FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 46845 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
JAK TO ROBIĆ W SAMOCHODZIE ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "JAK TO ROBIĆ W SAMOCHODZIE ?"   

Technista
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

nioonia :) niestety tak to już jest że jak chłopak przeleci masę dziewczyn to jest lovelas i cykes pykes zaś jeśli dziewczyna sypia z kim popadnie to wtedy jest uznawana za szmula wiem żę to dziwne i nie jest fair ani wogóle ale tak to już jest niestety ale bardzo słuszna uwaga :) ale moge jeszcze dodać to że dziewczyna nie będzie szanować chłopaka któremu tylko na tym zależy no chyba że i ona ma tylko to na celu Pozdrawiam

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

" i na koniec wypluwamy wszystko na tak ową rozłożoną husteczkę czy rozwinięty papier tojletny dla zgredów
następnie wyrzucamy ekwipunek za drzwi albo pod samochód"

??????????????????????????????????????????????????????????
moze jednak ****a do smietnika,a nie na ulice/chodnik czy co tam

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

Technista
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli jest gdzieś w pobliżu ;] papier to nie plastik nie szkodzi naturze :P i nie wnikaj w szczegóły mniejsza o większość każdy rzuci gdzie chce

Zmieniony przez - Technista w dniu 2005-11-20 21:27:27

Specjalista -

nioonia
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

to szkoda ze mimo ze wiesz ze to nie fair i ze to w ogole jest dziwne to mimo wszystko tak piszesz...
i smieszne jest to ze chlopacy ktorzy tak ruchaja na lewo i prawo potem mowia o takich ktore z nimi to robily "...", a o sobie nic, wiecej krytycyzmu wobec siebie powinni zastosowac wg mnie :/
bo jesli dziewczyna chce to sie kochac z kim popadnie, po kazdej dyskotece inny to jej sprawa i skoro jej to pasuje to ok, tak samo z chlopakiem,ale uwazam ze wtedy dziewczyna nie jest zadna dziwka... (choc osobiscie mi sie to nie podoba,ale kazdy robi co lubi..)
sorry ze zjechalam z tematu

Znawca -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

no ****a,jak bym widzial,ze ktos cos takiego robi,a ja pozniej bede lazil po jakims syfie typu sperma to od razu strzala bym zapodal temu komus

a poza tym nieladnie smiecic,ale to juz 2 sprawa

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

Technista
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma sprawy, przeporaszam że użyłem takiego sformułowania . Fakt że to jest dziewczyny prywatna i indywidualna sprawa zgadzam się ale też jej indywidualną sprawą jest to z kim to robi jeśli robi to z kim popadnie a głównie z takimi osobami co choidzą później i rozpowiadają tym i tamtym to co z nią robili albo ona im to już jej problem . Niestety ale trzeba myśleć co się robi taka jest kolej rzeczy ale nie ma co się rozwodzić na ten temat tak już jest przyjęte nic z tym nie zrobimy jeszcze raz przepraszam wszystkie Panie za te sformułowanie . Pozdrawiam

Specjalista -

Technista
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

mówiąc krótko regggie ;] gdzie ja napisałem żeby miejscówka była typu parking przed central parkiem albo na środku deptaka? :> na takie zabawy szuka się ustronnego miejsca odludnego ;] dobra koniec tematu bo to bezsens. pytanie było gdzie spluwać a nie gdzie wyrzucac materiał na który spluneliśmy! przyjmijmy że pozbywamy się materiału dowodowego koniec kropka!

Specjalista -

Eska
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

hehe no ok dzieki za poradnik

soga wbijam - ajak

w sumie troche pobieznie potraktowales temat no ale niech Ci juz bedzie ogolnie to nie myslalem ze serio to napiszesz, bo w tamtym poscie pisalem to raczej dla zartu zebys mi napisal taki poradnik no ale dzieki Ci za to. Masz u mnie plusa i jak bedziesz w Bydgoszczy to zapraszam na 'maly' balet - oczywiscie pokaze ci tez zabytki ktore warto obejrzec w moim miescie

co do sexu z dziewicami i bialej skory i tego fragmentu 'nie sądze czy jaka kolwiek dziewczyna chciała by mieć swój pierwszy raz w samochodzie '

Tutaj akurat MOCNO sie mylisz przyjacielu gdyz ja mam ciagle takie sytuacje dlatego chcialem zebys mi napisal jak to zrobic zeby bylo ok - kiedys wpadlem na pomysl foli ale myslalem ze mozesz masz jakis inny 'ciekawy' pomysl

Nie wiem czemu ale malolatki na mnie leca a ja czasami nie umiem powiedziec NIE szcegolnie jak jestem po roznych srodkach po imprezie lub tez w jej trakcie

no nic jak bys byl przejazdem w Bydgoszczy to moge ci zaprezetowac krotki kurs z cyklu 'jak wyrwac dziewice '

Ok ogolnie niezle to napisales masz plusa- a pamietaj 3 plusy = nagroda

Paaa :*

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

Technista
 Wysłana - 20 listopad 2005 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

heh folia... ;] można pomyśleć...;] co do cyklu jak wyrywać dziewice..;] heh napisz mi art :P :D to nie żart ;] lepiej napisz mi jaki masz samochód kombi sedan czy jaki to postaram się opracować jakąś specjalną metodę dla Ciebie;] pozdrawiam odpisze już jutro heja
ps jak będe odwiedzał bydgoszcz napewno dam znać bo mam tam pare osób do odwiedzenia ;] pozdrawiam i chętnie pozwiedzam ale tańczyć z tobą nie będe ;] co najwyzej piwko ;] Epa epa pozdrawiam heja

Zmieniony przez - Technista w dniu 2005-11-20 22:04:58

Specjalista -

Eska
 Wysłana - 20 listopad 2005 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie no nie robmy jaj z pogrzebu nie bede pisal arta jak wyrwac dziewice bo to nie na miejscu jest, zreszta trzeba miec w sobie to COŚ

a co do tanczenia to nie- juz nie jem xtc

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

JAK TO ROBIĆ W SAMOCHODZIE ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11