FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1285 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
JAK TO NAPISAĆ ? POMÓŻCIE MAM MAŁO CZASU :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "JAK TO NAPISAĆ ? POMÓŻCIE MAM MAŁO CZASU :("   

sixers
 Wysłana - 13 lipiec 2009 22:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Proszę pomóżcie.Nie dostałem się na wymarzony kierunek studiów bo podwinęła mi się noga na maturze :( Jak napisać podanie z prośbą przyjęcia?? Jakich argumentów użyć ? W necie nie mogę nic znaleść

moschino
 Wysłana - 13 lipiec 2009 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Moze malo Cie to zadowoli, ale pewnie duzo Ci to nie da. Jezeli chcesz pisac to musisz sie wysilic na cos od siebie (tak od serca) - odpowiedzi na to pytanie nie znajdziesz nigdzie. Postaw sie na ich miejscu i pomysl, co ewentualnie by ich przekonalo, tym samym zawierajac jak najwiecej punktow pozytywnych o sobie, ktore lacza Cie z przedmiotem , ktory chcesz studiowac. Wspomnij tez np cos o tym, co oferuje ta uczelnia na tym kierunku, czego inne nie moga zaoferowac, a bedzie Ci to kiedys niezmiernie potrzebne. Nie moze to byc jednak ogolne, po prostu musisz im jakos pokazac, ze tego zawsze chciales i ze uczelnia straci kogos wspanialego, jezeli Cie nie przyjma.

Jak nie da rady to popraw mature, to naprawde nie koniec swiata. Niemniej jednak powodzenia

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 14 lipiec 2009 08:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja Ci powiem krótko-chuja Ci da to podanie, choćbyś je napisał stylem Hemingwaya, Mickiewicza czy Goethego<pomijam fakt, że i tak tego nikt nie będzie czytał poza sekretarką w dziekanacie, która po poinformowaniu dziekana, że takie coś wpłynęło na jego prośbę wy***ie to do kosza>

"Dlaczego?" pewnie zapytasz?

Otóż dlatego, że władze uczelni jak i mnie zresztą, gówno obchodzi czy Ci się noga powinęła na maturze czy się po prostu niedouczyłeś do tego egzaminu. Liczy się wynik i tyle-nie dostałeś się, masz szansę wejść z listy rezerwowych o ile jesteś maks. w pierwszej 15-stce, a jak nie to popraw za rok maturę i składaj raz jeszcze papiery. A nie trujesz nam dupę jakimś bezużytecznym podaniem, którego nawet sam nie potrafisz napisać.

Ludzie, myślcie trochę, jak w ogóle można uważać, że takie podanie coś zdziała, nie no ja nie wierzęNiedługo z rodzicami zaczniecie jeździć do dziekana/rektora, żeby powiedzieli, że synek/córka taki/-a zdolny/-a, tylko pech na maturze i proszę go/ją przyjąć, bo to wymarzony kierunek

Co roku kilka tysięcy maturzystów się nie dostaje tam gdzie chce i co-teraz każdy pisze podanie i na jakiej zasadzie na to samo miejsce mają je rozpatrzyć-konkurs na argumenty, kto ma ładniejszy styl czy osoba z mniejszą ilością błędów przechodzi dalej? A druga sprawa to jakie mogą być w ogóle sensowne argumenty za tym, że komuś słabo matura poszła Źle poszła, bo za mało albo za mało efektywnie się uczyłeś, ot co

bo podwinęła mi się noga na maturze

I "powinęła", a nie "podwinęła"

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2009-07-14 09:24:46

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 14 lipiec 2009 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu musisz im jakos pokazac, ze tego zawsze chciales i ze uczelnia straci kogos wspanialego, jezeli Cie nie przyjma.

Po tym temacie i pytaniu w nim zawartym jestem jakoś dziwnie spokojny, że uczelnia przeżyje tą niewątpliwą stratę i szybko się otrząśnie

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 14 lipiec 2009 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

jaka to uczelnia? prywatna czy Akademia Medyczna?

anc_kozak
 Wysłana - 14 lipiec 2009 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

Po co się tak rozpisujecie

Pisz sobie co chcesz, i tak maja to w d. Jest regulamin rekrutacji i tyle.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Landzio
 Wysłana - 17 lipiec 2009 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

"znaleźć", kurva, ignorancie.

Black Pete
 Wysłana - 18 lipiec 2009 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

Podanie nieważne, ważny załącznik.

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2009-07-18 14:42:11

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Znawca -

BANmaster
 Wysłana - 12 sierpień 2009 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie ważne co napiszesz, ważne ile dołożysz do podania

Lecz nie rób tego z byle kim, byle jak i byle gdzie...

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 12 sierpień 2009 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

Naprawdę musiałeś po miesiącu się wpisać? Możesz być zaraz naprawdę "banmaster" jak Ci założę mistrzowską blokadę na 10 000 lat

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2009-08-12 21:38:39

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

BANmaster
 Wysłana - 12 sierpień 2009 21:48       [zgłoszenie naruszenia]

kurcze ;/ temat był dość wysoko, a po przyzwyczajeniu z hydeparku skojarzyłem jako dość świeży, wybaczcie

Lecz nie rób tego z byle kim, byle jak i byle gdzie...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

JAK TO NAPISAĆ ? POMÓŻCIE MAM MAŁO CZASU :(

Warto przeczytać: matura ustna j.polski | proszę o pomoc!!!! | praca na jutro %-) | Temat konkursowy-wiersze | Pilne!!!!!!!!!!! JEDNO ZDANIE do opracowania.... | Temat konkursowy-proza | Matura ustna z polskiego | [wok] instytucje kultury... | interpretacja wiersza ,,do mecenasa'' | Stereotypy | Analiza porównawcza dwóch wierszy !! | Zabiegi językowe | Kamienie na Szaniec - Rozprawka | na mature ustną pomocy! | interpretacja obrazu- pomysły mile widziane:) | brak lektur do pracy maturalnej;/ | kazan | randk | crossfit | tattoo | tatuaz | mandat straż miejska | piotrowska | przybylska | paralotnia | katastrofa | paralotnie | -darq13 | darq13 | kredyt | zlydtyk | zlydotyk | złydotyk | [httpwwwfacebookcomprofilephp=743264506123123] | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.