FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 35936 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Jak dostać się do wojska? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak dostać się do wojska?"   

Talula
 Wysłana - 7 październik 2008 16:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ostatnio zaczęłam dużo myśleć nad wstąpieniem do wojska. Jednak w internecie nie znalazłam zadowalających mnie informacji.
Mam parę pytań:
1. Z jakich przedmiotów trzeba mieć zdaną maturę?
2. Jak wygląda egzamin sprawnościowy?
3. Od czego trzeba zacząć, żeby dostać się do wojska?

Alfa88
 Wysłana - 7 październik 2008 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

Co do przedmiotów to angielski do szkoły podoficerskiej jest dużym plusem.
Egzamin sprawnościowy - podciąganie nadchwytem (6 razy na zaliczenie), bieg na 3000 metrów, brzuszki, bieg 4x10 metrów.

Trzeba zacząć od [www.google.pl] -> znaleźć stronę MON a tam już wszystko jest wyjaśnione jak trzeba

Sierżant Stodenko

minner
SZPIEG
 Wysłana - 8 październik 2008 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

zapraszam na [http://www.jednostki-wojskowe.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=26]

tam są wytyczne

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

elgoff
 Wysłana - 8 październik 2008 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie rób, nie ucz się - sami Cię znajdą

Albo idź do armii zawodowej.

o0o0o

Rez0
 Wysłana - 21 październik 2010 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym na wojsko nie szedł... W każdej chwili mogą zabrać do walki, a wtedy trzeba zabijać. Byłbyś gotów zastrzelić innego człowieka?

WiemTo
 Wysłana - 21 październik 2010 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Od razu strzelać do człowieka... przeciez można spjerdalać.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

welwetco
 Wysłana - 21 październik 2010 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

spjerdalac ? czlowieku jak nie masz charakteru to sie na zolnierza nie nadajesz, osrany jestes to siedz w piwnicy cale zycie
zreszta widac ze gowno wiecie :) na wojne jako tako sie nie zanosi a na misje (irak,afgan) nie moga brac z przymusu.

do autorki -> jak ty w internecie nie znalazlas NIC to widac ze glabem jakims jestes.
o armii zapomnij - kobiet malo co biora, chyba ze na stanowiska cywilne - ale jak nei masz znajomosci to sie nie wkrecisz.

chcesz to sobie startuj do WSOWL we wroclawiu, z tym ze tam 10% miejsc jest dla kobiet + watpie zebys zdala sprawnosciowke.

wojsko to nie zabawa ani praca.
to sluzba.

Skarbowy
 Wysłana - 21 październik 2010 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

I na chója udzielacie się w temacie sprzed 2 lat?

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

welwetco
 Wysłana - 22 październik 2010 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

nie zauwazylem sam daty, popatrzylem tylko w dziale Militaria ze WiemTo napisal se post..
co za ***** ;o

LouRaider
 Wysłana - 22 listopad 2010 10:03       [zgłoszenie naruszenia]

Hehe. Temat napisany DOKŁADNIE w dniu w którym ja zaczynałem zasadniczą służbę . A tak żeby nie zaczynać nowego tematu - jaka jest szansa na przyjęcie do armii st. szer. rezerwy który obecnie studiuje zaocznie? Pytam, bo w jednostce gdzie służyłem jest kilku kaprali studiujących zaocznie. To teraz nie wiem czy mogę próbować zaczynać dopiero gdy się dostanę czy dostanę się z już rozpoczętymi studiami (1 semestr) czy jest to też wola dowódcy jednostki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak dostać się do wojska?

Warto przeczytać: Jaki producent wiatrówek ?/ | Jaki mundur wybrac i gdzie go kupic?? | Francuskie maskownice | Co trzeba zrobic aby dostac odroczenie...??? | Maszynka lontowa | SAS (Special Air Service) | Nabór do wojska w 2005 r. | broń drugiej wojny światowej | Którą pałkę wybrać | czy mozna?????????????? | Broń jądrowa | Armia Czeska , Grecka , Finlandzka | Pozwolenie na broń myśliwską | meldunek z użycia broni palnej | szkoła ochroniarska | Szkoła Wojskowa | polska przestępstwo | Sandii | temat187644 | bodek | tarnów | tomek kołsut | suash | jak załatwić benzo | skie | diablo | doładowanie heyah | chamskie 12 | doładowanie | szaA,wia | alfa gtv | himalaizm | szwed aleksandra | cegielska | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.