FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 72416 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Izba wytrzezwien 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Absolwent 
Balsam Pomorski 
Bols 
Chopin 
Dębowa 
Extra Żytnia 
Jan III Sobieski 
Jarzębiak 
Krakus 
Luksusowa 
Pan Tadeusz 
Siwucha 
Soplica 
Wyborowa 
Zawisza Czarny 
Z Czerwoną Kartką 
Żołądkowa gorzka 
Żubrówka 
Finlandia 
Absolut 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Izba wytrzezwien"   

komitywa
 Wysłana - 10 listopad 2005 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

****a ludzie... taki film jeszcze mi sie nie urwał !!!!!!!!!
zgubiłem sie na 12 stronie izby i od tamtej pory nie przychodziły mi powiadomki na mejla
dopier co nadrobiłem, o ****a ale dół
ttyle rzeczy sie działo w międzyczasie

W GŁOWĘ UDERZA ZNOWU COŚ - NIKT NIE MA DOŚĆ, DO BALETU MIŁOŚĆ !!!

This is what I love. I can't stop lovin' it - gettin' wasted on parties from 9 to 7 in the morning.
I live for the music, rollin' blunts, feelin' high, gettin' loaded or take some pills and go to Lala Land.
Spendin' all my money on dope and extreme high-price tickets, but in the end it's all worth it :)

Znawca -

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 11 listopad 2005 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

Witam
Wczoraj mialo byc lekko, nie dotrzymalem slowa ****a i sie za***alem wóda ostro..Najpierw przedbieg u kumpla byl za ostry lekko, a pozniej w lokalu jacys goscie sie chcieli przysiasc do nas bo nie mieli gdzie siedziec a ze duzo bylo miejsca to nie bylo problemu..I goscie jacys przy kasie sie okazali Bo co chwile flachy kupiowali w ramach podziekowania chyba...No i tym sposobem wrocilem do domu ok 5 za******lony jak wór Dzisiaj kac lekki, tylko dlatego ze to wóda byla, po piwie bym teraz lezal i kwiczal..
Komitywa bylem przed chwila w sklepie po cos do picia i w oczy wpadl mi "Grzaniec Galicyjski" znasz moze ten wynalazek?Podpisany jako wino musujace, fajne opakowanie , ladnie wyglada ale cena 4 zl

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

Ekspert -

van damme
 Wysłana - 11 listopad 2005 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie mi bomba schodzi po wczoraj <yes>
woda zapijana piwem i kilka buchow maryji zrobilo swoje

BÓG CIESZY SIE Z WASZYCH DŁUGOW %-)

Ekspert -

elmo21
 Wysłana - 11 listopad 2005 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

ehhhh komitywa komandos juz dawno stracil swoj urok nie ma to jak wyroby firmy ostrowin taka malinoweczka tudziez cytrynoweczka hmmm pychotka
a jak sie jest przy hajsie to taka cytrynoweczka z colo----->pepsi twist

chyba wiesz o czym mowie jak czesto zabke odwiedzasz

pzdr pijoki

komitywa
 Wysłana - 11 listopad 2005 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

elmo21 - wiem, wiem
musze przyznać, że dawno nie piłem z ostrowina bo 5,25 za 0,7 to nie na mój portfel
tymbardziej, że nie najomcniej klepie, ale chyba rzeczywiście wrócę do tej firmy póki co
p.s. Tobie chyba soga jeszcze tu nie dawałem, już leci

Clenoman - hmmm... coś jakby się obiło o uszy ale nie pilem tego jeszcze, w jakim mieście mieszkasz albo w jakiej sieci sklepów to widziałeś?

ja teraz mam zajawkę na 2 żul-drinki:
- 1. potrzebne: mocne piwo, pryta toffi, jakaś tania cola
wykonanie: po kolei do plastikowego kubeczka po 1/3 piwa, wina i coli i chlup w dziub bez mieszania

- 2. kupujemy litr czystego spirytusu (oczywiście raczej nie ze sklepowej półki oraz litr piwa typu porter o mocy najlepiej ok. 10%. piwa wlewamy spokojnie do gara żeby się nie spieniły i gotujemy na małym ogniu aż bąbelki ujdą, wtedy dosupujemy do piw 2 opakowania cukru waniliowego i mieszamy aż do pełnego rozpuszczenia. odstawiamy do wystygnięcia i jak bdzie już letnie rozrabiamy 50-50 ze spirytusem. najlepiej dajemy temu jeszcze 1 dzień żeby się rpzpeżarło ale z tym różnie bywa
podobno klepie jak cholera a smakuje tak że bez zapoi można doić

This is what I love. I can't stop lovin' it - gettin' wasted on parties from 9 to 7 in the morning.
I live for the music, rollin' blunts, feelin' high, gettin' loaded or take some pills and go to Lala Land.
Spendin' all my money on dope and extreme high-price tickets, but in the end it's all worth it :)

Znawca -

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 11 listopad 2005 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

Widzialem na stoisku alkoholowym w carrefurze ale mozliwe ze to tylko w malopolsce jest bo taka nazwa..

Co to jest pryta?

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

Ekspert -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

[rapidshare.de/files/7478553/clen.wav.html]

w miejsce kropek r,apidshare.de

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

elmo21
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

komitywa oczywiscie soga odbijam

no wiem wiem drogi ten ostrowin ale za marke i jakosc sie placi

widze ze znasz sie na drinkach:D musze sprobowac ten przepis

a tak na marginesie to powienienes pracowac w zabce na dziale z tanimi winkami jako doradca klienta

komitywa
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

hehehe kurde musze sie popytać czy mają może wolny etat
ale to by była fucha...

Clen - pryta to chyba najpowszechniejsze, znane mi od dziecka określenie taniego wina (przynajmniej w Lublinie )

Zmieniony przez - komitywa w dniu 2005-11-11 14:25:10

Znawca -

elmo21
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

hehehe z tych określeń tanie winka to pamietam ze mi sie najbardziej "wiertara" podobala tak sie przy najmniej mowilo za czasow mojego lo

ehhh wtedy co dzien slyszalem to zdanie "idziesz na wiertare" i wsio bylo juz jasne

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Izba wytrzezwien

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Warto przeczytać: papierosy | ANKIETA - pierwszy cykl | Prosto spod noża-czyli jak to jest po usunieciu gyno. | Pare porad dla sezonowcow..;-) | Formuła 1 - Ankieta | CZY POZWOLIŁ BYŚ SWOJEMU DZIECKU BRAĆ STERYDY METANABOL KOKS..... | Radzi sobie ktoś z rozstępami? | Czy jeszcze rośniecie? (na wzrost) | Napisałem program do tworzenia planów treningowych | Pryszcze :( | Podstawy rasizmu - moja wizja! | polityka - artykol o sterydach | Debil roku !!!? | Czy nosicie dlugie wlosy? | Kuwa,ale jaja !!! BRAVO !!! | pierwszy start Xeny w tym sezonie | lwicunia | tmpJan_LUKAłukaavi | PCMCIA kartaL | gdzie sa normalne | elegancik | netbook.htm3 opinie | disciples cr | wis | zostaA my przyjaciA3A,mi | hungarystyka | Rozyczka u doroslego | wso wroc | czy fotomontaA | ????mier???? | hulio | rover | ubierz mandaryne | Łoker | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.