FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22344 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak jej to powiedziec ze chce uprawiac z nia seks??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak jej to powiedziec ze chce uprawiac z nia seks???"   

AchmedWaz
 Wysłana - 23 listopad 2005 23:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

zagladalem do wyszukiwarki ale tak naprawde to nie jest dzial TRENING czy ODZYWIANIE a ja nie pytam o trening na bica ani o diete...
To dzial SEKS gdzie tak naprawde kazdy temat jest inny...

Teraz do rzeczy!@

Jestem z panna od ok 2mies.
Panna jest dosc niezalezna i zdecydowana. To ona tak naprawde mnie wyrwała nie ja ją. To ona zawsze robiła pierwszy krok albo pokazywała dobitnie ze sie na coś godzi...

i teraz jest problem bo pojawiła sie kwestia seksu :/
W tym temacie ona nie robiła zadnych kroków ani sygnałow tylko poprostu czekała i czekała a ja jako dość porzadny koles nie proponowalem jakos bo uwazalem ze znamy sie dosc krotko i ze bedzie jeszcze na to czas i podejmiemy te decyzje (ja tutaj czytam posty ze ludzie podejmowali wspołżycie po roku znajomosci!)

i jakis 2tyg temu pojawily sie w żartch gdy bylismy razem na imprezach ze "jestem nieogarniety", jej kolezanki zaczeły mi wytykać ze moja panna chce sie ze mna kopcić tylko ja jestem niemrawy itd.
Wiec sobie pomyslalem ze luz, jakies pierwsze sygnały na ten temat bedzie dobrze :D

az tu nagle gadalem z jej przyjaciółkami a one powiedzialy ze albo zalatwie to teraz albo jeszcze pare tygodni i moge stracic okazje i dziewczyne bo ona jest juz zniecierpliwiona ( ze niby jej nie chce ze mi sie nie podoba itd...)

i zamiast akcji ze razem podejmujemy ta decyzje jest akcja ze ja teraz musze do niej pojsc i powiedziec "herr dam jestem gotów!@"

i wlasnie jak ja mam to zrobic? MAm na to dwa dni (piatek jedyny dzien kiedy mam miejsce :D)
Teraz jak do niej poprostu pojde i powiem "hej nie chcialabys sie w piatek kochac?" to ona pomysli ze robie jakas laske albo ze wiem ze moge ja stracic wiec sie przemoglem w sobie itd...

Jak powie "nie" to ja juz czuje ze to bedzie koniec...

jak mam to zrobic w sposob romantyczny aczkolwiek malo nachalny?
Jutro ide z nia do kina...

nupel
lachoniator
 Wysłana - 23 listopad 2005 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

hehehe stary mimo ze kobieta jest stanowcza itp to w tej sprawie malo kiedy pierwsze robią krok ( kobiety tak samo często chcą seksu jak męzczyzni tylko tego tak nieokazują)

a jak to zrobic znaczy sie jk ją zaprosci na sex to hmm

wedlog mnie w sr lub czwartek jak bedziesz sie z nia widzial przytulaj sie z nią czule i calujcje powilo sie do niej "dobieraj " az nagle przestaniesz(nie doslownie) i powiedz zeby przyszla do Ciebei w piątek ( w ten sposób kiedy bedziesz sie doniej dobieral ana zrozumie ze chesz sie znia kochac,i z niecierpliwosca bedzie czekac na piątek ) i wedlog mnie to najlpesze rozwiazanie :D ty jej dasz nzac ze chesz sie znia kochac i zarazem ja w jakis sposob podniecisz i bediz bardziej "podjarana" tym spotkaniem !

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Eska
 Wysłana - 23 listopad 2005 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

hehe

a po co wogole jej mowic... jak ona chce - chociaz kolezanki to lipne zrodlo to poprostu organizujesz wypad - moze byc to kino chociaz lepiej zapros ja do domku na jakas kolacje czy cus, kup szampana i dalej samo juz wyjdzie

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

rx
 Wysłana - 23 listopad 2005 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

W jakims intymnym momencie, ale bynajmniej nie intymnym w znaczeniu jakiegos podniecenia, po prostu spojrz jej gleboko w oczy i powiedz ze chcialbys sie z nia kochac.

Fala84
 Wysłana - 23 listopad 2005 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Przygotuj na piatek jakas kolacje przy swiecach - wiesz, zeby to jakos wygladalo - a po kolacji wszystko sie potoczy swoim torem

Jak powiada moja babcia: Wszyscy w jeden kij pierdzą!

Andromedaa
 Wysłana - 23 listopad 2005 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm z tego dość długiego wstępu zrozumiałam, że Dziewczyna jest jednak chętna i gotowana na sex. OK więc jak skumałam dobrze to pisze dalej

Czwartek. Macie plany na kino - świetnie. Zaproponuj Jej może, jakąś miłą kolacje u Ciebie w piatek (w końcu masz wolną chate).

Piatek. Kolacyjka, świeczki, dobra muzyka i Dziewczyna sama zrozumie o co Ci chodzi. Myśle, że nie będziesz musiał Jej namawiać.

Jesteś pewien w 100%, że Ona też tego chce ?? Wiesz, co innego gadki Jej koleżanek, a co innego Jej zdanie

Wow !! Cóż za jednomyślność w tym temacie

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2005-11-23 23:57:49

Ekspert -

red78
 Wysłana - 24 listopad 2005 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

"Gorszy od nachalnego jest niezdecydowany"-ta prawde objawila mi moja 55-letnia ciotka majac na mysli, zebym ruszyl dupe i zajal sie pewna panna (to bylo jakis temu). Scenariusz dowolny, jesli masz cale mieszkanie do dyspozycji zapros na kolacje/kino/dvd/co tam jeszcze i tyle. Inne sposoby masz wyzej, a teraz, FACET , kurva wez dupe w troki, przestan marudzic, pokaz ze masz jaja i milego ciupciania.

Zmieniony przez - red78 w dniu 2005-11-24 00:18:57

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

AchmedWaz
 Wysłana - 24 listopad 2005 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

eee

nie mam senso stricte wolnego mieszkania tylko "miejsce"...
Miejsce to moje niezamieszkane mieszkanie w centrum skladajace sie z kilku pokojow gdzie w jednym bedzie zainstalowany materaz z posciela i swiece na okolo wiec idac "tam" idziemy tylko na seks bo tylko takie sprzety tam sa :/

123Marecki
 Wysłana - 24 listopad 2005 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co piszesz to na 99% jesteś prawiczkiem i dlatego sprawia ci to taką trudnośc :)
W normalnych związkach jak facet czy dziewczyna chcą iść do łóżka to najczęściej okazują to w dosyć prosty i bezpośredni sposób i nikt nie bawi się w żadne zawiłe podchody itd. Po prostu kiedy jesteście blisko siebie np. przytulacie się to zacznij się do niej _delikatnie_ dobierać i jeśli ona też ma na to ochotę to reszta pójdzie sama. Jeżeli natomiast ochoty nie ma to i tak nic z tego nie będzie i to w jaki sposób bedziesz ją do seksu namawiać nie będzie miało żadnego znaczenia.

Oczywiście są też kobiety które uwielbiają wręcz wykorzystywać seks do poszukiwania jakiejś przewagi nad facetem np. musisz sobie czymś wcześniej na niego zasłużyć. Oczywiście nie daj się na to nabrać bo wiadomo że one chcą tak samo i często seksu jak faceci a tylko chcą żebyś miał wrażenie że to one "dają" a ty "bierzesz" chociaż w rzeczywistości oboje "dajecie" i "bierzecie" dokładnie tyle samo.

Poza tym nie rozumiem tego że skoro jesteś "porządny" to nie poruszałeś wcześniej tego tematu. A co ma "porządność" do tego?
Podstawą udanego związku jest częsty seks i przeczytasz to w każdej _naukowej_ (napisanej przez seksuologa) publikacji na temat życia seksualnego człowieka.

red78
 Wysłana - 24 listopad 2005 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

Achmed: i co jeszcze stoi na przeszkodzie?

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 24 listopad 2005 09:34      [zgłoszenie naruszenia]

ile macie lat?
Spotykacie się 2 miesiące???
Kurde.. a myslalem, że to ja miewam problemy...
Nie wiem w jakiej jestescie sytuacji i na czym polega to Wasze "bycie ze sobą" ale...
normalnie w głowie mi się to nie mieści... nie całowaliście się, nie zostajecie ze sobą sam na sam...???

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak jej to powiedziec ze chce uprawiac z nia seks???

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16