FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7587 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Jak kurva otworzyć zatrzasnięty bagażnik !! ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak kurva otworzyć zatrzasnięty bagażnik !! ?"   

worldwar
 Wysłana - 26 grudzień 2010 17:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ciężki temat. Kupiłem sobie kilka dni temu Suzuki Swifta GL z 2002 roku z homologacją VAT-1. Auto załadowałem towarem i sprzętem, w czwartek obskoczyłem klientów, na koniec pięknego dnia okazało się, że nie mogę otworzyć bagażnika i wyładować jego zawartości.

Lekko podkurviony sytuacją pojechałem w trasę do rodziny z zapakowanym bagażnikiem, by w czasie świąt zając się problemem. Dzisiaj od rana z małymi przerwami walczyłem z tym ciulstwem i nic ! Bagażnik jak był zamknięty - tak jest nadal. Nie ma możliwości dostania się do bagażnika od wewnątrz, bo krata jest założona ten sposób, że śruby od niej znajdują się od drugiej strony, oraz jest też zespolona z podstawą na której leży bojlerek z gazem.

Ze złości i wkurvienia wbiłem w ten zamek wielki śrubokręt i próbowałem kręcić... nadal nic. Nawet nie drgnie.

I co ja mam KURVA zrobić ? Jutro od rana jestem postawiany z klientami i co ? Nie pojadę bo mi się bagażnik zaciął ? Próbowałem już dosłownie wszystkiego: WD40, rozpuszczalniki, wytrychy, inne klucze itd itp.

Ile zapłacę za otworzenie tego zamka u jakiegoś speca ? Dzwoniłem w kilka miejsc, niestety głucho dziś...

A może ktoś z Was zna we Wrocku kogoś kto mi to zrobi po znajomości z rabatem dla isnouserów ?

I <3 D&B & green tea.
--------------------

tajniaczek
 Wysłana - 26 grudzień 2010 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

ale problem jest zamka czy samego mechanizmu otwierania ?

Każdy ma prawo do mojego zdania %-) by Tajniaczek
:>:>:>Wiem wiem sa upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk :>:>:>

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 26 grudzień 2010 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Słaby moment na takie akcje i do tego ze zniżka.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

worldwar
 Wysłana - 26 grudzień 2010 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Co za chvjnia. *******e wymienie wszystkie wkładki w tym aucie, bo od strony kierowcy też już sie zaciął i od pasażera musze wsiadać. Tylko... no jak sie dostać do zawartości bagażnika :/ Auto stoi pod blokiem a mam w nim dość cenne towary.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

tajniaczek
 Wysłana - 26 grudzień 2010 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

zrób łamak ze śrubokręta, najlepiej rozwierć zamek i dużym monterskim śrubokrętem obrócisz zamek. a Jutro wstawisz nowy.

Każdy ma prawo do mojego zdania %-) by Tajniaczek
:>:>:>Wiem wiem sa upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk :>:>:>

worldwar
 Wysłana - 27 grudzień 2010 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

Tak też zrobiłem, niestety nic to nie dało.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

-adee-
 Wysłana - 27 grudzień 2010 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

ale zayebiste auto, zaraz sie zamknie caly i z towarem wroci niczym wierny pies do poprzedniego pana

btw. kupowales od jakiegos cygana?

Zmieniony przez - -adee- w dniu 2010-12-27 15:22:39

Mopss
 Wysłana - 27 grudzień 2010 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

już pewnie nieźle zmęczyłeś ten zamek więc dzwon po ślusarza

worldwar
 Wysłana - 27 grudzień 2010 23:57       [zgłoszenie naruszenia]

spoko. pan kluczyk otworzył autko... 100zl. nie ma tragedii, nowy zamek 30zł.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jak kurva otworzyć zatrzasnięty bagażnik !! ?

Warto przeczytać: Audi tt dlaczego tak tani ? | Mandat karny na raty? | ako w c klasie | Zmiana zmieniarka CD na czytnik SD. | Za duzy poziom oleju w silniku | Alfa rome 156 - jak to jes tak naprawdę ? | Opel corsa silnik PB czy TD | prawo jazdy kat.B | brak wpisu o gazie w dowodzie | Stłuczka- jestem sprawcą | Akcja ratowanie Poloneza. | Przewody od głośników | Prawo jazdy Irlandia | Koniec OC | Ksenony H1 4300K - jaki zestaw ? | jak zmierzyć rozmiar... | sanok | alarm | diablo 3 | feter | włodarczyk | najlepszy temat na inso | bahamut | brodzik | szachowicz | ilonka2011 | facebooka | studentki | yasminelle | cinkciarz | pruszkowska | sperma na bieliznie | hrworker | ciesz sie predkoscią | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.