FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6415 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak ją zdobyć? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak ją zdobyć?"   

fraggy1
 Wysłana - 15 październik 2009 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

A robić nie ma komu...
Słuchaj sie Specjala,chłop wie co pisze

Can't force trust.

czochen
 Wysłana - 15 październik 2009 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Specjal wysłałem Ci ten fragment rozmowy, wg mnie zastosowałem tam arogancki humor, jak też nagłe zakończenie rozmowy.

Na koniec jej spytaj, co według niej spieprzyłeś, że wpadłeś do szufladki przyjaciel, a nie kochanek, czy chłopak, bo nie chcesz na przyszłość spieprzyć, jak ci będzie zależało tak jak na niej i jak będzie z tobą szczera, to będziesz wiedział co spieprzyłeś

Próbowałem już nie raz to od nie wyciągnąć...słyszę w kółko, że pojawiłem się po prostu w złym momencie, że jak tak będę postępował z innymi dziewczynami to na pewno je zdobędę...i temu podobne farmazony

Jeśli chodzi o podpasowanie fizyczne, to zawsze to wchodzi w grę, chociaż akurat ja zgadzam się z teorią, że wystarczy nie być jakoś strasznie obleśnym, żeby mieć szanse u każdej i że decydującą rolę odgrywają inne czynniki

Specjal888
 Wysłana - 15 październik 2009 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

To jest tak. Po pierwsze wysłałeś mi wyselekcjonowaną starannie rozmowę, która tak na prawdę nie pokazuje całości. Musiałbym sporo więcej przeczytać, żeby się donieść do całości.
Po drugie sama idea gadania z nią na gg mija się z celem. Ja tam gg używam sporadycznie do umawiania się jak coś, albo jak coś załatwiam i potrzebna jest koordynacja. Nie wiem, czy przez te pierwsze 4 miesiące rozmawiałeś z nią na gg, ale jeśli tak, to jest to błąd.

Dobra teraz jakie wnioski mi się narzuciły przy czytaniu rozmowy:
Znowu pomyślałem, że spaliłeś, twoje spotkania z nią i niepotrzebny był kontakt przez gg. Po drugie, to ja tam co najwyżej troszkę twojego specyficznego humoru zauważyłem, ale do arogancji, to jeszcze daleka droga bardzo. Przez pół godziny gadaliście tylko i wyłącznie na temat jej pracy i twojego planu dnia. Jej zaczepka na temat seksu, nie pociągnąłeś rozmowy i tutaj duży błąd. Nuuuuuuuuudddddaaaaaaa ta rozmowa Poza tym dawałeś jej do zrozumienia cały czas, że jest piękna i wszyscy na nią lecą.

Według mnie jeśli cały czas tak się zachowywałeś w realu przy niej i dodatkowo nie było żadnego dotyku z twojej strony, to już wiem, czemu spaliłeś.

Teraz co do posta wyżej:

Próbowałem już nie raz to od nie wyciągnąć...słyszę w kółko, że pojawiłem się po prostu w złym momencie, że jak tak będę postępował z innymi dziewczynami to na pewno je zdobędę...i temu podobne farmazony

O takie rzeczy można spytać, jak już definitywnie zrywasz kontakt. Po takim tekście i to wielokrotnym już raczej nic nie ugrasz.

Jeśli chodzi o podpasowanie fizyczne, to zawsze to wchodzi w grę, chociaż akurat ja zgadzam się z teorią, że wystarczy nie być jakoś strasznie obleśnym, żeby mieć szanse u każdej i że decydującą rolę odgrywają inne czynniki

Tzn nie do końca, ale powiedzmy, że ok

Podsumowując:
Możliwe, że wcale nie miałeś takiego dobrego podejścia do niej, jak ci się wydawało, ale tego nie będę oceniał po jednej rozmowie na gg. A jeśli chodzi o nagłe zakończenie rozmowy to spoko było, ale to nie znaczy, że masz nagle zamilknąć, tylko trzeba było się pożegnać chociaż z grzeczności

Dreando
 Wysłana - 15 październik 2009 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie widziałem, że mamy na tym forum jeszcze kulturalnych i niechamskich specjalistów

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

Specjal888
 Wysłana - 15 październik 2009 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dreando za specjal istę sog

A teraz już końcowe przemyślenia
Teraz tak wpadłem na pomysł, że może po prostu za sztuczny byłeś ? Myślałeś cały czas, co powiedzieć, co wpleść w rozmowę, jak się zachować, żeby ją uwieść, a zabrakło w tym wszystkim ciebie ? Może po prostu zabrakło spontaniczności ? Albo przegiąłeś w drugą stronę i skoro ona ciągle proponowała spotkania, to cię w końcu skreśliła ? Nie można przegiąć w każdą ze stron. Na te pytania musisz sobie sam odpowiedzieć, bo teraz już się bawię w zgadywanie i nikt ci nie powie, co było nie tak.

A teraz rada: Dopuść wreszcie do siebie myśl, że jesteś już u niej spalony i zacznij brać się za własne życie, umawiać się z innymi. Wtedy nawet nie zauważysz, kiedy o niej zapomnisz.

Pozdrawiam

water_spid
 Wysłana - 15 październik 2009 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

mówiąc tak podchodzi Cię psychologicznie! JEst przebiegłą sztuką, nie traktuj takiej dzidki powaznie, zaslugujesz na lepszą dziewczynę a ona na w*******. Mam takąpropozycję: o zmierzchu zbierz bandę chłopakó i jej nawalcie. Nie chodzi o poważne kontuzje ale o to , zeby przekonala sie kto rzadzi na dzielni.
NIE ROZWALCIE JEJ GLOWY, BO BEDZIE PRZE***ANE!!!!!!!!

pająk wodny!

Dreando
 Wysłana - 15 październik 2009 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

siwko
 Wysłana - 15 październik 2009 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

pjerdole, nie czytam

za długie

Administratorem danych osobowych jest: SFD Spółka Akcyjna, ul. Głogowska 23C, 45-315 Opole

Znawca -

toja88
 Wysłana - 15 październik 2009 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

pisze ci ze nie leci na pewnych siebie cwaniakow, a wieczorem takim ciagnie lache, jak tylko zadzwonia

koles

ty w to wierzysz?

jesli tak to masz grubo

Kordecki
 Wysłana - 15 październik 2009 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

toja88 daruj sobie te masę to już nudne się robi,

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak ją zdobyć?