FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 46802 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
JAK TO ROBIĆ W SAMOCHODZIE ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "JAK TO ROBIĆ W SAMOCHODZIE ?"   

Technista
 Wysłana - 20 listopad 2005 20:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Obiecałem Esce że napisze taki art ze specjalną dedykacją więc na specjalne życzenie eski ;] pozdrawiam może komuś jeszcze się przyda

ok pierwszym pytaniem było jak zapobiec zabrudzeniu tapicerki przy seksie oralnym a nie posiadamy prezerwatywy. jest kilka opcji

Opcja 1
z połykiem
-w tym celu trzeba mieć u dziewczyny naprawde dużo ale to dużo plusów żeby namówić dziewczynę do tak owego czynu ale wtedy problem tapicerki mamy z głowy ale za to mamy dziewczynę z niesmakiem w buźce(no chyba że zajadamy ananasy) tą opcje można podzielić na dwa rodzaje dziewczyn
a)własna
b)świerzo wyrwana

w przypadku gdy to nasze kochanie wtedy zastanowiłbym sie czy napewno tego chcecie dziewczyna może mieć później zrazę i nigdy więcej sie na to nie zgodzić może równierz uznać to za nie poszanowanie jej (jeśli nie uprzedzimy jej o tym) bądź też doprowadzić do wymiotu a wtedy z ochrony tapicerki nici...itd

w przypadku świerzo wyrwanej (b) problem z głowy jeśli świerzo wyrwana dziewczyna zacznie działać tak czy inaczej napewno sobie na nasz szacunek nie zasłuży (bo kto szanuje dziewczynę która szybko z każdym...) wtedy n ie trzeba się pytać ani ostrzegać robimy co chcemy i nie przerywamy bo i tak jest to "dziewcdzyna na jedną noc" więc późniejsze zdanie nie będzie się nam liczyć

opcja 2
za Drzwi
-w tym celu pod koniec mizianka otwieramy drzwi i wypluwamy z siebie wszystko na zewnątrz pod warunkiem że w około nie ma ludzi ;]

Opcja 3
na chusteczkę
-w tym celu zaopatrzamy się w husteczki higieniczne (50gr) - tańsze niż prezerwatywy bądź ewentualnie wersja super extreme taniocha dla zgredów którzy nawet na husteczkach oszczędzają to szary papier toaletowy :/ i na koniec wypluwamy wszystko na tak ową rozłożoną husteczkę czy rozwinięty papier tojletny dla zgredów
następnie wyrzucamy ekwipunek za drzwi albo pod samochód

Opcja 4
Do butelki
- w tym celu rozglądamy się czy w samochodzie nie ma pustej butelki plastikowej , ewentualnie szklanej. Najlepiej big łyk ;] no i wiadomo co dalej nie trzeba tłumaczyć wszystko toczy się chronologicznie do poprzednich ;]

Opcja 5
w portki ;]
- żeby tego dokonać wystarczy na koniec zaciągnąć majtochi na siebie ;] dalej nie musze pisać ;]

jak widać sposobności jest troche a można ich wypisywać i wypisywać paczki od fajek torebki foliowe dosłowniew mnóstwo tego jest wystarczy troche pokombinować :/ i włączyć wyobraźnię

Kolejną sprawą jaką Eska poruszył w tym temacie jest temat dziewicy gdy mamy białą skórę w samochodzie

tu odpowiedź jest bardzo ale to bardzo prosta :)
nie sądze czy jaka kolwiek dziewczyna chciała by mieć swój pierwszy raz w samochodzie z tego względu zę pierwszy raz z regóły wspomina się do końca życia jako coś wspaniałego . No chyba że trafisz na desperatkę że zrobi to z Tobą wszędzie i kiedykolwiek i z grom wie jakiego powodu (żeby się przypucować koleżankom czy tam przyszpanować...) wtedy należy mieć na uwadze to zę Ciebie do końca życia będzie żarło sumienie że miała swój pierwszy raz byle jaki taki aby był niewygodny i na szybkiego oraz bolesnego a ona jak dorośnie emocjonalnie będzie sobie pluła w brode że była tak głupia a w pamięci zamiast świeczek romantycznej kolacji i gorącej atmosfery zapamięta jedynie białą skóre w samochodzie zaparowane szyby pracujący silnik(żeby zimno nie było w tyłek) i niewygodną sytuację bo miejsca i pola do popisu zbytnio nie ma no i jeszcze dochodzi to że ciągle zaglądacie w szyby czy nikt nie idzie przypadkiem
myśle że to by było na tyle i mam nadzieje że w pełni wyczerpałem temat zaś jeśli nie to proszę o pytania i korekty ...gwarantuje że odpowiem jak tylko znajde chwilę wolnego czasu

Art ten został napisany ze specjalną dedykacją i na specjalną prośbę dla "Eski"

Pozdrawiam

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

d-.-b
 Wysłana - 20 listopad 2005 20:45     
 Usunięta przez Duralas za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

d-.-b
 Wysłana - 20 listopad 2005 20:46     
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

d-.-b
 Wysłana - 20 listopad 2005 20:47     
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 20 listopad 2005 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

brawo doceniam samodzielne prace, sog sie ładnie nalezy

%-)

Specjalista -

Zzz....
 Wysłana - 20 listopad 2005 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Napisz jeszcze jak trzeba rozlozyc siedzenia i czy lepiej zapiac pasy czy nie.

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 20 listopad 2005 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

no fajnie napisane - sog już nie wejdzie niestety

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

RA1NM4N
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

"[...]nie trzeba tłumaczyć wszystko toczy się chronologicznie do poprzednich[...]"

ke?

taki dowciap mi sie przypomina

-panie dyrektorze, fama głosi że używa pan słów których pan nie zna...
-to powiedzcie famie że jest stara dupa i vice versa...

[Death is the only way out...]

Znawca -

clzieciak
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

sog;)
czekam na kolejne wskazówki z tej serii, czyli:
-jak to robić w traktorze dziadka, oraz
-jak to robić w pks'ach
LOL

(:

nioonia
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

(bo kto szanuje dziewczynę która szybko z każdym...)
technista a to tak czysto teoretycznie.. chlopak ktory tak szybko z kazda zasluguje na szacunek?

Znawca -

Technista
 Wysłana - 20 listopad 2005 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

ja już ledwo na oczy widze ;] ciągle sie ucze jakichś rysunków i ciągle pada słowo chronologicznie wiem co ono oznacza ;] ale mam taki mętlik w głowie teraz że sam niewiem na którą strone buty zakładać skarpetkami do góry to powinno wyjaśnić co neico ;]
co do samodzielności to staram sie być samodzielny ;] rodzice zawsze mówili masz 18 lat skończone naucz sie być samodzielnym ... mam 19 i 3 miesiące a dziewczyna musi mnie ubierać bo sam nie umiem... ;] nie no żartuje
slonce ;] fajnie jest jak wchodzi ale czasem trzeba wyjść żeby coś z tego wejścia nie wyszło ;] pozdrawiam ;]
co do rozkładania siedzeń...;] przydałoby sie zawsze to troche więcej miejsca... a co do pasów to w 100% sie z tobą zgadzam...BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO!!! ;] pozdrawiam i ide spać w końcu ;] heja

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

JAK TO ROBIĆ W SAMOCHODZIE ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11