FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3804 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak ją odzyskać?! pomocy :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak ją odzyskać?! pomocy :("   

Matteo88
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak ją odzyskać?! Pomocy :(
Mam taki problem. Byłem z dziewczyna półtora roku wczoraj mnie zostawiła :(
Sprawę opisuje to:
"Kochałam Cię nawet nie wiesz jak bardzo! Te ciągłe zakazy, ta ciągła zazdrość, powoli czułam odrazę aż to wszystko aż to wszystko co czułam znikło...nie chciałam tego ale to nie moja wina". :(
Wiem bo wina jest moja. Ale byliśmy tyle czasu razem więc wiem ze to coś znaczy. Chce to wszystko zmienić, przecież można to naprawić. Tylko jak. Proszę o łagodna krytykę i jakąś mądrą pomoc, radę jak odzyskać miłość mojego życia :help:

czo.ł.gu
cgb
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

primo: nie znikło, tylko zniknęło
decimo: coś ty jej takiego zrobił?
tertio: jak ona to tu przeczyta to już na pewno se pomyśli że jesteś jakiś rąbnięty

Wszystko można braść...

Znawca -

bested
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

pełno jest takich problemów w tym dziale.. poszukaj..

ja się nie ścigam więc nikt mnie nie dogoni!

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nie kocha Cię już, ja tu nie widzę szansy na to żeby wróciła. Z***ałeś i już nic nie poradzisz.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

Żeby wrócić do siebie jest sens, ale tylko wtedy gdy obie strony tego chcą i zamierzają "poprawę", a nie tylko z jednej inicjatywy, że ty będziesz robił teraz przed nią idiotę i pantofla i lizał dupę, aby wróciła.
Przejdzie.

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Matteo88
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

Zachowałem oryginalną pisownię więc sie nie czepiać.
Nie czytałem tematów bo zaglądałem wczesniej tylko w dział sportowy.
I nie znajdzie bo nie chodzi tu wiec spoko.
A co zrobiłem? Nie pozwoliłem jej pisac z paroma typkami i pójść na dyske samej.
Więc co myślicie?

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

No i dobrze, że na dyskę jej nie puściłeś, ja sądzę, że to co ona Ci powiedziała jako "dlatego od ciebie odeszła bo..." to tylko pretekst , aby cię zostawić i zrzucić winę nie powodzenia na ciebie o ile jak ty sam twierdzisz "tylko nie puściłeś jej i ..". Może po prostu miała ciebie dość ( z innych przyczyn ) i powiedziała to akurat i tyle.

Oraz WYSZUKIWARKA

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-03-24 13:48:25

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Smok miluś
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

moim skromnym zdaniem Ci się nie uda
Nigdy do Ciebie nie wróci !
Napewno znalazł sobie innego, lepszego, milszego, ładniejszego, bogatszego, hojniej obdarzonego przez naturę.
Juz nigdy żadna Cię nie zechce.
Zostań księdzem

Jesteś najgorszym chłopakiem jakiego znam

Zmieniony przez - Smok miluś w dniu 2008-03-24 13:50:47

Ja się bawię ja powagi ja nie trawie !

Hi Hi Ha Ha To Moja Taktyka.
Moja tematyka Matematyki nie dotyka %-)

czo.ł.gu
cgb
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

aaa i jeszcze jedno...

poka foto <yes>

Wszystko można braść...

Znawca -

blackagnes
 Wysłana - 24 marzec 2008 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

ha ha ha
wczoraj podobny tekst usłyszałam od mojej miłosci...tyle,ze przegrałam z prochami,wczesniej walka z alko...był na terapii-popłynal w Irlandii-nie moglam nic zrobic poza wyczekaniem na moment ze nie jest na fazie-i zdzielenie mu kopa w potylice-nic do niego nie dotarlo-mechanizmy sie właczyły-i wszyscy teraz cierpimy
..kocham go ,ale on bardziej kocha wolnosc,co dla niego znaczy moc pali m.,czy pic..nawet w ryja takiej rywalce nie moge dac..czekam-mysle,ze to przemysli..

Matteo88
 Wysłana - 24 marzec 2008 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Dodam że mówiła żebym został jej przyjacielem i zobaczymy jak się to potoczy, to powiedziałem że robimy przerwę sobie tylko teraz mam wątpliwości, tzn zerwać wszelki kontakt i czekać na cud czy jak?
Bo niestety w tym wszystkim pojawia się jeszcze motyw jednego kolesia którego podobno pokochała UWAGA "pisząc z nim sms-y i ogladajac fotke( bo na live nigdy go nie widziała). Zerwała znajomość podobno a wczoraj przed zostawieniem mnie powiedziała "piszę nadal z XXX" hmm. Ale przepraszała powiedziała ze chce skonczyc z nim a potem ze z nami. Bo wiadomo jak to mowiła to nie powiedziałem spoko, okey, tylko czemu to zrobiła, jak mogła mnie okłamac itd. Głupia sprawa

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak ją odzyskać?! pomocy :(

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Czy to jest normalne? | Problem (standard) | nieszesliwa milosc | Duży Problem | Bajer :P | Jak polubic siebie? | załamany nerwowo... | Ciche dni w związku | psychologia mężczyzny - czy da się rozgryźć faceta? | Motyw piosenki-Kobieta starsza od faceta | Niechce nigdy kochac poradzcie cos | jak zacząć? | dziwny? | zostalem mężem | pomocy ;/ laska niei we czego chce | ciezka sprawa.. | crack djs 3 | kasiabmw | bedziesz cierpiec | kwiecień | putzmister | maska | chamskie rasistowskie | durex extra safe | zakonnik z krakowa | saua | nokia C2 01 simlok | joseph murphy mason | opoguru12 | protektor | shisha | fajka wodna | kapsaicyna | odeta moro | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.