FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4558 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak jej to powiedziec? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak jej to powiedziec?"   

sztux
 Wysłana - 13 luty 2006 13:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam calkiem sympatyczna kolezanke na ktora mam niesamowita ochote. Podejzewam ze jeszcze jest dziewica no i tylko kolezanka dlatego nie moge jej powiedziec wprost: "hej malenkia wyskakuj z ciuszkow". Wiec jak zagadac? Macie jakis pomysl?

Jeśli masz litość, nie walcz, a jeśli musisz walczyć, nie miej litości.

Stifler23
 Wysłana - 13 luty 2006 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

wsyp jej do drinka "kapke"(zeby jej nic sie nie stalo przypakdowo ) tablicy Mendelejewa na rozluznienie,

a tak powanie to wlasnie pisalem powaznie

"do autora" jak jeszcze jej nie znasz w sensie nie powiedziales nawet do niej slowa "czesc" jestem taki i taki ma imie takie i takie to zapomnij o sexie ,jak Cie nie pozna i Ci nie zaufa ,nie bedzie pewna ze chcesz tego z milosci do niej i takie tam bal bla bla to jest ciezko "przeleciec dziewice" zawsze znajda sie i "dziewico-dziwki" ale to juz inna historia i tez pomatwana

Stifler

Znawca -

Messim
 Wysłana - 13 luty 2006 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

daruj sobie ten sex z dziewica jak ty jej nawet tego powiedziec nie potrafisz...

Ogólnie to jest zajebiście

rafee
 Wysłana - 13 luty 2006 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

Zeby namowic na sex kolezanke-dziewice to trzeba miec porzadne doswiadczenie. Lepiej znajdz sobie jakas kolezanke nimfomanke i powoli podnos poprzeczke bo co bysmy ci nie napisali to i tak nie dasz rady

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

rejtas
 Wysłana - 13 luty 2006 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma szans,
chyba że jest młoda i głupia

Extasy

Znawca -

sztux
 Wysłana - 13 luty 2006 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie nie ma rzeczy niemozliwych!!!

Jeśli masz litość, nie walcz, a jeśli musisz walczyć, nie miej litości.

Stifler23
 Wysłana - 13 luty 2006 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

...niekoniecznie,
jesli podoba sie dla tej kolezanki-dziewicy ,kreci Ją jego osobowosc fizyczna i intelktualna a autor ma "gadane" i umie (wie co chce usluzec kobieta w danej chwili) umiejetnie i z wyczycie pogadac z ta kolezanka napoczatku o ******lach a stopniowo dazac do zartow na poczatek na temat wspolnego sexu pozniej juz coraz konkretniej to dlaczego by nie mial szans.Szanse zawsze tam sa ale niekoniecznie wiaze sie to zbyciem "fer-play" w stosunku do kolezanki a chyba nie oto chodzi autorowi tematu.

Czas(duzo wspolnie spedzanego),zaufanie(kolezanki do Ciebie),troska(Twoja wzg. kolezanki) i doswiadcznie(wlasne).Te ostatnie ma ogromny wplyw na to o czym piszesz w temacie.

Stifler

Znawca -

prezes85
 Wysłana - 13 luty 2006 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiesz co mówić, mów niewyraźnie.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 13 luty 2006 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

stifler: gdyby tak bylo to nie byloby tego tematu.

sztux: oczywiscie, ze tak, ale to co dla innych jest podloga to dla ciebie jest sufitem...

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Stifler23
 Wysłana - 13 luty 2006 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

rafee:jak nie ma doswiadczenia (nie mowie o tym czy "bzykna" kiedykolwiek jakas kobiete ) tylko biorac caloksztalt "obycia z kobietami" to My tu nic nie poradzimy .

Co za ludzie jeden zakochiwuje sie przyjaciolce jakby byla jedyna na siwiecie ,inny chce przeleciec kolezanke -dziewice...jakby nie bylo "szmul" kolezanek.Zawsze mozna wrocic do tego co kiedys bylo nie osiagalne(nie realne) a z czasem sta-je(ło) sie czym normalnym ,prostym lub poprostu osiagalnym .Wszystko przychodzi z czasem ,nie ma nic na "TERAZ" "JUZ" "NATYCHMIAST" .A kto mysli inaczej ten poprostu nie wie co wie.

Stifler

Znawca -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 13 luty 2006 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

to co piszecie ze musi mowic to co una chce uslyszec itp to pomoze mu ja tylko zdobycz zdobyc czyli byc z nią w zwiazku ale to nieznaczy ze ją rozdziewiczy,i tu nawet najlepsze uwodzenie itp niepomoze,niektore dziewczyny maja tak poukladane w glowach tak se wmowily ze niebeda uprawiac sexu az do jakiegos tam momentu i on niezawsze ejst związany z chlopakiem tylko ona musi dojzec do tego by uprawiac sex wiec czasem rozdziewiczyc niejest tak prosto

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak jej to powiedziec?

Strony: 1 2