FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 481 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Interfejs do opla 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Interfejs do opla"   

krisek1337
 Wysłana - 13 lipiec 2011 18:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, posiada ktoś może jakiś tani interfejs do opelka? Widzę na allegro, że są od 40zł takie "urządzenia". Korzystał ktoś?
przykładowy link [allegro.pl/interfejs-jeep-jaguar-suzuki-opel-saab-volvo-cd-i1687558608.html]
Normalnie u mechaników podłączenie pod kompa 50zł. Więc czy warto się tym interesować dla prostych czynności jak sczytanie błędów i ich kasowanie? Tech i opcom niestety są drogie :(

INSOMNIA
 Wysłana - 14 lipiec 2011 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

dołączę się do tematu, może ktoś się już z takim czymś spotkał wcześniej? Czy ten kabel będzie współgrał z op-comem, albo techem?

El_Huron
 Wysłana - 14 lipiec 2011 18:15       [zgłoszenie naruszenia]

Niestety nie zda egzaminu i nie będzie współpracował z ww oprogramowaniem, szkoda nawet tych 40zł odpali się jedynie z bardzo marnym dedykowanym oprogramowaniem i można nim jedynie sczytać błędy i to nie wszystkie kasowanie pozostaje w strefie marzeń chociaż piszą że można w dodatku się wiesza .

[http://www.op-com.pl/?mod=sklep&item=17]
Lewizny chodzą od 150-300zł można kupić bez problemu ale trzeba popytać po oplowych forach
tym interfejsem można myknąć pełną diagnostykę z możliwościami modyfikacji, zmiany licznika jak ktoś potrafi to i tuning map.

Zmieniony przez - El_Huron w dniu 2011-07-14 18:21:29

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Interfejs do opla

Warto przeczytać: problem z odpaleniem auta zimą | POMOCY! Problem z Rodzicami | Dluuga trasa pomocy :) | Po stluczce | Rysunki podzespołów- szukam | Prawo jazdy B1 | podsufitka w honda civic VI | pare pytań odnośnie biurokracji przy kupnie samochodu, | Chainlink extreme 4x4 | strona z obszernym opisem modeli aut | Jak myć auto na mrozie? | co to może być | Nowoczesne silniki... | Auto do 6000zl | GOLF IV vs BMW Z4 | o do anteny cb | sesje | brak zeba | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie I mam problem literaturą przedmiotu | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie, mam problem literaturą przedmiotu | zmierzch koksów | rimming | Balony rekonstrukcja | po ilu dniach abstynencji pojawi się polucja | polucja | profkrzys | sec | avatar | penis | sjarme1987 | amazon | chaturbate | seks tantryczny | panhauser | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.