573 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Interfejs VAG? Opłaca się? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Interfejs VAG? Opłaca się?"   

shuttle
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 15:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ktoś ma bądź miał takie coś? Czy faktycznie mozna samemu zrobić to co gość opisuje na aukcji? Jak to się ma do sprzętów po kilka stówek?
chodzi mi o takie coś:
[moto.allegro.pl/vag-com-do-409-1-kkl-interfejs-vw-skoda-seat-audi-i1201441011.html]

alko1986
 Wysłana - 21 wrzesień 2010 09:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jak chcesz tego po prostu do zczytywania bledow i ich kasowania to idealne, ja mam juz pare lat taki i dziala to bez wiekszych problemow. Ale jakis szmerow bajerow nie wiadomo jakich tez nie oczekuj, ja ostatnio mam problemy z komunikacja na tym nowszym vagu mi nie chce polaczyc sie wogole musze przez jakas stara wersje sie laczyc bo inaczej mi nie widzi urzadzenia wogole a wczesniej hulalo to bez problemu.

shuttle
 Wysłana - 22 wrzesień 2010 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

to w takim razie biorę, 60zł to nie majatek
dzieki za info

Zmieniony przez - shuttle w dniu 2010-09-22 10:19:39

p.picollo
 Wysłana - 22 wrzesień 2010 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

daj znac jak sie bedzie sprawowal i w jakim aucie, bo tez sie zastanawiam czy tego nie kupic. Mozna np. takim kablem odczytac przebieg nei tylko z licznika?
Ostatnio jak znajomy szukał audi a3 jezdził po wszystkich ogłoszeniach z kolega elektrykiem, i ten kolega mial taki fajny sprzęt, ze czytal przebieg z innego miejsca niz licznik. I zawsze w dieslach bylo na licznika 180tys. a on zczytywal 400tys. Tylko, ze ten sprzęcik kosztował kilka tys. Ale jesli takim kabelkiem daloby rade takie rzeczy robić to chyba kupuje go z miejsca.

Zapraszam do zakupu artykułów z branży dziecięcej... Wózki, foteliki, krzesełka, akcesoria

automaniac
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Z doświadczenie kolego nie polecam Ci takiego niebieskiego taniego VAG'a taki kabel w odróżnieniu od czarnego jest dużo gorszego wykonania jest oczywiście jest trochę tańszy ale potrafi być dużo bardziej uciążliwy i problematyczny w użytkowaniu co objawia się częstym zrywaniem połączenia w trakcie komunikacji z samochodem co z kolei jest mega wkurzające przy robieniu logów dynamicznych w TDI albo turbodoładowanej benzynie, często jest też tak że niebieski vag jest tak złego wykonania że nie pasuje do gniazda np. w A4 b5 i aby wszedł do gniazda to trzeba go "poprawiać nożykiem" jak chcesz coś niedrogiego i sprawdzonego to polecam Ci to: [http://www.vag.nazwa.pl/interfejs-obd2-diagnostyki-audi-volkswagen-seat-skoda-1988-2004-p-1.html] albo to samo ale na allegro: [allegro.pl/kabel-vag-interfejs-obd-napraw-vw-audi-seat-skoda-i1246428711.html] używamy tego na co dzień w warsztacie i jak najbardziej się sprawdza chociaż mamy też KTS i mega macs to taki tani kabel czasem okazuje się wiele lepszy...

maciejq
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 13:28       [zgłoszenie naruszenia]

nie zebym sie czepial ale reklama jak huui

i got 99 donuts but a bitch ate one

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Interfejs VAG? Opłaca się?

Warto przeczytać: 40 lat AMG | OBCE TABLICE A FOTORADAR | Benzyna | Renault Laguna III Oficjalne Zdjecia!!! | LPG - dozór techniczny | Bugatti Veyron: 365km/h na publicznej drodze | Wasze dziwactwa,przyzwyczajenia,głupoty - za kółkiem | jakie czesci Ford Fiesta 1.3 | Kupuje auto z niemiec na co zwrocic uwage | Groźny wypadek Motocyklisty z samochodem | tanie auta z włoch | Wypadek... | 4 - cyfra zakazana w chinach %-) | Rejestr Znaków Drogowych? | Olej w Zafirze 1.9 CDTI | Fiat CC oraz SC. Instalacja Radia. | jailbait | raj wiara | akyz | akysz | fraggy | osaczony1 | aleska89 | A ? .? 1.lub | moja si??,ownia w pokoju | supleus | środki potencja | potencja | aplikacja | piter304 | vitamin | poznam chłopaka | seriale | one direction | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.