FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 2704 razy ¬

ROZRYWKA | Mio
Jak dziaa? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak dziaa?"   

Fotiti
 Wysana - 19 kwiecie 2016 09:12        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Witam wszystkich forumowiczw.
Sporo ju przeczytaem tematw w tym dziale ale wydaj mi si, e mj przypadek bdzie nieco inny.

J poznaem w padzierniku na pocztku roku akademickiego, na pocztku mielimy normalne relacje koleeskie, nic szczeglnego, bujalimy si w tej samej grupie osb wic jaki tam kontakt by ze sob. Czsto robiem sobie w jej stron arty jak bardzo mi si podoba, e jest kobiet mojego ycia itp. ona wiedziaa, e to tylko takie jajca.

Tylko jest taka kwestia, e z czasem mi sie spodobaa, akurat ma takie cechy ktrych ja w dziewczynie szukam. Troch zmieniem narracje w jej strone, ale ona mylaa, e ja dalej sobie robi z niej jaja.
Troch sie zaczea spina o te "arty", ale spotkaem sie z ni i wyjaniem jej, e to nie wszystko s jaja. adnej mioci jej nie wyznawaem ani z niczym sie nie uzewntrzniaem. No i jako podczas tego spotkania wyszo, e sie pocaowalimy, ale to chyba bez znaczenia

Czas sobie beztrosko pyn dalej, a ja zauwayem, e jej stosunek sie do mnie zmieni, nie jako diametralnie ale jednak w widoczny sposb.
Sama szuka kontaktu, take fizycznego, jest oglnie bardziej otwarta i w porwnaniu do innych osb dla mnie jest sporo milsza. Niby wszystko powolutku szoby w dobr strone, ale jej zachowanie to yebana sinusoida.
Raz daje sie zmaca, raz mwi, ebym trzyma rce przy sobie.
Wczeniej dawaa mi sie pocaowa, nagle co nie pasuje.
Raz sama do mnie leci a innym razem sprawia wraenie jakbym j w****ia.
Itp.

I Choy, nie wiem czy ona po prostu traktuje mnie jak kolege i ja co nad interpretuje czy moe jest co na rzeczy.

Gar moe przydatnych faktw:
-jak j troche oleje to wida, e j to vv****ia
-od wielu osb syszaem, e to typ ksiniczki ktra czeka tylko na ruch faceta a sama nic nie robi, w stosunku do siebie nie zauwayem tego, normalnie pisze, odzywa si, inicjuje spotkania
-jest ze mn w opr szczera bo mwi mi o rzeczach ktrymi laski sie raczej nie chwal przed typami, i chyba mi jako ufa na swj sposb.
-czasami zdarza si podczas spotkania, e mwi mi co w stylu: "No byam dzisiaj umwiona z XXX, ale wolaam sie z tob zobaczy"- takie babskie pyerdolenie.
-wiem, e ma jakie dziwne kontakty z pewnym typem, niby za sob lataj ale nigdy ze sob nie byli, daj sobie kosze, ale zerwa kontaktu nie potrafi, sama powiedziaa, e dopki z nim kontaktu nie zerwie to nie ogarnie sobie ycia z innym typem.

Nie wiem czy co pominem najwyej bde uzupenia na bieco.

Jak wyrokuje inso? Friendzone, odpucic, walczy o te mio ?

Plan na najbliszy czas jest taki, eby troche ola temat bo mam wraenie, e poczua, e ma mnie w garci i musz jej naprostowa wiatopogld.

Z gry dziki dla kadego kto przeczyta oraz odpowiedzia.

Sorry za rozpyerdol w tekcie ale pisze go na bombie.

jeronimooo
J.B.
 Wysana - 19 kwiecie 2016 12:51      [zgoszenie naruszenia]

mylae, e rozdajesz karty, a jeste zwykym pijonkiem w grze jej i tego typa.

Fotiti
 Wysana - 19 kwiecie 2016 13:45      [zgoszenie naruszenia]

Nie, ani przez chwile nie mylaem, e rozdaje karty.
A co do pionka- to moe by tak jak mwisz.
Co z tym fantem zrobi?

marian1970
 Wysana - 19 kwiecie 2016 13:50      [zgoszenie naruszenia]

"wiem, e ma jakie dziwne kontakty z pewnym typem, niby za sob lataj ale nigdy ze sob nie byli, daj sobie kosze, ale zerwa kontaktu nie potrafi"

ma na boku dobre dymanko a Ty jeste przytulaskiem
do zwierze,pitolenia gupot i oglnego podziwiania krlowej.
zaszczytu piczy nie dostpisz.

Fotiti
 Wysana - 19 kwiecie 2016 13:57      [zgoszenie naruszenia]

Szczerze to te mylaem, e jestem od tego eby jej ego podbi.
Ale w sumie to mi tak nie wyglda, bo zwierze adnych specjanych z jej strony nie ma, nie latam za ni, komplementami nie sypie.
Chocia moe choya sie znam.
Dlatego pisze tutaj.

Dissault
 Wysana - 19 kwiecie 2016 14:57      [zgoszenie naruszenia]

po tym co tutaj napisae to j/marian

Nie ycz le wam, tylko jak wcz tv, to bym was kurwy powystrzela.

daniel20k
 Wysana - 19 kwiecie 2016 15:13      [zgoszenie naruszenia]

Mwisz ze kompelmentami nie sypiesz a na samym poczatku watku napisales ze p artem p serio nawijasz jak to ci sie ona podoba.
Jeden sucha drugi rucha. niestety jestes tym od suchania

OLcia w-w
 Wysana - 19 kwiecie 2016 17:16      [zgoszenie naruszenia]

Jest tak jak napisa Marian.
Moesz dalej prbowa ale eby nie traci czasu na krolewne i jej ewentualne decyzje, nie ograniczaj si tylko do tej jednej dziewczyny a dziaaj dalej.
Szkoda zycia na w****ianie sie przy takich gierkach

to je na piču .

Znawca -

Fotiti
 Wysana - 19 kwiecie 2016 21:58      [zgoszenie naruszenia]

Z tym suchaniem to te nie jest tak, e spotykam sie z ni i ona mi sie zwierza ze swoich problemw i rozterek :p

No ale posucham was, na razie oleje a potem zobacze co dalej.

Brylant82
 Wysana - 20 kwiecie 2016 00:04      [zgoszenie naruszenia]

Tamten jest od bzykania, Ty od suchania...tylko sobie nie wkrcaj, e to ta jedna jedyna wyjtkowa jak do Ciebie czasem zadzwoni czy pozwoli zapa si za tyek, bo stracisz tylko nerwy i czas. Ja bym da sobie spokj i poszuka normalnej laski

INSOMNIA
 Wysana - 20 kwiecie 2016 00:54      [zgoszenie naruszenia]

Zapytaj czy chce z Toba chodzic.

Stary sprawdzony sposob.

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Jak dziaa?

Strony: 1 2