FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 57294 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak mam sie za nia zabrac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak mam sie za nia zabrac?"   

km138
 Wysłana - 29 sierpień 2006 22:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam!
jest maly problem!od razu przejde do konkretow!
otoz poznalem fajna panne!
jest to dosc dziwny przypadek ale to chyba dobrez bo... jej siostra jest nazeczona mojego kuzyna i tak sie wlasnie poznalismy!matka mojego kuzyna wlasnie z nimi i jego narzeczona i wlasnie z ta panna co mowie przyjechali do nas kiedys na goscine!i tam sie poznalismy!bardzo mi sie podoba.. fajna panna i w ogole!mieskz aode mnie 20 km!moge byc u niej czesto bo w tym miescie mam moja rodzinke u ktorej moi starsi czesto sa!wlasnie u tego kuzyna matki :p takze moge do niej wpadac czesto przynajmniej narazie tak a pozniej to juz sam moglbym jezdzic!tylko ja kurde widzialem ja tylko raz... w realu!na gg piszemy czesto ona sama zagaduje i nawet zaprasza mnie do siebie do domu!niedawno przejezdzalem kolo jej domu i jej to napisalem to mnie zje.bala ze nie wpadlem do niej!
i wlasnie tu jest problem... bo ona wydaje sie za***ista zalezy mi na niej i ona mi pisze fajne wiadomosci i z tego wynika ze chyba tez jej sie podoabam ale ja mam wrazenie ze ona jest taka troszke obojetna w stosunku do mnie!moze trzyma dystans bo mnie nie zna ale bardzo chce poznac bo zaprasza mnie do siebie!
i co ja mam zrobic?mam pojechac do niej moze?czy caly czas pisac na gg i napsiac ze mi sie podoba ze chcialbym ja blizej poznac itd!pomozcie mi bo laska podoba mi sie jak***** a nie wiem co robic!
z gory dzieki i beda szly sogi!nie smiac sie i nie przenosici do piaskownicy ...

I lipa moje plany z opisu chuj bombki strzelil :/
A zapowiadalo sie tak pieknie... <beczy>
Dalej reczny mi pozostaje ?!

INSOMNIA
 Wysłana - 29 sierpień 2006 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Piaskownica
A na poważnie - uderzaj śmiało, bo panna daje Ci jasne sygnały
PS Nie licz, że odrazu zaruchasz.

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-08-29 22:50:43

akysz
 Wysłana - 29 sierpień 2006 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

niech ktoś wklei tego arniego i stalone'a z dwiema laskami obok.

mówisz, że Cie zaprasza, ze wynika z jej gadki, ze jej się podobasz, że daje Ci ogolnie "znaki" do działania

a niżej piszesz, że jednak wydaje Ci się obojętna.

paradoks curva

sprecyzuj swoje zdanie, bo jak mamy Ci pomóc?

ode mnie: działaj i nie pievdol

Specjalista -

km138
 Wysłana - 29 sierpień 2006 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

don quixet - tu nie chodzi o ruchanie...!wolalbym z nia na powaznie a nie wyruchac i porzucic...

akysz - tak!pisze mi ze mam wpasc, sama zagaduje do mnie na gg i to nie raz czy 2 tylko czesto!ja prawie wcale!
pisze jej ze mi sie poddba itd sciamniam po porstu tzn dopiero zaczynam a ona nic w tym stylu za bardzo nie chce pisac... tzn pisze ale nie tak czesto jak ja :/
i nie ze ona mi jest obojetna tylko ja jej... a moze mam tylko takie wraznie!ale chyba siue mysle bo pisze do mnie sama wiec chyba mnie nie olewa...

mam dzialac?
jeszce pisac czy spotkac sie juz znia?

INSOMNIA
 Wysłana - 29 sierpień 2006 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

Potrzeba nam jeszcze 1 istotnej informacji o autorze, mianowicie wieku

akysz
 Wysłana - 29 sierpień 2006 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie, wiek tu też jest istotny

na GG to sobie możesz pogadać o dupie maryny, o takich sprawach raczej na żywo porozmawiać, a nie klikać curva w klawiature i gapić się w kawałek szkła

ugadaj się z nią, na żywo ZOBACZYSZ jakie są jej stosunki do Ciebie. Obejmij, walnij jakis wyszukany komplement i gra gitara

Specjalista -

Dj Tiesto
 Wysłana - 29 sierpień 2006 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

akysz pomyliłeś sylwestra z laską
do autora - na twoim miejscu spotkałbym się z nią jak najszybciej, póki ona ma cierpliwość zapraszać cię do siebie no i napisz ile masz lat bo chyba niedużo co nie będę ci jechał bo masz Dja Tiesto w avatarze

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -

km138
 Wysłana - 29 sierpień 2006 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

kurd ale chlopaki!ja ją widziaem raz w zyciu :/ i wlasnie jakos nie bardzo mi jest na reke od razu jechac do niej i kompelmentowac ja :/ na poczatku wolalbym na gg pogadac albo na imprezie!
na dyskotece jest zawsze lepiej bawimy sie w sline by sie poszlo zawsze blizszy kontakt zbliza... :)i wtedy juz jest inna rozmowa!mozna jechac porozmawaic itd!

p.s wiek tu nie gra roli :P ona jest rok starsza ode mnie!

X-Qlusive
 Wysłana - 29 sierpień 2006 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

hehe...
btw.. co do piaskownicy to w tym temacie Klejcun panuje ...
a Tobie drogi kolego nie pozostaje nic innego jak sprobowac szczescia i sie z nia umowic... przeciez dziewczyny nie gryza a nawet jezeli to przeciez to jest mile no i nie czekaj na zbawienie bo ta Twoja kobitka moze sie innym zainteresowac, a wtedy to lipa

X-Qlusive
 Wysłana - 29 sierpień 2006 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

To, ze widziales ja raz w zyciu nie robi znaczenia. Poprostu powinienes sie z nia umowic, poznac lepiej i wogole... a nie jak ta sierota siedziec przed monitorem i klikac na GG =/ Dasz rade... trzymam kciuki

akysz
 Wysłana - 29 sierpień 2006 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra

przemyślałem to co pisałeś
i bez namysłu dam Ci radę najbardziej trafną

zostaw ją, jesteś dla niej za głupi.
podrośniesz, poglądy na niektóre kwestie będizesz miał bardziej dojrzałe.
póki co jesteś zbyt infantylny.

tyle z mojej strony

edit: dj tieso - faaaaktycznie aż Ci soga dam, bo mnie rozbawiła ta riposta

Zmieniony przez - akysz w dniu 2006-08-29 23:21:22

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 67 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak mam sie za nia zabrac?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67