FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3421 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Język japoński i chiński 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Język japoński i chiński"   

Dankan
 Wysłana - 1 styczeń 2007 21:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Poproszę o namiary na dostępne materiały do samodzielnego uczenia się podstaw języka japońskiego i chińskiego.
Gdzie można poczytać o tym? Jak się do tego zabrać-biorąc pod uwagę specyfikę tych języków? , od czego zacząć?

Zmieniony przez - Dankan w dniu 2007-01-01 21:11:04

onlyhope22
 Wysłana - 9 styczeń 2007 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

wiem ze mój chłopak sie tym interesuję i on nauką tego jezyka zajmuje sie na angielskich stronach ale dokłądnie nei powiem ci jakie to stronki byś musiał gdzieś w googlach poszukać na wszystkich stronach

onlyhope22
 Wysłana - 9 styczeń 2007 22:33       [zgłoszenie naruszenia]

a jeżeli chodzi od czego zacząc to hmmm mozę najpierw tak alfabet ? z tego co widziałam to wcale nei ejst az taki trudny i jezeli masz pamięć wzrokowa to dasz radę;) ściągaj też sobie jakieś japońskie filmy z polskim tłumaczeniem oczywiscie i po pewnym czasie na pewno cos załapiesz, jeżeli na prawde ch***z sie nauczyć tych jezyków to dasz rade tylko musisz sie do tego przyłożyć

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Język japoński i chiński

Warto przeczytać: !!!!!!! HELP MIIIII !!!!!! | [niem] Kilka zdań do przetłumaczenia na polski ;] | Pomoc z przetlumaczeniem | prosze o pomoc aby przetlumaczyc na niemiecki!! bardzo szybko prosze!! | Jeden wyraz do przetłumaczenia z Angielskiego | PILNE! PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE! LISTY NA POLSKI Z NIEMIECKIEGO. | niemiecki, proszę o pomoc ;) | [niem] dialog do ułożenia z części-krótko | Bardzo pilne Artykuly z angielskich gazet | HISZPAŃSKI por favor ;) | bardzo proszę o przetłumaczenie zdań .Nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam | [Niemiecki] Dialog %-) | [niem] Tłumaczenie | kilka zdan do przetłumaczenie bardzo proszę:) | bardzo prosze o odp.. | ogłoszenie pilne!!!!! | insomnia | laski | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | dieta na masę | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | reality show | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.