FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4688 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Internetowa milosc %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Internetowa milosc %-)"   

FaT-JoE
 Wysłana - 23 listopad 2005 17:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam duzy problem z starszym bratem 21 lat znalazl sobie laske przez internet wydzwania do niej nabija w***** kasy na telefon "kreca" juz ze soba rok ona niby mieszka w bydgoszczy niedaleko mojego miasta Grudziadz.
Laska wyslala mu 3 zdjecia jedno z twaza jedno tylem a 3 na stole o wielkosi avatara Gadam mu zeby dal se spokuj i ze jest ***niety ale on za wszelka cene upiera sie przy swoim.
Starszych zapraszal na obiadek do niej b0o niby przypadkiem kupila sobie mieszkanie w grudziadzu oczywiscie okazalo sie ze jest remont ktory trwa juz 6 meichow :D
A jak sie umawiaja ze ona przyjedzie do niego miala juz chyba z 10 x przyjechac zawsze sie cos dzialo a to trafiala na policje do szpitala z 8x
Kupil jej stringi i jakies inne upominki i chce jej dac jak przyjedzie ale ja wiem ze nieprzyjedzie.
Wogole niewiem co zrobic z tym oslem.
Co wy byscie zrobili.
Acha on d niej mowi zono i mowi starym ze sie z nia ozeni starzy sie z nieego nabijaja

*Trening*Czyni*Mistrza*

wioluś
 Wysłana - 23 listopad 2005 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

dziwne, ze brat jest az tak zaslepiony, on wierzy w te wszystkie wymowki, w to, ze przez rok ona nie miala jak sie spotkać? jak sobie to tłumaczy? laska o ile nie ściemniła, to jest z mojego miasta :P

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

red78
 Wysłana - 23 listopad 2005 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

mozna sie zakochac, ale tutaj radze sie bratu odkochac. bo panna gra z nim w kulki

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

Technista
 Wysłana - 23 listopad 2005 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

może tak nie po mojemu tu na forum :D ale pacną bym chłopa z bani następnie poprawił kilkoma liściami i powiedział że najprawdopodobniej jego "dziewczyna" wysyłała jej fotki z przed 15 lat i jak ważyła z 60 kg mniej ;] no dobra bym nie mówił ale napewno bym go trzasną wiele razy aż zacznie racjonalnie i trzeźwo myśleć ;]

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

rejtas
 Wysłana - 23 listopad 2005 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

o qrw. ale przekręt
no ja żeby rok czasu się zbywać i nie spotkać to jaks lipa pewnie ta laska to jakaś paskudna albo co no nie wiem. jaja se robi <>
dawaj foty jak masz

Extasy

Znawca -

matyldaprj
 Wysłana - 23 listopad 2005 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Wcale się nie dziwię,że się starzy nabijają,też mi się smiać chce z takich historii,ale domyślam się,jak musi być trudno,gdy chce się pomóc bratu.
Może zaproponuj mu,że by sam do niej łaskawie ruszył tyłek i przekonał się ile prawdy jest w tych ich kontaktach.Pewnie nawet nie wyjdzie po niego na dworzec...Przecież nie musi u niej na noc zostawać,wystarczy,że spędzą kilka godzin na rozmowie i może wtedy przejrzy na oczy o ile wogóle ta laska nie puści go kantem przed samym jego do niej przyjazdem.
Mnie "miłość przez internet" dobija...

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

serfF
 Wysłana - 23 listopad 2005 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

i ona ma 21 lat o lol

Raptor10
 Wysłana - 23 listopad 2005 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

zdjecie wysłała nie swoje i sie boi spotkać na live może w rzeczywistości niezły z niej bazyliszek, dlatego go tak zmywa ale w sumie komu by sie chciało w to bawić rok chyba ze jakis cybersex uprawiaja i ją to kręci hehe kto wie moze cyber dzieci sie dorobią jeden bedzie miał na imie Capslock a drugi Enter

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 23 listopad 2005 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

chyba się koleś nigdy nie doczeka........

no i na jego miejscu to nie uwierzyłabym w te jej wymówki

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 23 listopad 2005 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

moj kolega tez mial taka "dziewczyne internetowa" My poznan, ona torun...
miala do niego przyjchac i w ogole, miala wyslac list i zdjecia i niby wyslala ale cos nie doszedl wiec mowila ze pewnie na poczcie zaginal.. o matko jak mozna tak wierzyc i w ogole w takie cos sie wdawac? no i on ma 18lat w przyszlym roku

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 23 listopad 2005 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

Każdy chyba to kiedyś przeżywał Jakieś zauroczenie drugą osobą na gg zawsze istnieje, ale najczęściej ciut inne niż rzeczywistośc pokazuje.
Skoro tyle razy coś Im "stawało" na drodze to chyba ktoś tu kręci
Ehhh musisz "ręcznie" odkochać brata

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Internetowa milosc %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7