FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2525 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Jak ja kocham ten kraj 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak ja kocham ten kraj"   

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 19 marzec 2005 20:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

"Radny Paweł Turowski z PiS od póltora roku próbuje przeforsować wniosek nazwania tak ronda w Alejach Jerozolimskich (przy Makro). Dudajew był pierwszym prezydentem niepodległej Czeczeni, zabitym przez Rosjan."

Na rondo w warszawskich Włochach będą dziś zwrócone oczy czeczeńskich uchodźców, polskiego MSZ i ambasady Rosji. Rada Warszawy zdecyduje bowiem, czy zostanie ono nazwane imieniem Dżochara Dudajewa. "

Przepraszam, panowie, ale nie mogłem się powstryzmać. Siedzę, pije piwko i płaczę ze śmiechu. Nie wiedziałem o tym planie na nazwę ronda wcześniej.
Ojciec mi dziś powiedział, jak byłem u rodziców na obiedzie - i zalewlismy sie obaj.

Dozyłem czasów, kiedy radny PiS pragnie, aby nazwać rondo imieniem Generała-Majora Sił Powietrznych ZSRR, bochatera wojny w Afganistanie (odznaczonego za nią Orderem Czerwonego Sztandaru) ś.p. Dżochara Dudajewa.

Dla nieświdomych dodam, że Dudajew był dowódcą tartuskiej dywizji lotnictwa strategicznego (tu-22 i Tu-16). Osobiście uczestniczył w bombardowaniach Afganistanu.

Nie mogę.

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

ferry
 Wysłana - 20 marzec 2005 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

widać russofobia, o którą oskarża nas czasem prasa zachodnia, w mózgach niektórych osób przyćmiła zdrowy rozsądek

Crombie
 Wysłana - 20 marzec 2005 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nazwijmy Stadion Śląśki imieniem Romana Abramowicza jeszcze...

MARIO PUZO - "GodFather" - My Bible
mafia.heyah.poSiTiFni.LeFy.Slang.pl - Szef mafii
Ojciec Chrzestny swojej mafii i Blinka
MODERATOR Działu Polityka...;-)

Boruta
 Wysłana - 20 marzec 2005 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

A to ciekawe. Czy tak samo Wam przeszkadza nazywanie ulic imieniem marszalka francuskiego ksiecia Jozefa Poniatowskiego? A co np z oficerem marynarki niemieckiej, Unrungiem?

Paweł Ziółkowski

"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
(baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej)

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 20 marzec 2005 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Bardziej powinno Ci nie pasować rondo np. Dmowskiego i kilka innych przykładów.

Ciekawostka polega jednka na tym, że oni w mniej czy bardziej znaczący sposób wpłynęli na losy polski. A Dżochar - cóż, nie przypominam sobie.

O tyle o ile sobie przypominam nie był nawet głową państwa uznanego przez RP.
Specjalnie zdolnym politykiem też nie był.
No i żeby radny PiS.

Wieruszka
 Wysłana - 20 marzec 2005 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie znajduje w tym nic niezwyklego, smiesznego ani bzdurnego. Dudajew jest uosobieniem "cnot bohatera", bliskiego polskim idelom walki o niepodleglosc. Jest to po prostu uklon w strone narodu czeczenskiego, w strone czlowieka, ktory jest symbolem walki o niepodleglosc. To tak bliski Polakom ideal, ze dla mnie to jest zupelnie oczywista sprawa. Tu moze sie tylko toczyc dyskusja o to, czy jest to politycznie oplacalne, czy nie...Dla pewnej kategorii ludzi jednak, jest to poza wszelkimi ocenami, odruch soildarnosci z opuszczonym narodem.

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 20 marzec 2005 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz, że ja tego przez grzeczność nie skomentuję

Pozdrawiam

Helevorn
 Wysłana - 20 marzec 2005 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko bez burd tutaj prosze

Były moderator Polityki i Seksu

Wieruszka
 Wysłana - 20 marzec 2005 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

Alez nie musisz...ja przedstawilam tylko swoj punkt widzenia.... I wcale nie chce nikogo do niego przekonywac...Kiciek.

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 20 marzec 2005 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja to jestem beton, mnie się w tej sprawie nie da przekonać

Shao Kahn
 Wysłana - 20 marzec 2005 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Jakkolwiek popieram PiS, tej konkretnej decyzji nie rozumiem. ALe mniejsza z tym, że wściekną sie Rosjanie, bo oni w ostatnich miesiącach niemal nieustannie prowokowali nas podobnymi zagraniami.

Z tego, co słyszałem w wiadomościach, to rondo już ochrzczone.

Antylewicowy totalitarysta

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak ja kocham ten kraj

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Wstrzymana wypłata, mniejsza wypłata niż na umowie | odszkodowanie pzu | Nękanie z numeru zastrzeżonego... | papiery wartosciowe | odmowa manadatu za zaklucanie ciszy?niby? | Plan Operacyjny! | Straz Miejska - zapytanie o kierujacego | Sprawa o ubliżanie- opłaca się? | napad z gazem pieprzowym | potrzebuję sprawozdania finansowe 4 firm z tej samej branży | niesłuszne bezpodstawne fałszywe rzekome pobicie i nękanie pomocy | Ile grozi za...? | Samochód na raty jaka umowa ?? | Odpowiedzialność materialna w pracy. | Konto - kilka pytań | przyznanie kuroniówki | potem wtuliła się we | METEOR6 | stanisławowski | oswiecim | katarzyna janus | zaburzenia osobowości | upskirt celebrity | poprawa matury | pamela anderson | jak zostac realista | moje serce bije dla ciebie | Ridwan | głosiu | burn in snow | pełnomocnictwo | buddyzm | roksa szczecin | david91 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.