FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 47124 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
JAK ZACHODZI SIE W CIAZE !!! TEMAT DLA NIEOGARNIETYCH 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "JAK ZACHODZI SIE W CIAZE !!! TEMAT DLA NIEOGARNIETYCH"   

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 27 marzec 2008 12:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czytam te pytania dzieci intelektualnie sprawnych inaczej i mi sie we krwi zatory robia....

Nie wiem co wy robicie w szkolach, ale warto byloby chociaz o seksie posluchac. Nie byloby wtedy tak idiotycznych pytan.

Ludzie ogarnijcie sie, ze wiatropylne sa tylko kwiatki i drzewka.Zanim dojdzie do zaplodnienia kobiecej komorki jajowej plemnik musi przejsc dosc trudną drogę "na przeszkodzie stoi niesprzyjające, kwaśne środowisko pochwy, śluz szyjkowy, jajowody, wreszcie kolejne osłoni komórki jajowej; cel osiągnie tylko jeden plemnik, najszybszy i najsprawniejszy." (C) poradnikmedyczny.pl

Tylko niewielka czesc z tych plemnikow przezyje wiecej niz godzine. Wraz ze wzrostem czasu spada ich ilosc w jamie macicy.
Te ktore wciaz zyja czekaja na owulacje. Owulacja w ciele kobiety zdarza sie przewaznie raz w miesiacu, a zdolnosc jej do zaplodnienia trwa tylko 12 godzin.
Tak wiec trzeba miec niebywałe szczęscie, zeby zaplanować ten strzał dokładnie w pore.

Co za tym idzie nie ma ****a mozliwosci zeby zajsc w ciaze od wytartej chusteczki, majtek, recznika i papieru toaletowego. W plynie ejakulacyjnym u zdecydowanej wiekszosci mezczyzn jest za malo plemników aby przedostaly sie przez te "zasieki".

W skrocie:
Do ciazy potrzebny jest strzal z *****a z porzadnej ilosci spermy o za***istej jakosci i w idealnym momencie, a to i tak nie gwarantuje zapłodnienia.

Jesli znow przeczytam na tym forum o obawach ciążowych po podcieraniu dupy sperma lub robieniu loda i wypluwaniu sobie na cipke "soczkow" to banuje, a jak to nic nie da to splone to forum w ****u

PS. Za glupie komentarze i spam w tym temacie rozdaje nagrody - wiecznego bana

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

kempa15
 Wysłana - 27 marzec 2008 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

1. PODWIESIĆ !!:D:D:D:D
2. to teraz wszyscy jadą bez zabezpieczeń..kto zaciąży laske to jest as i dostaje moda

fredens
 Wysłana - 27 marzec 2008 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

Podsumowując... Dziewczyny ssajcie więcej, a nie będzie Wam dane w ciąże zajść

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)
[http://www.facebook.com/felgadesign]
[http://www.insomnia.pl/Polerwoanie%2C_prostowanie%2C_renowacja_felg-t667212.html]

Specjalista -

Researcher
 Wysłana - 27 marzec 2008 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

No przydałoby się ssanko małe, fakt faktem. : >

Hokus Pokus czary mary Maciuś z klanu to twój stary. %-)

panienka69
 Wysłana - 27 marzec 2008 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko pięknie, twierdzicie zgodnie, że tak trudno w ciąże zajść, a tu na basen wystarczy iść [http://www.durex.pl/f27.html]

i kto ma racje ?

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 27 marzec 2008 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez tam nie jest napisane ze spuszczal sie do basenu tylko, ze seks odbyl sie w basenie.

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

panienka69
 Wysłana - 27 marzec 2008 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

"Zapłodnienie w wyniku kąpieli w wodzie, w której znajdują się plemniki, jest mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe!! "
po za tym nawiązanie do tej kultury, to jak przez seks w wodzie zaszła, to jej wybaczali ?

nie żebym w to wierzyła, raczej nabijam się z niedopatrzenia w ich odpowiedzi, i sprzeczności tematu z pytaniem, temat jest o seksie w wodzie, a w pytaniu i odpowiedzi podana kąpiel. ;)

Zmieniony przez - panienka69 w dniu 2008-03-27 15:50:08

G-rajek
człowiek orkiestra
 Wysłana - 27 marzec 2008 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz rafee, że 99% tych idiotów zakładających te tematy i tak tego nie przeczyta...(sad)

P.S- spalę a nie spłonę

Weteryniorzem jestym jużech prawie!

amigo66666
 Wysłana - 27 marzec 2008 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

rafee - teraz wszysy będa sie ******.lić bez zabespieczeń

zajśc w ciąże jest cholernie łatwo :/

ktoś tu nawet keidys pisał o skuteczności sexu w gumach że też nie jest dokońca sejfti i tam było dobrze opisane że można wpaść nawet przy 100 kilogramach proskzó i 2 metrów gumy bo teoretycznie można ale w praktyce niebardzo niech ktoś zrobi poradnik do ru*chania i opisze w nim wszystko od tego w jakei dni si eru.chać w jakei nie i jakei zabespieczenia najlepiej - ak ktoś napisze że trzeba sie R*uchać w piątki i poniediząłki a w środy i soboty niewolno to sie załamie

oko za oko , ząb za ząb - tylko czemu dupa za pieniądze ?

VidaL
 Wysłana - 27 marzec 2008 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko pięknie, twierdzicie zgodnie, że tak trudno w ciąże zajść, a tu na basen wystarczy iść

Nie ma takiej opcji, chociażby przez chlor znajdujący się w wodzie.

Dobry temat, ale pewnie i tak nie wyeliminuje to takich tematów.
Bo zawsze, ktoś znajdzie jakiś czynnik różniący od tego, co napisałeś. Np, nie napisałeś o palcu wytartym w prześcieradło, na którym była sperma. Już jest pratekst dla jakiegoś debila, żeby założyć temat, bo to w końcu inna sytuacja, która opisana nie była.

Ogólnie prze***ane z tymi tematami.

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2008-03-27 17:03:30

Ekspert -

rakietaONA
 Wysłana - 27 marzec 2008 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

bravo rafee wreszczie ktoś pomyślał!

kochać siebie to sztuka

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

JAK ZACHODZI SIE W CIAZE !!! TEMAT DLA NIEOGARNIETYCH

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Jak jeszcze?? | Przyjaźń z byłym | Zakochana w nieznajomym, czy on może ją wykorzystać? | Chcesz miec duzego penisa ? | poradniki - dla zainteresowanych | czas 100% stwierdzenia ciazy | co za życie... | kolezanka zza baru =] | połykanie spermy | Pragnienia | długosc stosunku | opowiem Wam moja historie | Kontrolować wytrysk | Sfera psychiczna. | tabletki anty...... | błona..... | robienie laski | chlopaki dowziecia | co ubrać | alkohol w moczu | depo provera | chlamydia | pdfxmlsig jakim sposobem to otworzyc | sex bez zobowiązań | hermes voyage | Jak wybieramy | dodawanie zdjęć | dwa fronty | trzyma penisa | ali | damski punkt g | kobieta z dzieckiem | jabłońska | cebulak | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.