FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 376 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Inxs : Listen Like Thieves - Red Red Sun 
[powiadom znajomego]    
Autor "Inxs : Listen Like Thieves - Red Red Sun"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

There's a red red sun
And it's coming for you
I tell it a story
As it sinks out of view

(Chorus)

One sun apart
One heart within
Red sun shines on
Sees no tomorrow
Sees no tomorrow

There's a girl far away
And she's calling my name
With a tower of love
And a shadow of pain

There's a red red sun
And it's coming for you
To waken your heart
Like you know I always will do

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Inxs : Listen Like Thieves - Red Red Sun

Warto przeczytać: Ja Rule : The Last Temptation - Murder Me | Ja Rule : The Last Temptation - Murder Reigns | Ja Rule : Murderers | Ja Rule : Pain Is Love - Never Again | Ja Rule : Venni Vetti Vecci - Niggas Theme | Ja Rule : Niggaz Theme | Ja Rule : Rule 3:36 (Edited) - One Of Us | Ja Rule : Rule 3:36 - One Of Us | Ja Rule : Venni Vetti Vecci - Only Begotten Son | Ja Rule : Pain Is Love - Pain Is Love | Ja Rule : Pain Is Love - Pain Is Love (Skit) | Ja Rule : The Last Temptation - Pop N****s | Ja Rule : Pop Niggas | Ja Rule : Rule 3:36 (Edited) - Put It On Me | Ja Rule : Put it On Me (Radio Remix) | Ja Rule : Venni Vetti Vecci - Race Against Time | seksowne | butterfly | ozonowanie klimatyzacji | zrob zadyme | zrob dym | Barbara Kurdej | marta pietrzak dolce cabana | vera | perepeczko | See thru | jak złamać kod na mikro sd | RINOT ZDJECIA | ilona ostrowska | Nicee | wojaczek | pewność | ćwiczenia na korzonki | saikolank | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.