FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2901 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
JAJA nieziemskie z OC!!!!!! POMOCY 
[powiadom znajomego]    
Autor "JAJA nieziemskie z OC!!!!!! POMOCY"   

kamil20wro
 Wysłana - 1 sierpień 2005 20:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sluchajcie czy to wogle jest mozliwe??? Kupilem dwa michy temu vektre 89rza 4000 zl. Koles ma ja w polsce 6 miechow. Oc na jego matke. Oc do pazdziernika. Zarejestrowalem auto itp... oc zostawilme mowie jak do pazdziernika to jesze moge jezdzic. Otwieram dzisiaj skrzynke a tu od towarzystwa ubezpieczeniowego hesttia ze nie zostala wplacona 4 raza ubezpieczenia ktora wynosi 1400zl + odsetkji 400 i do 25 sierpnia musi zostac zapülacona!!!!! Cosa tam ze auto jest ubezpieczone na 100000 euro!!! i ze 3 razy zostaly wpülacone jesze nalezy 4 ! NIEKUMAM pomocy czy to wogle jest mozliwe!!!! Przeciez oc jest na metke tego kolesia!!! dlaczego ja ma placic i to wogle takie sumy za tak stare auto!!!??? Czy mozliwe ze to pomylka hestii???

mmarcin17
 Wysłana - 1 sierpień 2005 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Moze odrazu ubezbieczyli dom itp samochod bo inaczej nie widze tego . Ja bym uciekał do innej firmy Juz nie mowie ze do Samopomocy albo do Warty napewno taniej bendzie . A z tym to sie dogadaj z poprzednim włascielem co jest bo nikt ci tego nie powie kazdy powie moze to a moze to .

[S] VW Golfa 3 92r 1.8 Na czesci Wszystko na czesci .

Specjalista -

Kesso
 Wysłana - 1 sierpień 2005 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pytaj sie nas tylko jak najszybciej się wybierz do nich bo później moa jaja być

bamber71
 Wysłana - 2 sierpień 2005 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro kupileś auto tzn, ze zmieniło właściciela. Nie może żadna Hestia, czy inny ubezpieczyciel żądac od Ciebie abyś cokolwiek płacił. Po zakupie auta masz prawo sam decydowac gdzie chcesz je ubezpieczyć. Nikt nie ma prawa Cie zmuszac do kontynuacji u siebie. W momencie zawarcia umowy masz 3 tygodnie na przerejestrowanie auta w wydziale komunikacji, jeżeli to zrobisz ubezpieczenie tez musisz zawrzeć na swoje nazwisko(w wybranej przez Ciebie agencji) Nie wolno Ci korzystać z czyjeś polisy tak długo jak napisałeś. Sprzedający winien zgłosić sprzedaż samochodu tam gdzie je ubezpieczył, w przypadku nadpłaty zwróca mu częśc pieniędzy. Jeżeli czegoś niedopłacił, sam musi pokryć koszty.

kamil20wro
 Wysłana - 2 sierpień 2005 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli mozliwe jest ze czegos nie zaplaciil??? i ja bede musial pokryc koszty??? Ale mozliwe zeby azto za 4000 zl z 89 roku ubezpieczyl tak drogo??? ze teras przychodzi mi ze musze 4 rate zaplacic w wysokosci 1300 + 400 odsetki????? NIekumam naprawde!!! Jesli wykupil oc to chyba zaplacil odrazu calosc a nie na raty i to taka duza sume?? Jeszcze jedno pytanie czyli jak teras sprzedam auto to te koszty przechodza na innego wlasciciele czy tak ???ß

etom
 Wysłana - 2 sierpień 2005 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

bamber71 : Nie wolno Ci korzystać z czyjeś polisy tak długo jak napisałeś.

Wolno korzystac z OC poprzednika do konca trwania ubezpieczenia.

Przy zakupie z drugiej reki mozna wybrac 1 z 2 opcji :

1. zostajesz na OC sprzedajacego - ale musisz do 30 dni zglosic sie do TU i
ewentualnie doplacic jezeli np. masz mniejsze ulgi niz poprzednik - wtedy sprzedajacy nie dostanie zwrotu za pozostaly niewykorzystany czas ubezpieczenia
2. rezygnujesz z jego OC i ubezpieczasz na siebie - tez obowiazuje termin 30 dniowy - wtedy sprzedajacy dostaje zwrot...

Nie wiem tylko kto ma placic pozostale raty jezeli OC bylo na nie rozlozone a kupujacy korzysta z OC sprzedajacego ( 1 opcja )??

PS
ubezpieczenie OC mimo nieoplacenia kolejnej raty i tak wazne jest caly rok od daty ubezpieczenia,czyli mozna na nim "legalnie" jezdzic !

kamil20wro : Zarejestrowalem auto itp... oc zostawilme mowie jak do pazdziernika to jesze moge jezdzic .

Jezeli to "zostawilem" znaczy ze jezdzisz na jej OC a nie zalatwiales (zglosiles) formalnosci w TU do 30 dni od daty kupna to troche sie wpakowales ,bo taki jest obowiazek.Czym to grozi nie wiem dokladnie,pewnie jakies odsetki beda ?

[motobiznes.o2.pl/?s=1030&t=2417]
[http://www.allianz.pl/x_main.php?id_kategorii=35]
[http://www.pzu.pl/]

Zmieniony przez - etom w dniu 2005-08-02 13:17:26

proste jak koło

rafee
 Wysłana - 2 sierpień 2005 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Najpierw idz do starej kolesia, a pozniej jak to wyjasnisz blagaj o litosc Towarzystwo ubezpieczeniowe. Tak czy inaczej slabo to widze

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Znawca -

Cronos
 Wysłana - 2 sierpień 2005 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie płać tej raty, nie będziesz tam miał ubezpieczenia a autko se ubezpiecz na mniej gdzie indziej.

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

kamil20wro
 Wysłana - 3 sierpień 2005 16:32       [zgłoszenie naruszenia]

Czyli jak niezaplace tego spokojnie moge pozniej miec inne autko i sie normalnieubezpieczac w innych firmach bez zadnych konsekwencji ???

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

JAJA nieziemskie z OC!!!!!! POMOCY