FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 494 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Jak dobrać bluzę/kurtkę 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak dobrać bluzę/kurtkę"   

BDN
 Wysłana - 13 grudzień 2018 23:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich. Mam pytanie o to jak dobrac bluze/kurtke. Mój problem polega na tym że jestem raczej niski (174cm) i mam dość szerokie biodra (ogólnie jestem taki trochę "kwadratowy"). No i ogolne zasady mowia ze osoba ktora jest niska powinna ubierać krótkie kurtki, bluzy żeby wizualnie się nie zmniejszyć, natomiast gdy ja tak się ubiore to mam wrażenie że ze wizualnie to wygląda tak jakbym miał duże grube nogi a tors mały,.myślę że przez te szerokie biodra. Przeczytałem też ze jeśli ktoś ma szersze biodra typ powinien nosić np koszule, dluzsze kurtki żeby zakryć te biodra. Z tym ze w moim prYpadku jedno z drugim sie wyklucza bo jak zakryje biodra to wizualnie sie zmniejszam a jak ubiore sie tak zeby sie wiUalnie powieksYc to mam nieproporcjonalnie duze nogi. Czy na ktoś jakieś sugestie żeby to wszystko dobrze wyglądało?

Zmieniony przez - BDN w dniu 2018-12-13 23:04:58

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak dobrać bluzę/kurtkę

Warto przeczytać: Rozpoczęcie studiów - jaki strój? | Buty na zimę z nubuku - Jest w tym sprzeczność? Caterpillar... | kurtka - abercrombie | fryzury | Adidas Goodyear Race | Jak poradzić sobie z czerwonymi krostami na twarzy po goleniu? Pomocy!!! | Oryginał czy nie... | Męska Torba Jaka i gdzie moge dostać | potrzebuje na szybkosci zdjęć podróbek a&f | Torebka typu Nerka | internetowe sklepy z odzieżą | Zarost | Gumy do włosów - czym się różnią między sobą? | Perfumy do 100 zł.......? | piercing - helix i tragus | Perfumy do 200zl | śmieszne testy | katarzyna zielińska nago | animal seks | dekolty aktorek | sexy dziewczyny na ulicy | zielińska playboy | polish zloty | katarzyna zielińska playboy | donat | donata | dolina krzemowa | 15 letnia koleżanka | weselne | Odeta Moro Figurska ckm | przyznali | historia pierwszego razu | erotyczne historie | mama i syn seks | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.