FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1453 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak działać? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak działać?"   

Fotiti
 Wysłana - 19 kwiecień 2016 09:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich forumowiczów.
Sporo już przeczytałem tematów w tym dziale ale wydaję mi się, że mój przypadek będzie nieco inny.

Ją poznałem w październiku na początku roku akademickiego, na początku mieliśmy normalne relacje koleżeńskie, nic szczególnego, bujaliśmy się w tej samej grupie osób więc jakiś tam kontakt był ze sobą. Często robiłem sobie w jej stronę żarty jak bardzo mi się podoba, że jest kobietą mojego życia itp. ona wiedziała, że to tylko takie jajca.

Tylko jest taka kwestia, że z czasem mi sie spodobała, akurat ma takie cechy których ja w dziewczynie szukam. Trochę zmieniłem narracje w jej strone, ale ona myślała, że ja dalej sobie robię z niej jaja.
Trochę sie zaczeła spinać o te "żarty", ale spotkałem sie z nią i wyjaśniłem jej, że to nie wszystko są jaja. Żadnej miłości jej nie wyznawałem ani z niczym sie nie uzewnętrzniałem. No i jakoś podczas tego spotkania wyszło, że sie pocałowaliśmy, ale to chyba bez znaczenia

Czas sobie beztrosko płynął dalej, a ja zauważyłem, że jej stosunek sie do mnie zmienił, nie jakoś diametralnie ale jednak w widoczny sposób.
Sama szuka kontaktu, także fizycznego, jest ogólnie bardziej otwarta i w porównaniu do innych osób dla mnie jest sporo milsza. Niby wszystko powolutku szłoby w dobrą strone, ale jej zachowanie to yebana sinusoida.
Raz daje sie zmacać, raz mówi, żebym trzymał ręce przy sobie.
Wcześniej dawała mi sie pocałować, nagle coś nie pasuje.
Raz sama do mnie leci a innym razem sprawia wrażenie jakbym ją w****iał.
Itp.

I Choy, nie wiem czy ona po prostu traktuje mnie jak kolege i ja coś nad interpretuje czy może jest coś na rzeczy.

Garść może przydatnych faktów:
-jak ją troche oleje to widać, że ją to vv****ia
-od wielu osób słyszałem, że to typ księżniczki która czeka tylko na ruch faceta a sama nic nie robi, w stosunku do siebie nie zauważyłem tego, normalnie pisze, odzywa się, inicjuje spotkania
-jest ze mną w opór szczera bo mówi mi o rzeczach którymi laski sie raczej nie chwalą przed typami, i chyba mi jakoś ufa na swój sposób.
-czasami zdarza się podczas spotkania, że mówi mi coś w stylu: "No byłam dzisiaj umówiona z XXX, ale wolałam sie z tobą zobaczyć"- takie babskie pyerdolenie.
-wiem, że ma jakieś dziwne kontakty z pewnym typem, niby za sobą latają ale nigdy ze sobą nie byli, dają sobie kosze, ale zerwać kontaktu nie potrafią, sama powiedziała, że dopóki z nim kontaktu nie zerwie to nie ogarnie sobie życia z innym typem.

Nie wiem czy coś pominąłem najwyżej będe uzupełniał na bieżąco.

Jak wyrokuje inso? Friendzone, odpuścic, walczyć o te miłość ?

Plan na najbliższy czas jest taki, żeby troche olać temat bo mam wrażenie, że poczuła, że ma mnie w garści i muszę jej naprostować światopogląd.

Z góry dzięki dla każdego kto przeczytał oraz odpowiedział.

Sorry za rozpyerdol w tekście ale pisze go na bombie.

jeronimooo
J.B.
 Wysłana - 19 kwiecień 2016 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

myślałeś, że rozdajesz karty, a jesteś zwykłym pijonkiem w grze jej i tegoż typa.

Fotiti
 Wysłana - 19 kwiecień 2016 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, ani przez chwile nie myślałem, że rozdaje karty.
A co do pionka- to może być tak jak mówisz.
Co z tym fantem zrobić?

marian1970
 Wysłana - 19 kwiecień 2016 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

"wiem, że ma jakieś dziwne kontakty z pewnym typem, niby za sobą latają ale nigdy ze sobą nie byli, dają sobie kosze, ale zerwać kontaktu nie potrafią"

ma na boku dobre dymanko a Ty jesteś przytulaskiem
do zwierzeń,pitolenia głupot i ogólnego podziwiania królowej.
zaszczytu piczy nie dostąpisz.

Fotiti
 Wysłana - 19 kwiecień 2016 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

Szczerze to też myślałem, że jestem od tego żeby jej ego podbić.
Ale w sumie to mi tak nie wygląda, bo zwierzeń żadnych specjanych z jej strony nie ma, nie latam za nią, komplementami nie sypie.
Chociaż może choya sie znam.
Dlatego pisze tutaj.

Dissault
 Wysłana - 19 kwiecień 2016 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

po tym co tutaj napisałeś to j/marian

Nie życzę źle wam, tylko jak włączę tv, to bym was kurwy powystrzelał.

daniel20k
 Wysłana - 19 kwiecień 2016 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

Mówisz ze kompelmentami nie sypiesz a na samym poczatku watku napisales ze pół żartem pół serio nawijasz jak to ci sie ona podoba.
Jeden słucha drugi rucha. niestety jestes tym od słuchania

OLcia w-w
 Wysłana - 19 kwiecień 2016 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Jest tak jak napisał Marian.
Możesz dalej próbować ale żeby nie tracić czasu na krolewne i jej ewentualne decyzje, nie ograniczaj się tylko do tej jednej dziewczyny a działaj dalej.
Szkoda zycia na w****ianie sie przy takich gierkach

to je na piču .

Znawca -

Fotiti
 Wysłana - 19 kwiecień 2016 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

Z tym słuchaniem to też nie jest tak, że spotykam sie z nią i ona mi sie zwierza ze swoich problemów i rozterek :p

No ale posłucham was, na razie oleje a potem zobacze co dalej.

Brylant82
 Wysłana - 20 kwiecień 2016 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

Tamten jest od bzykania, Ty od słuchania...tylko sobie nie wkręcaj, że to ta jedna jedyna wyjątkowa jak do Ciebie czasem zadzwoni czy pozwoli złapać się za tyłek, bo stracisz tylko nerwy i czas. Ja bym dał sobie spokój i poszukał normalnej laski

q2w
 Wysłana - 20 kwiecień 2016 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj czy chce z Toba chodzic.

Stary sprawdzony sposob.

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak działać?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: moze i glupie | SPAM POST działu -> <3 | Aforyzmy | Regulamin działu <3 | Konkurs na podpis działu | Co to jest miłość? Etapy miłości | ile razy naprawde kochaliscie? | Egoizm ? u kobiet... | kocham cie - ja ciebie tez | Obrazki związane z miłością... | Zazdrosc | PODPIS DZIAŁU ->>> ANKIETA | miłości nie ma, życie to ściema | Dziwna milosc1 | przemoc w związku | Jakimi slowami? | wodzisław | world of tanks | honor | cerebellum | kapsułki | 4chan | leki | sprężarka | dupcie | KurWA | mtv | strony | ciekawe strony | GASTXXX | wmdamian | wampiry | showup kasia | wampir | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.