FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1761 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Ipod Nano 4 GB 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ipod Nano 4 GB"   

Lechu_com
 Wysłana - 1 marzec 2007 18:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Mam do sprzedania ipoda nano 4 gb w stanie bardzo dobrym.

Zestaw zawiera wszystko co w sklepie czy tez na allegro. Czyli :

-pudełka
-słuchawki
-kabel
-instrukcje

Zaletą jest że bateria trzyma do 12 godzin ( tyle najwiecej miałem go właczonego )

Jeśli ktos zainteresowany to zapraszam na gadu 3774770.

Pozdro All ;)

...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ipod Nano 4 GB

Warto przeczytać: Nokia 3100 | "Motyw przyjaźni w literaturze. Omów na wybranych przykładach literackich". | sprzedam koszulke | napiszę prezentację maturalną na każdy temat! | Repetytorium z Niemieckiego... S. Bęzy | Ciuchów troche :-) | Napiszę prezentację maturalna | Koszt wysyłki DHL-em pomocy!! | Nokia 6280 propozycje powyzej 800zl :) | Nokia 3660 full komplet + karta 512mb ! warto! | Sprzedam kompa | Ogame uni 669 top 90> | Radiotelefony MIDLAND GXT600vp4 NOWE Przesyłka w całej POLSCE | poszukuje kawalerki w okolicach wroclawia | ŚWIETNA TOREBKA FIRMY HOUSE :)!!!! | Kupie gre Max Payne 1 na PC | dobro dobro | Kuewstwo-wśród-waszych-znajomych- | Polski vloger spina dup | Kuewstwo wśród waszych znajomych | zdj cia | instrukta | jak zagada | ma dup jak szafa | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | soze | mad | jak zrobi loda | opel frontera | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | darek05 | darek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.