FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2318 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Internet na krótki okres czasu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Internet na krótki okres czasu"   

Fana
 Wysłana - 20 grudzień 2012 17:34       

Przeniesiona przez zbys z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Joł,
potrzebuję internet na krótki okres czasu, najlepiej 30 dni, może być drogo, nie ważne.

Normalny internet, nie do komórki. Zna ktoś coś takiego?

Pozdro.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 20 grudzień 2012 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

U operatorów (orange, plus i takie tam) możesz sobie wziąć bezprzewodowy net na okres próbny, ale nie pamiętam na ile, chyba na 14 albo 21 dni. Jak się nie spodoba to zwracasz i ponosisz jakieś koszty manipulacyjne ok. 60zł.

worldwar
 Wysłana - 20 grudzień 2012 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

umowa na czas nieokreślony. 30 dniowy okres wypowiedzenia. większośc dostawców ma, ale to kiepskie rozwiązanie, bo płacisz za instalacje, czekasz na instalacje i musiałbyś dzień po podpisaniu umowy ją rozwiazać. ewentualnie zamów przez telefon u jakiegoś dostawcy typu tp, masz wtedy 10 dni na rezygnacuje z umowy, a w praktyce wyłączają właśnie gdzieś po miesiącu.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Specjalista -

siemamumin
 Wysłana - 20 grudzień 2012 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

a dlaczego nie moze być na kartę sim? Jak koszt nie ważny to orange free i doładuj za miliard miliardów..

Podobno pogodność jak mądrość walorem.

maciekk_dg
 Wysłana - 21 grudzień 2012 01:23      [zgłoszenie naruszenia]

Modem na kartę GSM wpinasz w USB i jedziesz z Orange Free albo Play

hpiotrekh
 Wysłana - 21 grudzień 2012 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

a może z sąsiadami pogadaj, żeby Ci udostępnili wifi na miesiąc za kilkadziesiąt zł?
o ile masz coś w swoim zasięgu.

Znawca -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 22 grudzień 2012 04:16      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież teraz każdy smartfon może pracować jako hotspot, więc w czym masz problem. Już nie raz pędziłem kompa, czy tableta z smartfona lecącego na 4G LTE. A w stanach LTE jest wolniejsze od tego co w Polsce (przynajmniej tak wynika z reklam). Bo ja tutaj mam tak około 10-12Mbs w Verizon.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

gastxxx
ole !
 Wysłana - 22 grudzień 2012 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

w polszy 150 mbs ho ho ho
ciekawe ktory serwer przydziela taki upload dla jednego uzytkownika

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Specjalista -

hpiotrekh
 Wysłana - 22 grudzień 2012 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

zbys, może chodzi o limit Gb?

gastxxx, skrzynki pocztowe dobrze sobie radzą z wysokimi prędkościami. zwłaszcza jak jest x-naście mirrorów

Znawca -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 23 grudzień 2012 04:32      [zgłoszenie naruszenia]

@gastxxx: Jak sciagam np. caly sp3 z microsoftu, to drze kilka Mbs bez problemu.
Ale tak ogolnie to masz jak najbardziej racje. W****iaja mnie palanty przychodzace sie skarzyc, ze np. na Comcascie sciaga im cos z Polski strasznie wolno. A comcast to tak sobie chodzi na 20Mbs praktycznie zawsze (gwarantuja 12Mbs). I nie przegadasz mu, ze jak ciagnie z jakiejs parszywej strony lewe programy TV, to musi byc powoli (bo ciagnie to z nim cala zgraja cebulakow)

@hpiotrekh: Nie nie chodzi mi o limit. Tak sie sklada, ze mam stary plan nielimitowany, ale faktycznie wszystkie nowe maja limity. A jakie limity sa w Polsce?

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

hpiotrekh
 Wysłana - 23 grudzień 2012 09:43      [zgłoszenie naruszenia]

miałem na myśli to, że Fana nie chce internetu komórkowego ze względu na limity.

Ile one wynoszą to nie wiem. 10Gb, 20Gb <w internetach mobilnych, w telefonie mam 25zł za 1Gb> nie mam pojęcia. Ale jak limitują, to ile by to nie było. Sciąganie filmów hd, czy nowych gier można sobie odpuścić.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Internet na krótki okres czasu

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Miejsce, które znika z dysku... | Opera,IE problem z logowaniem na forum | Problem z insternetem.... Raz chodzi raz nie | który odtwarzacz dvd? medion czy manta? | pes2009 multiplayer | nawigacja lark warto? | antywirus na starego zloma z windows 98 se | skype kamerka | Jaka konsola ?:/ | Excel | iphone | jaki sony ericson??? | pyle lanzar pogra to ?%-) | Folder zabezpieczony hasłem | Problem z windowsem | problem z usb | A może by tak aktorki polskie | Gadzety | małgorzata kosik playboy | harmon | regulamin forum | kontrola US a prywatne konto bankowe | bty adidas meskie zolte | marcin | multiselekt do policji | rozbierana butelka | rozbierana butelka | playboy grudzien 2007 | najdziwniejsza praca | rechtzeitig | showup illy26 | julia ckm | teksty na zakończenie związku | dzień adaptacyjny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.