FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11748 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Jak jej to powiedziec ze chce uprawiac z nia seks??? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak jej to powiedziec ze chce uprawiac z nia seks???"   

bargoo
 Wysłana - 24 listopad 2005 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak pisze 123 Marecki. Tu się nie ma czego bać. Nie od rzeczy istnieje porzekadło, że coś jest proste jak rucha***. Jesli mieszkanie jest puste, to proponuje wczesniej zainstalowac tam jakieś muzykadło, posprzątać przynajmniej ten pokój zwierzeń, łazienkę i toaletę. Może jakieś kwiaty, wino, świece, żeby pomieszczenie nie wyglądało jak komnata tortur. Może wasze wspólne zdjęcia w albumie. Kolacyjka, kwiat, winko, muzyczka, taniec-przytulaniec i bez ogródek zacznij ją zdobywać. Powodzenia!

Kiedy pomyślę jak mało znaczę-przestaję myśleć.

VLAD.IV
 Wysłana - 24 listopad 2005 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

No dokładnie - są dwa sposoby... jak sie jest młodym to sie umawiacie, na "ten pierwszy raz" robicie miła atmosfere itp...
A jak sie ma wiecej lat... to tez sie robi miłą atmosfere ale samo wychodzi..

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Grasik
 Wysłana - 24 listopad 2005 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

nic dodać, nic ująć
zresztą chyba najfajniej jest jak "samo wychodzi" -> mniej stresu, jeśli się ktoś stresooje takimi sytuacjami

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-11-24 10:42:44

there's a hunger still unsatisfied

Znawca -

bargoo
 Wysłana - 24 listopad 2005 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież nikt mu nie każe iśc na całość. Są pary mocno związane uczuciowo, które stopniowo poznają swoje ciała. Jest jeszcze coś takiego jak petting (coś mi sie przypomina ale bardzo mgliście ). No i zapomniałem dodać do tego wina kieliszki, żebyś nie wypalił z jakimiś plastikowymi kubeczkami rodem od babci z saturatora. I jak pisze siostra bożena z onetowskiego forum: "Alleluja i od przodu".

Kiedy pomyślę jak mało znaczę-przestaję myśleć.

Raptor10
 Wysłana - 24 listopad 2005 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

takich rzeczy sie nie mowi tylko robi trzeba wyjsc z inicjatywa najwyzej panienka powie ze jeszcze nie chce wtedy mowisz ...przepraszam i ze rozumiesz a nawet mozna dodać ze fajnie ze nie jest taka łatwa i że zyskała u ciebie szacunek heh a jesli nic takiego nie bedzie to nic dodac nic ując tylko działasz hehe

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 24 listopad 2005 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

przepraszam i ze rozumiesz a nawet mozna dodać ze fajnie ze nie jest taka łatwa i że zyskała u ciebie szacunek

kity dla naiwniar

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

vogue
 Wysłana - 24 listopad 2005 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

jak Grasik

poza tym - "kopcic" eee? to cos w stylu parzyc sie? ..

.

Pure_MDMA
 Wysłana - 24 listopad 2005 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

wyslij jej tego dnia rano smsa o tresci- "umyj zeby, row i broche a porucham cie dzis troche"

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 24 listopad 2005 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

Romantycy

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

AchmedWaz
 Wysłana - 24 listopad 2005 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde...

Zgadliście jestem prawiczkiem... mam 20lat :/ Moglem zrobic to wiele lat wczesniej ale seks jako cel nigdy mi sie nie podobal... Byl dla mnie srodkiem do mocniejszego zwiazku cos w rodzaju ostatecznego przypieczetowania...

A ona jest panna dla ktorej seks jest dopiero pwnego rodzaju potwierdzeniem czy warto sie angazowac w dany zwiazek... Nie chodzi tutaj ze ona lubi seks albo zalezy jej na jego jakości tylko jest dla niej sygnalem pełnej akceptacji i ten zwiazek nie pojdzie dalej jesli nie pojdziemy razem do łóżka...

Trudno to juz ten dzien :/

Kurde zawsze to sobbie inaczej wyobrazałem niz zwykłe "hej chcesz sie w piatek ruchać?"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak jej to powiedziec ze chce uprawiac z nia seks???

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Zabezpieczenie. | hym...pytanko o pigułke i okres ;] | zaczerwienie na penisie | Srodek anty.... terrorystyczny %-) | Pewne obawy ... może nie potrzebnie ... ?? | Erotyczne opowiesci 2 | nie ten dział | dziwny guzek | Gerbilling xD | Gadanie o seksie ;) | HIV - synonim pożądania | zdjecia lechtaczki | Jej dziwny charakter | Plastry anty - kolejne pytanie | kriotearapia, skierowanie itp | problem... | Goddard | ksiA".A ka | sA,oneczko | plaA?a | animacja życie człowieka | accord coupe | joan jett | mercedes w126 sec | ogloszenia samochodow z niemiev | exterme14 | amadeusz | amadeus | petite video xxx | laski fb | Zamroczony | perfumy do | rdza | rdze | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.