FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 944 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Jack Cole - przeciwnik prohibicji narkotyków. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jack Cole - przeciwnik prohibicji narkotyków."   

Adun
 Wysłana - 5 październik 2010 20:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jack A. Cole jest byłym policjantem z New Jersey. Zajmował się walką z narkotykami w terenie jako agent.
Obecnie jeden z członków ruchu LEAP ( Law Enforcement Against Prohibition), który walczy o koniec wojny antynarkotykowej w najprostszy sposób - legalizację.

Świetny wywiad i argumentacja:

Osobiście podzielam jego poglądy bo prawde mówiąc nie widzę powodu wydawania moic pieniędzy na tzw. walkę z narkotykami. Zapraszam do dyskusji :)

Daer
 Wysłana - 6 październik 2010 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ktoś chce się truć niech się truje.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

SgrA
 Wysłana - 6 październik 2010 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

Obejrzę ten film później. Bez oglądania mogę powiedzieć, że prohibicja narkotyków łamie moje prawa pod pozorem dbania o zdrowie i życie obywatela.

Jeżeli mam przykładowo ochotę zaryzykować swoje życie i zdrowie i wspiąć się na Mount Everest, to mam jeszcze do tego prawo?
Jeżeli chciałbym podjąć niebezpieczną pracę na pełnym morzu, mogę?

Państwo niańka to po prostu nielogiczny absurd.

"Biorąc do ręki jakiś tom, traktujący np. o teologii albo szkolnej metafizyce, zapytujemy:
Czy zawiera jakieś rozumowanie abstrakcyjne dotyczące wielkości lub liczby? Nie. Czy zawiera jakieś
oparte na doświadczeniu rozumowanie dotyczące faktów i istnienia? Nie. A więc w ogień z nim,
albowiem nie może zawierać nic prócz sofisterii i złudzeń!"

Otokonoko
 Wysłana - 6 październik 2010 21:31       [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście że nielogiczne, ale przecież jak media sprawią że hitem jest wiadomość że ktoś wpadł na genialny pomysł aby popełnić samobójstwo dzięki dopalaczom, albo że jakiś inny typ myślał że jest jakimś bogiem i nic mu się nie stanie-to nagle zacznie się histeria.
Później wychodzi bohaterski szeryf który jest premierem i mówi że w konstytucji jest zapis o ochronie życia i zdrowia...
Ja znalazłem taki film:
[http://www.joemonster.org/filmy/27973/Delegalizacja_narkotykow_szkodzi_dzieciom]

Zmieniony przez - Otokonoko w dniu 2010-10-06 21:34:53

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jack Cole - przeciwnik prohibicji narkotyków.

Warto przeczytać: prywatyzacja szpitali | Prezydent to cham | Skuteczna walka z inflacją | Globalne ocieplenie i ochrona środowiska | Polityka mieszkaniowa w Polsce po 1989 | Zabili polaka i jego czarnoskórą żonę | kilka pytań... | Pech Kaczyński | armia zawodowa - czy już jest? | Taśmy Klausa (a w bonusie przedruk z FT) | E-book Huntingtona "Zderzenie cywilizacji" | Partie W Parlameńcie | Prezydent Bush zostaje obrzucony butami! | petycja | TYLKO KAPITALIZM ! | JEDYNA PARTIA WOLNOŚCIOWA - WYWIAD ! | matlab | mat lab | monika mrozowska | regulator | morandi | wojsko | agnieszka szulim | breaking bad | joanna kulig | tulisa | seks warszawa | dupa jasiu | playboy polska | staż pracy | daddy dj | bohen | nasza klasa | czynsz po termomodernizacji | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.