FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11614 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak chłopak ma się rozstać z dziewczyną której od dawna nie kocha? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak chłopak ma się rozstać z dziewczyną której od dawna nie kocha?"   

Lealea777a
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jestem sama, tuż po zerwaniu. Spotykam się ze wspaniałym facetem, z którym w liceum chodziłam do jednej klasy. On ma dziewczynę, i to od dawna, kilka lat. Nie kocha jej ale nie potrafi z nią zerwać. Zależy mi na nim, choć nie jestem pewna co on czuje do mnie, z wyjątkiem pociągu...Chciałabym mu jakoś pomóc, on próbował z nią zerwać, ale nie wychodziło mu to. Wie, że go kiedyś zdradziła, co jakiś czas robi mu jakieś numery. Chcę, żeby był wolny a wtedy zobaczymy czy ja i on jesteśmy dla siebie. Pomóżcie!

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

tak tak, nie kocha jej, zdradzila go a on pewnie z tych cierpietnikow, jest z nia bo fajna dupa z niej, a ty mu sie pewnie nie podobasz i ci wkreca ze jej nie kocha.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

Lealea777a
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm...bo to jest tak, że jest szczery akurat ze mną - on oszukuje ją, a nie mnie. i wiem że mu się podobam, tylko nie wiem czy tylko to sprawia że się umawiamy.

qpen
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

pomysl logicznie dziewczyno.zerwac z kims, to nie jest problem.a to, ze mowi Ci, ze jej nie kocha, to sciema.bawi sie Toba i robi Cie w bambuko.

Specjalista -

TeGej
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

chujowa sytuacja

"kobiece piersi działają jak magnez na oczy mężczyzn"

Lealea777a
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

kurcze, tak to wygląda nawet dla mojej siostry... tylko że ciężko opisać to: znam go od 6 lat ponad, pamiętam jaki był wtedy, jaki jest teraz...od 2 lat jest moim najlepszym przyjacielem, bardzo mi pomagał gdy byłam w dołku, czasami się śmialiśmy...i teraz, kiedy rzuciłam chłopaka, miałam okropny nastrój - zaczęliśmy rozmawiać przez gg z NIM, spotkaliśmy się...powiem tylko tyle że dochodzi między nami do spontanicznych randek...i ja czuję że chcę być z nim...On po prostu nie potrafi zostawić kogoś, z kim był aż 6 lat...to mnóstwo czasu..ale jeżeli nie ma miłości, to po co to ciągnąć?

Sweet69
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

szuka kochanki
i robi z siebie superwrażliwca

jakby chciał i jakby to serio była taka svka to by zerwał
w końcu jakby co ma kogoś na zastępstwo

a w temacie
zobacz temat "zbior tekstow w stylu zostańmy przyjaciółmi" jak naprawde chce zerwać to moze sypnąć jakimś takim tekstem z tamtego tematu
chociaż osobiście uważam że lepiej prosto z mostu - ale jak kto woli

Ekspert -

Lealea777a
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm, dzięki sweet69 za to, ale to nie chodzi o konkretny tekst, ale raczej o to w jaki sposób ma to zrobić...nie powie jej że potrzebuje samotności, nie wiem co mam robić...

ciocia_Di
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

bo to jest tak, że jest szczery akurat ze mną - on oszukuje ją, a nie mnie.
Skoro gość nie ma problemu z oszukiwaniem dziewczyny, z którą jest od lat, czemu miałoby sprawiać mu problem oszukanie Ciebie? I nie możesz być pewna, że to z Tobą jest szczery, Ty w to jedynie wierzysz .
Zastanów się nad tym.

Dlaczego Bóg nie odpowiada na modlitwy?
Jest zbyt zajęty tworzeniem unikalnych płatków śniegu.

malkontentka

Lealea777a
 Wysłana - 10 sierpień 2009 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

ja wiem że wyglądam na naiwną dziewczynkę co za wszelką cenę chce z kimś być, ale ja go naprawdę znam od tej złej i od tej dobrej strony, dlatego jestem pewna że mnie nie oszukuje, po prostu wiem - dlatego proszę, nie weryfikujcie jego szczerości itd, ale pomóżcie mi znaleźć sposób na jakieś wyjaśnienie tej sytuacji...tak w ogóle to mam 22 lata, on 23. Ok, jesteśmy tylko kochankami-przyjaciółmi, ale tu chodzi o rozwiązanie jego problemu. On po prostu nie wie co ma zrobić, nie kocha jej i nie jest pewien swoich uczuć do mnie, poza tym boi się być samotny.

Sweet69
 Wysłana - 10 sierpień 2009 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

jak ma to zrobic?
normalnie?

umawia się z nią w parku, kawiarni czy gdzieś
i mówi jej, ze już jej nie kocha i chce się rozstać.
Wstaje i wychodzi

proste?

wiadomo, ze każde zrewanie jest trudne
ale przecież nie ma sensu tracic czas na kogoś, kogo się nie kocha... nie?

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak chłopak ma się rozstać z dziewczyną której od dawna nie kocha?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: k.... co mam dalej robić ...?? | Laska nie chce przedstawic mnie znajomym? | czy warto nauczyć się pisać ?? | Gdzie zabrać dziewczynę? | Przelizałem się z byłą, ale ona ma chłopaka...Ja ją kocham! Co mam zrobic?! | Zimowo-wiosenny spampost SINGLI vol.40 by deberr | zapomnieć | Fryzjerka | jeśli nic nie zrobię to za miesiąc wszytsko przepadnie....!!!!!!!!! | No i cóż zrobić? | Moja samotność | pomozcie rozkminic | wybaczyliście partnerowi i jesteście z nim nadal ... | jak to rozegrać! | Jak zabajerowac doktorantkE/ | Idymy na podryw i...? | 18 lat | od 18 lat | zdjecia | zdjecia 18 | baka | Małgorzata Werner | koxywie | moja siłownia w pokoju | x box 360 | kidzińska | guarana | jak sie odkochac | faszyzm | _Pinup_ | podbite oko | Fidelc | wasze wpadki | polonier | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.