FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3893 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
JA CIĘ KOCHAM A TY Z NIM!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "JA CIĘ KOCHAM A TY Z NIM!!"   

Marcin132
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Mam 22 lata miesiąc temu poznałem wspaniałą dziewczynę strasznie mi się spodobała ja jej tez, spotykaliśmy się przez ten cały czas niemal codziennie, było super doskonale się rozumieliśmy, wszystko robiliśmy wspólnie aż się w niej zakochałem.
O niej;
miała chłopaka przez rok kilka dni przed poznaniem mnie zerwali mówiła, że już z nim nic nie chce, że go nie kocha aż do wczoraj gdy nie chciała się ze mną spotkać wymyśliła jakiś głupi powód przestała odbierać tel i dzisiaj dodaje zdjęcie na fb z byłem a w opisie napisane, że jest jej skarbem.. Bez żadnego wyjaśnienia. No o co tu chodzi??

fraggy1
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

Z***AŁEŚ,przegrałeś,byłeś zbyt wolny,nie zapchałeś dziury zbyt szybko.

Zmieniony przez - fraggy1 w dniu 2011-11-03 17:08:53

Can't force trust.

kk3
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

im wcześniej tym lepiej, zostaw, gra niewarta świeczki, nawet jeżeli odezwie się do ciebie jutro, pojutrze czy za rok

Marcin132
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nie mogę.. Byliście kiedyś zakochani??

stonee15
PRAWIK
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

^

rozyebało mnie to

Znawca -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

Oczy cypą Ci zaszły i tyle.

Daj se spokoj, bo sie tylko nawkvrwiasz niepotrzebnie.
Urwij kontakt tak będzie najlepiej!

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2011-11-03 17:15:41

.

Ekspert -

fraggy1
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nie mogę.. Byliście kiedyś zakochani??
)

Can't force trust.

pab102
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Napisze ci tak. Zwiększ mase umyj się ogól się wyjdz na miasto.Zacznij poznawać nowe dziewczyny ,jeśli nie ta to ta a może ta za rogiem.I ostatnia moja rada zacznij ESKALOWAĆ DOTYKIEM.Nawet bez gadania poderwiesz panne

wicius
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

byłem zakochany, ale sobie zwaliłem i mi przeszło, polecam.

Poważnie Autorze, każdy w życiu miał (albo będzie miał hrhrhr) sytuację pod tytułem "zajęta panna się znudziła byłym, pokręciła ze mną i wróciła do niego". Tyle że jedni traktują to jako dobrą okazję na niezobowiązujący seks, a ty zawaliłeś, bo się zakochałeś.

Cóż tu poradzić? Po pierwsze- pamiętaj na przyszłość, żeby nie uderzać do panny, która dopiero co rozstała się z kolesiem. Takie kobiety nie potrzebują faceta (emocjonalnie nadal go mają) tylko przytulanki i pocieszyciela.

Możesz robić za odskocznie seksualną (wtedy wygrałeś, bo porvchasz bez konsekwencji (słowo- klucz: prezerwatywy)), bądź możesz robić za odskocznie uczuciową (czyli tak zwanego "mysia-pysia", zwanego też frajerem).

W obecnej sytuacji najlepiej, jakby olał, i nigdy więcej nie szukał z nią kontaktu, ale wszyscy wiemy, że "ty ją kochasz", więc z góry składam ci moje szczere słowa współczucia, bo będziesz teraz robił za proszącego się o miłość.

A że nie masz jaj (jakbyś miał, to byś tu nie pytał co robić czekając aż ktoś ci wytłumaczy jak ją zdobyć) więc stawiam, że trochę wody upłynie w Wiśle, nim ogarniesz, że pora odpuścić, bo z tej mąki chleba nie będzie...

Zmieniony przez - wicius w dniu 2011-11-03 17:35:24

Może ty wypjerdolisz do Palestyny, tu jest POLSKA tu się czci POLSKICH BOGÓW a nie ŻYDOWSKICH .
Stawiaj sobie krzyże na Golgocie zdrajco, żydowski sekciarzu
my tutaj wierzymy w Światowida, Peruna i Swaroga, a nie w tego twojego Yahwe obrzezanego. %)
//by kukułek

Znawca -

UgaBuga42
 Wysłana - 3 listopad 2011 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

j/w SOG

a ale sobie zwaliłem i mi przeszło

Serio to działa.Porównaj sobie myślenie o niej przed tym jak zwalisz i po. Różnica w chvj

Specjalista -

Marcin132
 Wysłana - 3 listopad 2011 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za rady.. Ale najpierw pójdę się na..bać i to zaraz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

JA CIĘ KOCHAM A TY Z NIM!!

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: jaja czy co?? | gadanie przez telefon :-) | slodki skvrwiel - definicja | utracona miłość | SEPARACJA !!!!!! DORADZCIE COŚ :((( | Jak czesto widujecie sie ze swoim partnerem? | Jak to zaczac | Krótkie, proste pytanie. | Miękka faja/Stalowe jaja ;) | emocjonalny trójkat | Jak spędzacie wolny czas? | Problemy | Moment prawdy - teledurniej | ot taka historia bez happy endu ;-) | problem z dziewczyną... | POROZMAWIAJ Z NIĄ ! | nienormalny | fffffuuuuu | fajerwerki | matka syn | praca w cinema city | adwords | nago przed dzieckiem | kąpiel nago z dzieckiem | PZREOBIC ZMYWARKE NA WYPAZARKE | imprezowicze | ręka wiersze erotyczne | impreza | dżuma | laptop dla graczy | wROCŁAWn seks | sex z uczniem | gruby penis | penetracja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.