FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12321 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak mysli facet...? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak mysli facet...?"   

Anndem
 Wysłana - 1 październik 2009 17:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

opowiem Wam cos...jest chlopak, ktory rzekomo pokochal dziewczyne( madra i ladna), mowil,ze nigdy takiego czegos nie czul...ona czuje,ze on sie stara i mowi prawde,ze ja kocha, ale ona boi sie i nie mowi mu,ze tez darzy go uczuciem, bo jest w tych sprawach powsciagliwa i chce jeszcze poczekac z takim wyznaniem, bo "kocham" dla niej jest bardzo zobowiazujace...pare tygodni pozniej ona konczy zwiazek , bo wie, ze spotyka sie on z inna( z kolegi siostra) i wtedy mowi mu ze go naprawde kochala...a on niby wie,ze stracil duzo i zepsul ale nic z tym nie robi, i mam pytanie, moze Wy mi powiecie...czy chlopak moze tak sie szybko odkochac?czy ta inna-nowa( nie zbyt madra) pozwoli mu zapomniec o tym co przezyl(niby milosc).czy ma on wyzuty sumienia,ze skrzywdzil tak mocno kogos i nic nawet nie wyjasnil....teraz nawet sie nie odzywa..czy odezwie sie jeszcze kiedys?

AnonimekK
 Wysłana - 1 październik 2009 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

Chcial poruchac, nie dalas, poszedl do innej.
I nie, nie bedzie mial wyrzutow sumienia.

Club music/Trance fan..
Nie lubi spodni "rurek" !! :O

Naly
 Wysłana - 1 październik 2009 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

a czemu mowisz o sobie w osobie trzeciej?

Specjalista -

Kordecki

tą dziewczyną jesteś Ty ?

Specjalista -

Asperger

dwie sprawy

facet kieruje się logiką, rzadko kiedy emocjami. Chodź w stosunku do kobiet to różnie bywa. To po pierwsze.

po drugie. Facet powie ci wszystko żeby tylko zamoczyć.

Specjalista -

Dobrodziey
KATE PERRY
 Wysłana - 1 październik 2009 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ja myślę, że on nigdy Jej (Ciebie) nie kochał, tylko wydawało mu się, że to robi, dlatego to "odkochanie" tak łatwo mu przyszło. Czy ma wyrzuty sumienia? Skoro ma nową to wątpię, ale kiedyś może przyjdzie mu rozkmina na to i stwierdzi, że zrobił coś złego. Odezwie się.

Nowy hit lata "Perry, Perry"
[http://www.youtube.com/watch?v=TNwAWFgjleU]

Fanklub The Elder Scrolls V Skyrim!

WiemTo
 Wysłana - 1 październik 2009 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

My myślimy chvjem na początku, jeśli kobieta jest godna uwagi staramy się o coś więcej niż rypanie.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

Anndem
 Wysłana - 1 październik 2009 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

tak ta dziewczyna jestem ja...minal miesiac od kiedy z nim skonczylam...ale ja nie potrafie uwierzyc jak on <wlasnie> on mogl mi to zrobic....nie potrafie jeszcze tego zrozumiec...nie wiem czym on sie kierowal...nie wiem co myslal,a wiedzial ze boje sie zwiazku i tego ze bede cierpiec,bo jestem bardzo wrazliwa, ale sprobowalam,,dalam mu tyle, ze stwierdzam teraz ze za duzo....;/

Kordecki
 Wysłana - 1 październik 2009 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

WiemTo - określił to dobitnie, krótko i na temat - wyciągnij z tej wypowiedzi wnioski. Podpisuje się pod nią rąkami i nogami ; >

Specjalista -

armani_22
 Wysłana - 1 październik 2009 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

Proste chciał pomoczyć kijka, nie dałaś to znalazł inną, która mu ulży...

Aha napisz ile lat ma ten chłopak i ta dziewczyna.

Zmieniony przez - armani_22 w dniu 2009-10-01 17:58:58

Dobrodziey
KATE PERRY
 Wysłana - 1 październik 2009 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

A w jakim wieku jesteście? Chłopak w to brnął i nie myślał o skutkach.

Nowy hit lata "Perry, Perry"
[http://www.youtube.com/watch?v=TNwAWFgjleU]

Fanklub The Elder Scrolls V Skyrim!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak mysli facet...?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: zwiazki na odleglosc | Rozsądek czy nadzieja i żywioł | Jak rozpoznac SS? | Co robić ? ? ? | Jak okazywać swojej kobiecie że nam na niej zależy? | Zostawiła mnie... Czy znowu się starać? | obejrzales sie za nia? masz w ryj! | Spotykanie sie | Prawdziwa milosc.. | (Nadal nie) Jesienny spampost singli vol29 by Toudi alkoholik %-) | Czy da się zmienić swój obraz u niej? | Beznadziejnie zakochałem się w kobiecie, której mieć nie mogę. | Co o tym sadzicie / musze sie wyzalic | Kiedy myślę o mojej byłej dziewczynie, to mnie mdli... | Moje obawy.. dziewczyna i jej znajomi/zachowanie | Czy można zakochać się w tydzień? | najlepszy tyton | dziadek i wnuczka | stek biedronka | WASZYM PREZYDENTEM | Torbiel zastounowa | Tabu | ksw 41 | podoba mi się chłopak | ukraińcy | botoks | Jakie prezenty otrzymaliscie | sharp aquos nie reaguje na pilota | kupno prezerwatywy | sex mamuska z synem | zdrada opowiadanie | krzysiek | ni asfaltu | durnowate obrazki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.