FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3352 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
JAK CHOLERA PROSZE O POMOC=( 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "JAK CHOLERA PROSZE O POMOC=("   

Raskus
Biofil
 Wysłana - 12 marzec 2006 19:36       

Przeniesiona przez Grasik z działu 'Filozofia, Psychologia, Religie'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

A więc tak, miałem całkiem nie dawno dziewczynę. Dla Mnie jest wyjątkowa itd. ale zmieniła się na gorsze odkąd doszła do mojej szkoły (czyli w tym roku) i wszystko jej przeważnie zwisa. Opowiem co i jak było, zaczeliśmy się spotykać, wkońcu doszło do zbliżenia. Wcześniej miałą wielu chłopaków ale nawet nie dała im buziaka w usta, ze Mną poszliśmy na całość (w sensie dopuszczalnym ma 13 lat). Otóż teraz zmieniła się na gorsze całkiem do wszystkich, wszyscy jej zaczynają zwisać i wszystko co się znią dzieje. Zerwałem znią po głupiej kłótni i stałem się jej najwyraźniej "obojętny" jak każdy, ale ona Mnie nie. Zmienia sobie kolegów jak chce, gadając o niej z przyjaciółką wspólną moja była zwierzała się jej troche tzw. gadali troche i moja była mówiła, że wie że się zmieniła...przyjaciółka nie możesz sobie zmieniać tak kolegów itp. a moja była teraz koleguje się z Zielakiem... i odpowiedziała jak poznam kogoś nowego to Zielak i Georgu tez zacznie mi zwisać. Więc kogo pozna nowego to reszta przestaje ją całkowicie obchodzić, okłamuje wszystkich wkoło nielicząc się z konsekwencjami np. mówiąc żen ie ma czasu wyjśc swojej koleżance chwile potem poszła do tego Zielaka. Nie długo i on będzie dla niej obojetny. Wszyscy ją niepolubili, każdemu zaczęła zwisac i wszystko ma w dupie. Tłumaczyła jej już nasza wspólna przyjaciółka zek iedyś tego pożałuje i że nie może tka robic a ona wiem, wiem ale nie potrawie każdy mi zaczyna zwisać gdyu poznaje kogoś nowego itp. Nie wiem kompletnie oc o tym myślec, dziewczyna poprostu nie wie czego chce, nie wiadomo czego chce, poprostu***** wie co się z nią dzieje. Wpływ na to mogło mieć chyba towarzystwo ale nie mam pojecia kto mógł by mieć na to wpływ. Może wy wiecie jakie były tego skutki? Nie musze mówić, że jestem zazdrosny o nia gdy widze ja z tym Georgem i Zielakiem(i tka neidługoo nich zapomni), kiedy ze MNą w skzole nawet nie chce porozmawiąc ledwo cześć mówimy (dopbija Mnei to już)***** Mnei strzela gdy widze jak rozmawia np. z Zielakiem, pierwsza mysl DO***Ać MU, ale to nei jest dobre rozwiązanie. Co mam robić? Porozmawiac z nia? Probowano już, oczywiscien iej a dowiedzialem sie nei dawno ze sie az tak zmienial, przyjaciolka probowala, ja tez porozmawiam ale jak zacząć, czy moze jakos inaczej to zrobic? Moze namowic Zielaka i Georga aby się od niej odwrócili i ona zostanie prawie na lodzie i zrozumie swój błąd i zacznie tego żałowac chodzi mi nie o to aby żałowąła, ale zeby zalowala jak najszybciej)i sie nauczyla na bledzie jaki popelnila. Powiedzcie co o tmy myślicie? Zalezy mi na tym aż tak bo zalezy mi na niej cały czas.
Thx za Info i daujcie wypowiadanie się jesli macie zamiar napisać dla humory ban, to już było lub spytaj sie jej, niewiem mozek tosi nny poradzi, jesli nei mcie nic madrego do powiedzenia-nie wypowiadajcie sie.

Prosze o odpowiedzi.

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

zjfk
 Wysłana - 12 marzec 2006 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

że niby ile lat miała? 13??
hmm.. nie no napisałabym coś, ale nie będę chamska, nie chcę ciebie obrazić w żaden sposób..
ale powiem ci tyle, chyba mało jest ciebie warta..

you make me sick..

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze - nie ten dział

Ona na Ciebie leje, Ty się wkurvviasz nie wiadomo na co. Masz w katalogu GG wpisane Natalia 16...też coś z Tobą nie tak.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

krytykant
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

jak na swój wiek widać jesteś inteligentny chłopak.
Moja rada jest taka, abys sobie ją darował,
chociaż musisz zdobyć jakieś niemiłe doświadczenie, żeby w przyszłosci dobrze rozróżniać dobro od zła a w szczególności klasyfikować dziewczyny na ****y i normalne,
Zrób tak jak uważasz, nie będe ci odbierał możliwości nabycia doświadczenia, nawet tego niemiłego, ale sugerowałbym ***ać dziwke (dzieciaka)

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

Methos
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

sytuacja specyficzna.. wiek 13 lat... hmm... też... ciężko powiedziec....

ale na twoim miejscu... przeczekałbym to...

Znawca -

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

A jeszcze skrobnę coś Ile masz lat? To Twoja pierwsza dziewczyna była?
Składnia pisanych przez Ciebie zdań jest zaj.ebista, mogłeś to napisać w kilku linijkach. Poczekaj kilka lat aż dorośniesz i wtedy bierz się za "normalne" dziewczyny

To wyżej miało być jako EDIT

Znawca -

Wark
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:39      [zgłoszenie naruszenia]

Zakochałeś sie,kochaliscie sie..Rozdziewiczyłes ją..i tu chyba błąd bo młoda dziewczyna jeszcze nie poukładane w glowie..Też to przeszłem tylko bylismy troszke starsi 15 lat I wiem co za ból..Sku*wysynski dołek..widze jak ona schodzi na psy a jest dla mnie wszystkim..Musisz dać rade tylko tyle Ci napisze..Nie pisze zebyś ją sobie darował bo to nie jest proste i dobrze o tym wiem.Ale tak to jest jak sie w wieku 13 lat zaczyna igraszki a w głowie jeszcze pusto Moja mi wywijała lepsze akcje..a ja ją tak bardzo kochałem Bolało mnie nawet to ze paliła papierosa nie wspominając o wyjazdach na bale To niszczy psyche..Moze nawet zrazić i w przyszłośći mieć przykre skutki:/ pozdrawiam...chyba nie ten dział

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

13 lat i dała dvpy... Pas cnoty do 16 roku życia powinien być

Znawca -

Wark
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Może innaczej.Dziewczyna powinna stracić dziewictwo wtedy kiedy jest na to gotowa i kiedy jest i ona i partner do tego stopnia dojrzali.Ale jak widać tutaj dziewczyna nie bardzo pokochała chłopaka który ją rozdziewiczył..NIe martw sie Raskus jak jest małolepsza to ją jeszcze los pokara...

dorocik36
 Wysłana - 13 marzec 2006 01:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczyna 13 letnia jest jeszcze DZIECKIEM ,przechodzi obecnie okres dojrzewania i buntu.W tym wieku różne głupie rzeczy może jeszcze robić i mało można na to poradzić.Sam fakt że poszła z Tobą do łóżka jest dla mnie lekkim szokim bo w tym wieku dziewczynki nie mają jeszcze aż takich potrzeb seksualnych.Po tym" wydarzeniu "czuje się pewnie dorosła i może inaczej się zachowywać.
A tak na marginesie to Ciebie zlałabym za to pałą

..

Raskus
Biofil
 Wysłana - 13 marzec 2006 07:34      [zgłoszenie naruszenia]

zjfk ona ma 13 lat, możesz mi nawrzucać ile się da byle byś uzasadniła swoją wypowiedź.

Roberto a Natalia 16 mam bo ktoś pisał do kolegi i mam do niego pozniej zaklikac jak bedzie podac sie za Natalie i wypytać kim jest A tak to jestem Piotrek W. 16 latek. POmyślałem, że ten dział poniewaz nie chodzi o to że na Mnie ni zwraca uwagi ale na każdego, kazdego co pozna jest da niej kims intere dopoki nie pozna kogos innego, zmieniła się strasznie jak przyszła od gimnazjum

Krytykant thx, może chcem ją zdobyć, ale bardziej mi zalezy na tym abym zn nią jakoś nornmalnie rozmawiałw skzole itd. jak z kopleżanka, przyjaciółką, aby ona sie zmienial spowrotem na dziewczyne jaką była dawniej, kazdy wie ze ona sie z mieniła tak:-/

Methos ja teżsobie zapreferowałem cierpliwość, tylko że ja chce aby ona (juz na 100% kiedys tego pozauje), aby zalowala jak n ajszybciej, nauczyla sie na tym bledzie i zmienila a wostateczności wróciła do Mnie

roberto55 to nei moja pierwsza dziewczyna nie jedną już miałem, ale ja wybieram to znakomite dziewczyny i trawiłem na nią, a ona akurat sie zmienila tka w stosunku do wszystkich poprostu, co mzoe byc powodem?

Wark nie rozdziewiczyłem jej, nie mysle*****em tylko głową poprostu bylismy bardzo blisko siebie ale nie weszlem w nia. Wark kocham ją i nei dma sobie tak łatow odpuścić I tka łatwo o niej nie zapomnieć. Ja swoją oduczyłem palic, paliła raz na jakiś czas, ale przestała.

Qrwa roberto i reszta źle Mnei zrozumieliscie, pisząc blisko nie mialem na mysli ***ana sie, nie zauwarzyliscie co napisalem obok? Niewazne czy dala dupy czy nie, wazne co zrobic aby sie zmienila, wostatecznosci moge porozmawiac, ale aby cos to dalo bedzie musial sie nadrzec na nia i troche nawtykać, może to coś da chociaż Mnie znienawidzi na torche ale dla niej bedzie lepiej.

Dorocik36 nie poszła do łózka, PISZĄC O TYM ZBLIŻENIU CHCIAŁEM PODKRESLIĆ ZE NIE JESTEM LUB BYLEM DLA NIEJ BYLE KIM, wcześniejszym kolesiom nei dała nigdy buziaka w usta byłem pierwszym któremu dała się pocałować w usta itd. alen ie pierwszy któy ją rozdziewiczył. Okres buntu itp. ale ją kompletnie nic nie obchodzi nic, na teksty typu Źle robisz odpowiada wiem, wiem, i dalej nic nie postanawia ztym zrobić? Jeśli porozmawiać to jakich argumentów uży, na co zwrócić uwagę??

Mam 15 lat(3gimnazjum) a ona ma 13 lat(1 gimnazjum) jest dość wyrośnięta jka na 1 klase

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

JAK CHOLERA PROSZE O POMOC=(

Strony: 1 2 3 4