FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5288 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Jade sobie dzisiaj alejami... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jade sobie dzisiaj alejami..."   

varna
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:37       

Przeniesiona przez xami z działu 'Motoryzacja ARCHIWUM'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

a tak z osiemdziesiąteczkę, godzina 21.00, wykręcam numer na komórce, ogólnie rozkojarzony jestem; podnoszę głowę z nad komórki a obok mnie, po prawej widzę żółty dach. Myślę, ki diabeł czy jakoś bardziej niekulturalnie - przecież jadę w nisko posadzonym barbers car. zwolniłem. Dostojnie wyprzedził mnie murcielago. Widok jak zachód słońca nad Bajkałem, latarnie z żarówkami sodowymi, żółte światło, poświata, odblaski na karoserii i ten potwór, normalnie coś fantastycznego. Wiem, widzieliście Testarosse na autobahnie (tez widziałem), gt2 pod Augustowem, Enzo w Łodzi i Calibrę w Biłgoraju. Nie przeczę, to wszystko piękne zjawiska ale uwierzcie mi - to było tak ujmujące że musiałem założyć ten temat. Chcę to auto

pozdrawiam

Zmieniony przez - varna w dniu 2007-04-07 00:39:03

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

Wierze Fajne uczucie takie spotkanie z exotic car na naszych drogach.
P.S
Trzeba mi bylo dac cynk jak jechales alejami

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

Saymonn
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

a nie pomyślałes,ze mogla to być ta replika el Torro czy jak tam sie to zwie,jest idealnym odwzorowaniem oryginału

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie varna widzial jak lambo o wlos przegralo z Calibra wiec to nie moglo byc byle co

Znawca -

Saymonn
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

do el torro pakowali 4,2 z audi,to też musi zapierdalać konkretnie,ale to zawsze bedzie replika

varna
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:49      [zgłoszenie naruszenia]

na 100% żadne el pierdziollo bo też o tym pomyślałem i pierwsze co to na felgi patrzyłem, miał czarne lamborghini, pozatym blachy niemieckie. Strasznie takim dostojeństwem od tego auta dawało, jakby inne zniknęły na chwilę Tessu, stary, może się jeszcze gość będzie lansował na alejach

AdexN
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja tak mialem, jak pierwszy raz zobaczylem golfa "trojke"

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

Saymonn
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

jak na deutsch blachach to zwracam honor ... najlepszym motywem dla mnie było zobaczyć bmw M6 na polskich blachch w austrii

varna
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

to są fele z el torro, wg mnie żenada. Widziałem to auto na żywo, owszem z zewnątrz można się pomylić ale generalnie czym wiecej się przyglądasz tym większe rozczarowanie;

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ja w stanach jechalem za Gallardo jakies pol mili, zreszta koles mieszkal w okolicy (mechanik) ale Gallardo to nie Murcielago:-/
W ruchu miejskim zawsze jest inne wrazenie niz widziane na ulicy.

Znawca -

Saymonn
 Wysłana - 7 kwiecień 2007 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

fele akurat****owo dobrali,to trzeba przyznać,tyle,ze budowa replik jest chyba prawnie ograniczona ,bo niby nie może byc 100% zgodnosci wizualnej czy coś, gdzieś czytałem o tym

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jade sobie dzisiaj alejami...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Zostać Dealerem Samochodowym | Tablice próbne w Polsce. Może ktoś pomóc?? | Co zrobic zeby auto warczało | Lancer Ralliart | Jak wyrejestrowac samochod?? | c 230 (w202) vs audi s2 sedan | Uciety rog w malzm briefie | Audi A3 | Mocowanie Silnika | Tapetki z TIRami :) | Kupno/rejestracja motoroweru i PCC-3 jak to teraz jest? | naj motorowniki ! | fotoradar | Czyszykuja się zmiany w egzaminach na prawo jazdy ? | wspomaganie | samochód z usa | dziewczyna z przebiegiem | kursy unijne | na sucho | prędkość | prędkość internetu | małgorzata lewinska | studia warszawa poznań | przeprowadzka | paulina biernat | dekolt | fakes | medytacja | Wędrówka dusz | dusza | cellulit | air force 1 we wrocławiu | na wózku | dziewica i prawiczek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.