FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1875 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak ją znaleźć??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak ją znaleźć???"   

Nokolas
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 16:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich i pozdrawiam. Mam pewien problem i zwracam się do Was. Mam nadzieje, ze mi pomożecie.
U mnie w liceum jest jedna dziwczyna która mi się podoba i chyba ja jej też bo nieraz przechodząc przez korytarz spoglądała w moim kierunku i nawet kiedy ja zacząłem patrzeć w jej stronę to się nie peszyła. Ale największy problem tkwi w tym, że teraz matury i ten rocznik co ona miał już zakończenie roku szkolnego i jej teraz wogóle nie widuje w szkole. Bardzo chciałbym ją poznać, ale nie wiem w jaki sposób. Wiem tylko jeszcze to, ze często w piątki i soboty stoi na promocjach w Tesco. Co mam zrobić? Mam jeździć w każdy piątek do Tesco i tak, aż do skutku? Co Wy byście na moim miejscu zrobili? Czy też byście byli tak zaparci jak ja i próbowali ją odnaleźć na wszystkie sposoby, czy dalibyście sobie już spokuj? Raz nawet myślałem zeby ukraść dziennik z pokoju nauczycielskiego z jej klasy i spradzić gdzie ona mieszka? Doradzcie mi co mam robić w takiej sytuacji? Za mądre wypowiedzi rozdaje sogi!!!

Zmieniony przez - Nokolas w dniu 2005-04-21 16:29:47

Zmieniony przez - Nokolas w dniu 2005-04-21 16:30:50

Wodzu10
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ja na bank pojechałbym do Tesco i tam jakoś do Niej zagadał, bo jak z Nią wreszcie nie pogadasz to dalej będą tylko spojrzenia. Ty musisz zrobić pierwszy krok. Albo skołuj od kogoś Jej numer telefonu - na pewno wiesz jakie ma koleżanki i prawdopodobnie któraś da Tobie numer a wtedy smski i już znajomość rozpoczęta :)

Znawca -

Mario_35
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Ci tak zależy na niej to jedź do tego Tesco ale coś zagadaj w końcu. Od samego patrzenia to raczej wiele się nie zmieni. Jak się nie uda to trudno. Ale nie będziesz kiedyś tam żałował że nie spróbowałeś...

"Im drzewo starsze, tym korzeń twardszy"

Znawca -

Nokolas
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie jej klasa skonczyła juz rok szkolny i jej kolerzanki tez i niemam od kogo wziąsc numeru. A co do Tesco to nie zawsze tam jest.

Zmieniony przez - Nokolas w dniu 2005-04-21 17:04:54

Borgia
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

Wal do tesco nakup pełno rzeczy które ona sprzedaje i bedzie bardzo wdzięczna :) Może wtedy ja poznasz, wiesz kupujesz 10 puszke ananasów lub czegoś innego i podczas tego taka rozmowa:
Ty- prosze jeszce 1 puszke
Ona- Od***ało ci?
Ty- tak na twoim punkcie
Laska czerwona ty triufujący :D Powodzenia !!

Get rich or die trying

Zawodny
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

hehe moja lejdi tez na promocjach stoi i ona stale jest w innym markecie wiec wiesz rotacja duza i mozesz na to TESCO dlugo czekac ale zycze powodzenia

wixa:-}

Znawca -

Vito C.
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

No to do Tesco!!!Koniecznie.

mavachi
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

na dotarcie do dziennika są różne sposoby nie trzeba go wcale kraść... też tak namierzałem dziewczyny które mi sie podobały:) lub przez koleżanki. a na Twoim miejscu wybrałbym sie do tego tesco i zapytał jaką ma dzis promocje, może polega ona na wyjściu na piwo:) może sie uda. ale działaj bo Ci ją ktoś podprowadzi:)

gdzie ja trafiłem??

Wodzu10
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

mavachi doprze mówi

Znawca -

rafee
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

Hostessy przewaznie pracuja przez agencje reklamy ktora obsluguje dana firme.Wiec jesli pamietasz na jakim produkcie pracowala to wystarczy wpasc do kierownika dzialu (konserwy/napoje/slodycze/chemia/cokolwiek) i zapytac o dziewczyne ta i ta. Nie ma problemu zeby sie dowiedziec kiedy ona stoi, a reszta w twoich rekach.
Powodzenia

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Zawodny
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 09:54      [zgłoszenie naruszenia]

rafee niekoniecznie do mojej dzwinia dzien wczesniej i mowia ze jest miejsce np na pieluchach no to ona jedzie na pieluchy, tydzien pzneij dzwonia i mowia ze miejsce na szamponach no to jazda tak, i tak w kolko

wixa:-}

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak ją znaleźć???

Strony: 1 2