FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 865 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
JAKI SPRZET? 
[powiadom znajomego]    
Autor "JAKI SPRZET?"   

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 25 lipiec 2008 14:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Wiem ze temat powinien byc w CAR AUDIO ale tam nikt nie zaglada a chcialbym uslyszec jak najwiecej opinii. Tak wiec moj budzet to 1000 zl . Baza to Seat Leon .Mam w nim 8 glosnikow co calkiem fajnie gra ale brakuje mi basu i RADIA Obecnie mam kaseciaka ;p Tak wiec chcialbym zebyscie mi polecili jakas SKRZYNKE BASOWA ktora by fajnie grala, ale nie byla tez mega droga , oraz radio:
- chcialbym aby mialo wejscie USB
-czerowny kolor podswietelnia najlepiej ( ewentualnie niebieski(bo w leonie podswietlenia sa tego wlasnie koloru)
-ciekawy design
-zeby zaje**** gralo :D

Jesli chodzi o skrzynke to chcialbym cos conajmniej o klase wyzej od tego
[http://www.allegro.pl/item401507946_blaupunkt_gtb_1200_mk_ii_2008r_sklep_24mc_gw_fvat.html]

SLuvcham duzo murzynskiego rapu :D wiec skrzynka MUSI miec zejscie ;p Chcialbym ze nie byla duza.. Troche wieksza od tego blaupunkta zebym mial bagaznik ;p No i oczywiscie potrzebny tez wzmacniacz

Zmieniony przez - skowyrny w dniu 2008-07-25 14:36:26

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -

alko1986
 Wysłana - 26 lipiec 2008 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

budżet dość skromny jak na radio, piec i skrzynie. Ja proponuje tak jbl cs w zamknietej obudowie bez zadnych bass reflexow i tym podobnych za***iscie na takiej obudowie gra wlasnie czarna muza, wzmacniacz coz uzywanego za około 200 zł coby kasa na radio wystarczylo chocby jakiegos blaupunkta gta da sie wyrwac za taka kase i calkiem przyjemnie to napedza skrzynie. Co do radia to jak dla mnie zdecydowanie pionner, ze swojego doświadczenia moge powiedzieć, ze są może radia które lepiej zagrają ale na seryjnych głośnikach w aucie pionek jest bezkonkurencyjny.

A co do radia jest jeszcze oblukaj to [http://www.allegro.pl/item402089756_pioneer_deh_7400.html]
co prawda troche lat to ma, i bez usb ale jak kupisz to sie napewno nie zawiedziesz, podswietlanie zmienny kolor ma z zielonego jasnego na czerwony

Zmieniony przez - alko1986 w dniu 2008-07-26 23:43:16

vox
 Wysłana - 27 lipiec 2008 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

skup się na jednostce centralnej, polecam alpine, moze byc uzywane ale lepsze, a glosniki wymienisz z czasem, no i warto poprawić wygłuszenie

Zmieniony przez - vox w dniu 2008-07-27 00:21:52

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 27 lipiec 2008 17:32       [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za info. Wybralem jako jednostke centralna walsnie pioneera ale p6000ub

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

JAKI SPRZET?

Warto przeczytać: odpadły naklejki z tablic rejestracyjnych | skasowalem fure :-( a wiosna idzie.. zale sie | trike | warsztaty do przeróbki anglików | Jaki olej - polonez 1,6GLI | ile za mycie samochodu? | Mam X kasy na zakup, jakie auto proponujecie? | seat toledo | Skrzynie biegów- nowoczesne rozwiązania- pytanie | 100 Lat Gejku!!! | Podstawy | Obrotomierz (gdy go brak) | zientarski w stanie ciężkim! | Bad Boys %-) | rozrząd pasek czy łańcuch? | VW Polo 1.0 95 r. problemy z zapłonem | iga wyrwał | fitneski | prezenterki | agnieszka jakubowska | dominikana | punta cana | katherina toes | Triptorelin | fuuuuuuu | FFFFFUUUUUUU | alija | kogniwsityka | krosty na penisie | alkohole | zatoki | giuseppe ottaviani | fizyka | sylwetki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.