FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2748 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Jak ma wyglądać takie podanie??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak ma wyglądać takie podanie???"   

Rezuss
 Wysłana - 4 luty 2007 12:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Jakiś czas temu byłem w WKU po odbiór " bileciku" ale powiedziano mi, że chwilowo nie ma miejsca dla kierowców i kazano czekać na telefon bądź kolejne wezwanie! W międzyczasie trafił mi sie wyjazd za granice do pracy i wyjedzam! Biletu mi jeszcze nie dali, ale obawiam się, że może przyjsc wezwanie zanim jeszcze wyjade! Chce napisać podanie z prośba o odrocznie służby wojskowej na okres 12 miesięcy od ostatniego wezwania z powodu wyjazdu lub jakis tam osobistych powodów! Jak ma wyglądac takie podanie i czy ma to wogóle racje bytu??? Z góry dzieki za odpowiedzi! Pzdr!

Rezuss
 Wysłana - 4 luty 2007 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

w tym dziale chyba mało się dzieje

.fresz
 Wysłana - 4 luty 2007 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

nie znam sie i Ci niestety nie pomoge, ale chcialem zapytac: bedziesz kierowca w wojsku? kogo bedziesz wozil?

Moja jedyna miłość to Kolejorz!!! Więc ja ciągle wierzę w nią a ona gra drużyna

Rezuss
 Wysłana - 4 luty 2007 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

Kierowcą kat. "C" w wojsku robisz prawo jazdy na ciezarowe, a w cywilu kosztuje ponad 3000zł Kogo woził hmmm... innych żołnierzy, paliwo na lotnisku, jedzenie: zalezy do jakiej trafisz jednostki i do czego Cię przydzielą ale narazie sie nie wybieram! Pzdr!

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 4 luty 2007 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

bedziesz kierowca w wojsku? kogo bedziesz wozil?
paliwa nie bedziesz bo musisz miec uprawnienia na przewoz materialow niebezpiecznych itp., mozesz tez tak trafic ze wogole nie bedziesz jezdzil i zrobisz tylko prawko tak jak ja mialem

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

dragon1987
 Wysłana - 4 luty 2007 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

A jakie kategorie zrobiles?

.fresz
 Wysłana - 4 luty 2007 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

jakie ponad 3 000zl w cywilu? ja ide w lutym jeszcze na B, a potem na C i kategoria C w Lidze Obrony Kraju kosztuje 1400zl. jakbys mial ADR to moze bys paliwo wozil. aha i mam jeszcze pytanie: czy w czasie tego przeszkolenia dla studentow w czasie wakacji mozna zrobic prawko w wojsku czy trzeba isc na dluzej zeby miec taka mozliwosc? pytam bo nie wiem czy jak pojde teraz na C to czy nie bedzie to strata kasy i czy moze lepiej poczekac troche. i druga sprawa: jakie kategorie mozna robic w woju?

Zmieniony przez - .fresz w dniu 2007-02-04 21:52:13

Moja jedyna miłość to Kolejorz!!! Więc ja ciągle wierzę w nią a ona gra drużyna

madzia7581
 Wysłana - 7 kwiecień 2008 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

czy ktos wkoncu odpowie na to pytanie?/

jacok
 Wysłana - 7 kwiecień 2008 18:36       [zgłoszenie naruszenia]

nie ma czegoś takiego jak napisanie podania w sprawie odroczenia, służby wojskowej, bo chcesz za granice pojechać!! masz kat "A" to dopóki nie wejdie zawodowa armia, to cie będą ścigać!!!załatw sobie że sie uczyć gdzieś i wszystko!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jak ma wyglądać takie podanie???