FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 47142 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
JAK ZACHODZI SIE W CIAZE !!! TEMAT DLA NIEOGARNIETYCH 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "JAK ZACHODZI SIE W CIAZE !!! TEMAT DLA NIEOGARNIETYCH"   

iwonka_87
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

z tym ile mogą przeczekać to różne źródła różnie podają <yes>

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

amigo66666
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ty człowieku jesteś nienormalny :D to owulacja trwa 12 h? od 10 do 22 ? weź ..

oko za oko , ząb za ząb - tylko czemu dupa za pieniądze ?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Dwa dni Ci zostały na udowodnienie tez Aż powiadomki włączyłem

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

amigo66666
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

uraziłem go

mania bycia the beściakiem :D - a jak znajde to co w zamian za to dostane?:D

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jestes idiota, ktory miesza ludziom w glowach. Ja nie mam ochoty prostowac bzdur ktore wypisujesz wiec najwygodniej dla mnie jest cie zbanowac.

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

amigo66666
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

bezsensy tam napisałeś :/ i co setki par zachodzi w ciąze bo szcześłiwym trafem trafili na te 12 h :/

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak Ty, amigo, ale ja również się spotkałem z danymi, które Rafee przedstawia, natomiast to co Ty piszesz to pierwszy raz na oczy widzę.

No ale jak pokażesz jakieś sensowne dane na poparcie swoich tez oprócz swoich przemyśleń to będzie pole do sensownej dyskusji.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

amigo66666
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

dobra coś wydybie jak znajde skaner to skseruje książke do bioli z gim

Aicik
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

""Podpatrzeć naturę
Do zapłodnienia może jednak dojść tylko wówczas, gdy plemniki napotkają w jajowodzie komórkę jajową. Owulacja ma miejsce tylko raz w ciągu całego cyklu. Komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia zaledwie przez 24 godziny. Plemniki są w stanie przeżyć w jajowodzie kilka dni dłużej. Największą szansę na zajście w ciążę mamy mniej więcej w połowie cyklu. Szanse prawidłowego wyznaczenia momentu owulacji wzrastają, gdy kobieta obserwuje zmiany zachodzące w swoim organizmie. Wzrost przejrzystości i śliskości śluzu i skok o kilka kresek temperatury ciała mierzonej codziennie rano o tej samej porze oraz odczuwany niekiedy charakterystyczny kłujący ból z jednej strony podbrzusza wskazują na duże prawdopodobieństwo owulacji. Dostępne w aptekach testery płodności mogą dodatkowo potwierdzić nasze przypuszczenia.""

to znalazlam na tej stronce:[http://www.medigo.pl/jobs/drukuj.php?id=1641]

tu znow pisze ze nie 12 a 24

apropo zdolnosci do zaplodnienia i sprzyjajace warunki jeszte to na tej stronce:
"Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, starania o dziecko najlepiej zacząć od wykorzystania... kilku prostych trików seksuologicznych. Niemałe znaczenie dla szansy poczęcia ma pozycja, w której dochodzi do zbliżenia. Twarzą w twarz współżyją tylko ludzie i jeden gatunek szympansa. Dlaczego? Nie jest to spowodowane wyłącznie czworonożnością zwierząt. To właśnie pozycja "na pieska" najbardziej sprzyja zapłodnieniu, gdyż plemniki zbierające się najbliżej szyjki macicy mają w nieprzyjaznym im środowisku pochwy najkrótszą drogę do przebycia.
Niebagatelną rolę pełni również kobiecy orgazm. Nie jest on konieczny do zapłodnienia, jednak w przypadku trudności z zajściem w ciążę może być wielkim sprzymierzeńcem. Występujące po orgazmie rozleniwienie sprzyja zachowaniu pozycji leżącej, co utrudnia wyciek nasienia z pochwy. Obrzęk platformy orgazmalnej dodatkowo go ogranicza. W chwili orgazmu dochodzi także do czasowego otworzenia szyjki macicy, zazwyczaj zamkniętej przez czop śluzowy. Mechanizm ten powoduje jak gdyby zassanie spermy do wnętrza macicy. Wszystko to sprawia, że przeżycie orgazmu przez kobietę znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że dojdzie do poczęcia."

Co o tym myslicie?

Zmieniony przez - Aicik w dniu 2008-04-09 21:27:20

"Niektórych ludzi winno się zażywać tylko w bardzo małych dawkach."

amigo66666
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.pfm.pl/u235/navi/199172]

tłustym drukiem w mniej wiećej dole strony :

Wynika z tego, że okres, w którym faktycznie można zajść w ciążę, to mniej więcej 6 dni: zaczyna się na 5 dni przed owulacją, a kończy mniej więcej w dobę po jej zakończeniu.

wpisałem w google owulacja zapołodnienie 1 źródło

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

JAK ZACHODZI SIE W CIAZE !!! TEMAT DLA NIEOGARNIETYCH

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: co zrobic?? | Odeszła Michalina Wisłocka :( | pigułki pytanie !!!!!! | Jak to jest?? | DIANE 35... Potrzebuje wiadomosci. | Cilest pierwsze opakowanie | HELP !! | brak miejsca | zazdrość czy zaspokojenie??? | tabletki, czy mozna.. | Nastrój arabskiej nocy | Za mundurem panny sznurem? | PRZED ZAŁOŻENIEM NOWEGO TEMATU - - - > ZAJRZYJ TUTAJ !!!!!!! | >>> Luźne pogawędki działu SEKS <<< S P A M tylko tutaj | co was dziewczyny tym brzydzi :D | Co napisać ładnego?:D | david91 kobieta | toyota prius | king kong | nie goli nóg | podatek z zagrnicy | podatek a praca zagranicą | praca za granicą a podatek | podatek od dochodu zagranicą | podatek a praca zagranicą | kobiety w polsce | gliwice | lancer | jak uratować | dietetyka studia | tre | dlaczego nie widzę | nie widze zdjec | Upgrade flash | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.