FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3368 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
JAK CHOLERA PROSZE O POMOC=( 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "JAK CHOLERA PROSZE O POMOC=("   

tommy82
 Wysłana - 13 marzec 2006 18:40     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

MarvBoy
 Wysłana - 13 marzec 2006 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

MarvBoy na***** mam kłamc ze ma 17 czy***** wie ile lat bo brecha bedzie?
własnie dlatego
taki dumny jesteś z siebie? co czyni Cie takim wyjątkowym? bo w przyszłym roku do liceum idziesz? co taki kozak bo laske przelizałeś? w wieku 15nastu lat? co jeszcze trawa, browar, szlugi bez filtra? ty sie ****a lepiej za nauke weż

Pierodle Bravo i inne bo to sa gazetki dla tumanów co nie wiedzą jak zagadać dziewczyne

a ty co casanowa? bo poderwałes sobie laske, która chodziła do podstawówki i ją przelizałeś? laske z podstawówki poderwałeś człowieku jeszcze raz to napisze żebyś zakumał laske z podstawówki. Z PODSTAWÓWKI, warkoczyki i sukieneczka w groszki, bez piersi nawet nie iwem czy już miesiączkuje

a jeśli Ci się nei podoba to co pisze że naj sraj itd to się nie wypowiadaj

już duży z Ciebie chłopiec ipowienieś wiedzieć, że forum pozwala m isie wypowiadać nawet jak mi sie coś niepodoba. I korzystam z tej możliwości, zawieram głos w sprawie. Zawsze są dwie strony medalu są osoby, które poprowadzą Cie za rączke przez życie i tacy, którzy wytkną Ci każdy błąd. Zazwyczaj więcej skorzystasz z ludzi tej drugiej kategorii. Nie wierzysz napisz do bravo

normalni ludzie cos powiedza.
w tym momencie normalnie ludzie to jest starzy i szkoła i to na nich stoi obowiązek wychowywania tego dziecka. To rodzicom trzeba zasygnalizowac, że coś jest nie tak, bo ta 13nastka skończy ciagając lody w szkolnym kiblu przed lekcja religii bo bunt bo teges

I mi to qrwa trudno zrozumieć wyobraź sobie

widzisz bo niektóre laski przechodzą bunt z serii naszywkowej rewolucji a inne ******le wszystko sięgaja po dragi alko i łażą wszedzie tam gdzie im rodzice zabronią przykro mi ale nie wróże świetlanej przysżłości na najbliższe 3-4 lata koleżance

pozdro

Ekspert -

Raskus
Biofil
 Wysłana - 13 marzec 2006 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm krótko mówiac nie pisz że będzie ciągnąć bo taka nei jest To co ze MNą przesżło to to że akurat dobrze trawilismy na siebie bo nie jeden się w nim buja a jakos kazdemu daje zawsze kosza, jak na sylwestrze się opiła poprosiła żebym jej pilnował eby ktoś jej nie przelizał lub coś, gydyb była szmatą nic by się nie odezwała.
A co do trawki lub czegoś na 100% nie zapali, wiem bo znam ją, źle Mnie zrozumiałes.
Masz prawo do wypowiadania sie, ale miej szacunek dla innych ludzi Wiem, że mi wytykając błędy człowiek pomaga, ale zalezy jeszcze jak wytyka.
Nie prawdaz?

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

Xaero85
 Wysłana - 13 marzec 2006 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie na tym forum denerwuje to, że jak ktoś ma 13-15 lat to od razu nikt nie bierze takich osób poważnie. Przecież ludzie w tym wieku też mają uczucia. Moim zdaniem to dobrze że chłopak zbiera nowe doświadczenia.

Znawca -

MarvBoy
 Wysłana - 13 marzec 2006 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

akurat kto jak kto, ale ty 15nastki całkiem powaznie bierzesz

niech se zbiera doświadczenia prosze bardzo, ale w szkolej ławie a nie na imprezach

dziewczyna lat 13naście prosi kumpla żeby ją pilnował ja sie schleje

jestem stary i zdziadziały, ale pieprzyć taką młodzierz i jej problemy sami sie proszą o kłopoty zamiast mózgiem kierują się foliowym woreczkim powiewającym na wietrze a potem proszą o rady. W DUPIE Z TYM i to chyba wszystko na ten temat

Ekspert -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 13 marzec 2006 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

samo to że jak piszesz ...jak na sylwestrze się opiła poprosiła żebym jej pilnował eby ktoś jej nie przelizał lub coś.. świadczy o jej niedojrzałości i tym, że nie za ciekawie w przyszłości może być

qrde w wieku 13 lat to ja może łyk piwa wypiłam gdzieś tam od ojca z kufla, tak dla spróbowania

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 13 marzec 2006 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

na TVN w uwadze właśnie leci program o tym jak dzieci czują sieza dorosłych

na 640 uczniów 6 osób wyraziło chęć uczestniczenia w zajęciach z przystosowania od życia w rodzinie więc generalnie w dupie was mam

a i bieńkosia pokazywali :d no prosze wyłącz bo nie zrobie Ci lodzika o ****a ot jest nieśmiertelne :D

Ekspert -

Wark
 Wysłana - 13 marzec 2006 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

"A co do trawki lub czegoś na 100% nie zapali, wiem bo znam ją"--Nie pisz tak bo zobaczysz ze sam sie klepniesz w czoło i powiesz " W co ja wierzyłem".Nie jestes panem Bogiem nie wiesz co sie moze stać i wiem doskonale ze piszac np.takie słowa chcesz uspokoić sam siebie...Bo gdy inni powiedzą Ci ze będzie zła,bedzie cpac i pić to sie załamiesz..niestety..Skoro tak sie sprawa ma to naprawde nie jest z nią dobrze.Pozatym ludzie mądrze piszą..13 lat i chlać na imprezach to nie to żebym coś miał do kogoś ale szlag mnie trafia:/Jesli w wieku 13 prosi zebyś ją pilnował jak sie schleje to łatwo wyliczyć co bedzie jak będzie miała 18 Pozatym chłopak daruj sobie..Bo jak dziewucha zobaczy ze sie ubiegasz,chcesz pomóc i Ci zalezy to bedzie sie jeszcze bardziej wypinać..a czemu??? Bo to jeszcze dziecko!!! Nie ma psychiki..Jej sie podoba zapalenie czy wypicie..Zrozum ze jak ma pstro w głowie to nie pomożesz..Daj sobie spokój bo sam tak to wszystko teraz przeczytałem i mądrze Ci ludzie piszą.Znajdz sobie rówiesnice(w Twoim wieku) i trwajcie ze sobą jak najdużej pilnujcie sie i dorastajcie razem..zobaczysz wtedy co to jest miłość i przywiązanie.Daj spokój bandzie "Zielaka" nie bij ich Niech sobie dziewczyna robi co chce..Los ją ukarze jesli będzie taka potrzeba.Piszesz ze jak sobie znajdzie innego chłopaka pomimo zapewnien to stracisz do niej zaufanie?Samo to ze Ci dziewczyna takie coś mówi jest dziwne...Przecież nigdy nie wiesz co sie zdarzy..a moze juz poznala jakiegoś Bogdana i sie z nim spotyka-W tym wieku takie obietnice są smieszne troszke..Także nie fantazjuj i zyj z przekonaniem ze zycie jest chore a w Twoim wypadku to dopiero początek rozczarowan i doświadczen.Kazdy kiedyś wszystko zaczyna rozumieć....POzdro...

INSOMNIA
 Wysłana - 13 marzec 2006 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

heh 13 lat i sie schala...ciekawe ;]u mnie w miescie tez sa takie wyszczekane smarkule, ktore w 5 podstawowej wielce nalogowe palaczki. jest taka banda napalonych gimnazjalistek, ktore zaczepiaja wyzywaja starsze osoby od ****e itd. jedna taka dostala ode mnie po pysku, zaraz nie byla taka dorosla przyleciala z mamusia a ona sie bardzo zdziwila, ze jej spokojna niewinna 14-stka pije pali, jezdzi po imprezach i bzyka sie gdzie popadnie i z kim popadnie.

moze jestem mloda, ale jak ja mialam 14 lat przypadki takiego zachowania wsrod moich rowesnikow byly sporadyczne i zaraz tepione. a teraz smarki po 13 lat zgrywaja sie na doroslych.

ktos tam napisal, ze oni maja uczucia. owszem jak mialam 15 lat tez przezywalam pierwsze zauroczenia, ale to byla rzeczywiscie taka niewinna dziecinna milostka. ja nie wiem co sie teraz wogole dzieje z dzieciakami, na sile chca dorastac, tylko szkoda, ze nie zdaja sobie sprawy,ze to nie tylko prawa lecz tez obowiazki;/

Fana
 Wysłana - 13 marzec 2006 22:25       [zgłoszenie naruszenia]

Jak tak dalej pojdzie, to bedzie trzeba zalozyc w Administarcji temat pt.
"Czy chcesz, aby zmienic nazwe dzialu Seks na 'Humor2'?"

Zmieniony przez - Fana w dniu 2006-03-13 22:26:14

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

JAK CHOLERA PROSZE O POMOC=(

Strony: 1 2 3 4